Koniec z darmowym zasileniem Skrill

Ocena 0/5 | 0 głosów

W dawnych czasach portfel internetowy Skrill był najlepszym rozwiązaniem dla osób wykonujących płatności w internecie.

Niestety czasy te bezpowrotnie przeminęły gdyż Paysafe (obecny właściciel Skrill) skonsolidował rynek poprzez zakup Netellera, Skrill i sukcesywnie podnosi opłaty za korzystanie ze swojego flagowego produktu.

Użytkownicy Skrill otrzymali dzisiaj informację o wprowadzeniu opłaty do ostatniej darmowej metody depozytu pieniędzy. Od 16 października 2018 roku depozyty na Skrill poprzez przelew bankowy będą kosztować 1% wartości depozytu. Opłata ta dotyczyć będzie wszystkich wpłat mniejszych niż 20 000 EUR a więc z pewnością 99,99% wykonywanych wpłat.

Wprowadzamy zmiany w naszych Zasadach i warunkach, które wejdą w życie 16 października 2018 roku. Opłaty za konto Skrill. Zostaną wprowadzone następujące zmiany w odniesieniu do opłat, o których mowa w Warunkach korzystania z konta Skrill:

Za pojedyncze zasilenie konta kwotą 20 000 EUR (lub równoważną) lub wyższą nie będzie pobierana opłata, po potrąceniu wszelkich obowiązujących opłat bankowych lub opłat za przeliczenie waluty. Opłata za wszystkie transakcje dotyczące zasilenia konta wynosi 1%.

Ciekawe kiedy w końcu użytkownicy Skrill przerzucą się na tańsze alternatywne systemy, chociażby Revolt, Entropay czy ecoPayz? W obwodzie pozostają jeszcze kryptowaluty ale do szerokiej adopcji bitcoin jeszcze daleko.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Koniec z darmowym zasileniem Skrill

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner