Marża 0% w na mecz Wisła - Legia

Ocena 0/0 głosów

Specjalna oferta na niedzielny hit Ekstraklasy Tylko na bukmacher możesz obstawiać codziennie najważniejsze wydarzenia sportowe z marżą 0%.

Marża 0% oznacza brak prowizji dla bukmacher, a tym samym wyższe kursy zakładów dla Ciebie!  Na niedzielę przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na hit 19. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków - Legia Warszawa.

Warszawski zespół przystępuje do szlagierowego spotkania w roli murowanego faworyta (kurs 2,02). Za legionistami przemawia nie tylko tabela, ale również ostatnia forma. Grająca przed własną publicznością Wisła Kraków będzie jednak chciała przerwać serię trzech spotkań bez zwycięstwa. Zadanie wydaje się trudne do zrealizowania, ponieważ wiślacy zagrają w mocno okrojonym składzie.

Tymczasowy trener Marcin Broniszewski ma ogromny problem ze skompletowaniem meczowej osiemnastki. Przede wszystkim szkoleniowiec “Białej Gwiazdy” nie będzie mógł skorzystać z Pawła Brożka. Najskuteczniejszy strzelec krakowskiej drużyny w ostatnim ligowym starciu nabawił się kontuzji mięśnia dwugłowego uda, która wyklucza go z występu w najbliższym spotkaniu. W kadrze Wisły trudno znaleźć kogoś, kto mógłby wziąć na siebie odpowiedzialność za zdobywanie bramek. Nic dziwnego, że kurs na zwycięstwo krakowskiego zespołu wynosi aż 3,75.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/marza-0-w--na-mecz-wisla-legia-n307

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Neteller
Metody płatności

Neteller