Bonusy w na Mistrzostwa w piłce ręcznej

Ocena 5.00/1 głos
Bonusy w  na Mistrzostwa w piłce ręcznej

W środę zakończyła się pierwsza faza Mistrzostw Europy 2016 w piłce ręcznej mężczyzn.

Polska zakończyła ją z kompletem zwycięstw. W polskim obozie czuć zadowolenie po pierwszym etapie rozgrywek. Ci, którzy postawili na wygraną Polaków w każdym z meczy już liczą zarobione pieniądze.

Przed nami kolejna runda spotkań, a na początek dość ciężki mecz z zespołem Norwegii. Stawiając na Polaków 50 złotych, otrzymasz wygraną 72.5. Jeśli jednak chcesz wygrać więcej możesz to zrobić bez ryzyka z promocją Cashback w bukmacher. Stawiając 111 złotych na „1” Niemcy z Węgrami, „1” na Szwecję w meczu z Rosją oraz „powyżej 27.5 bramki” zdobyte przez zespół Polski z Norwegią „wyciągniesz" 531 złotych, czyli 420 złotych zarobku! W przypadku braku szczęścia, bukmacher zwróci postawioną na tym kuponie stawkę! To jeszcze nic, otrzymany Cashback można od razu wypłacić z konta gracza! 

Na tym nie koniec! Ponieważ jesteśmy gospodarzami Mistrzostw Europy, bukmacher przygotował specjalnie na tą okazję dodatkowy Bonus. Można zarobić, aż 100 złotych dziennie, robiąc to co się lubi, czyli stawiając zakłady na piłkę ręczną. Szczegóły tutaj.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-reczna/bonusy-w-na-mistrzostwa-w-pilce-recznej-n318

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Żużel
Dyscypliny sportowe

Żużel