Największe wygrane w Fortunie

Ocena 4.19/26 głosów
Największe wygrane w Fortunie

Nie oszukujmy się! Każdemu typerowi, który zabiera się za obstawianie wyników meczów marzy się rekordowa wygrana i puszczenie bukmachera z torbami. Jak się zapewne domyślacie nie jest to zadaniem prostym, co nie oznacza, że niewykonalnym.

Tym razem postanowiliśmy odszukać i opisać największe wygrane w Fortunie. O jakich kwotach mowa? Jakie typy umieszczali na swoich kuponach autorzy rekordowych wygranych? Przekonajmy się!

 1. Bukmacher Fortuna - największe wygrane na kuponach
 2. Fortuna największe wygrane - 4 miliony na Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy
 3. Największe wygrane u bukmachera Fortuna
 4. Wygrane kupony Fortuna - ponad pół miliona złotych dla eksperta tenisowego
 5. Największe wygrane w Fortunie - 600 tysięcy złotych dla szalonego fana Liverpoolu
 6. Wygrane kupony Fortuna - 20 tysięcy z dychy dzięki polskiej Ekstraklasie
 7. Fortuna największe wygrane - 300 tysięcy złotych dla eksperta od kilku dyscyplin
 8. Największe wygrane w Fortunie - Happy Hours na japoński baseball
 9. Wariat czy jasnowidz? Dwa łamaki dają graczowi ponad pół miliona złotych!!!
 10. Największe wygrane u bukmachera Fortuna - podsumowanie

Bukmacher Fortuna - największe wygrane na kuponach

Co pewien czas czytamy informację, że jakiś gracz rozbił bank i ograł bukmachera na sporą kwotę. Taka wiadomość to zawsze miód na serce każdego typera, bo skoro komuś się powiodło, to dlaczego mi miałoby się nie udać?!

I rzeczywiście. Wysokie wygrane u legalnych bukmacherów zdarzają się na porządku dziennym, jednak warto zauważyć, że zazwyczaj w pokonanym polu nie znajdują się słabe serwisy, lecz dziwnym trafem praktycznie za każdym razem są to bukmacherzy z czołowych miejsc każdego rankingu.

Dzieje się tak z kilku przyczyn. Przede wszystkim najlepsi legalni bukmacherzy akceptują od graczy kupony, na których ewentualna wygrana jest znacznie wyższa, niż zazwyczaj. Doskonała wiadomość z punktu widzenia gracza jest z kolei taka, że ci najlepsi bukmacherzy internetowi są po prostu wypłacalni, więc typer nie musi martwić się, że taka firma go oszuka i nie zrealizuje jego kuponu. Takie rzeczy w przypadku topowych operatorów się po prostu nie zdarzają.

Kolejny argument za takim stanem rzeczy to fakt, że czołowi bukmacherzy proponują swoim klientom bogatą ofertę zakładów i mnóstwo opcji do wyboru, dzięki czemu znacznie łatwiej jest odnaleźć wartościowe zdarzenie i stworzyć rekordowy kupon. Nie bez znaczenia są również atrakcyjne kursy. Porównując kursy od bukmacherów z górnej półki i od tych z nieco dalszych pozycji w rankingu różnica jest kolosalna i ma olbrzymi wpływ na wysokość wygranych.

W końcu, nie zapominajmy o znaczeniu promocji jakie dla swoich klientów przygotowują bukmacherzy. Darmowe bonusy również dają graczowi spore poczucie komfortu i gwarantują stabilny budżet na grę, dzięki czemu znacznie łatwiej jest skonstruować rekordowy kupon.

Powodów do narzekań nie mają w tej kwestii gracze, którzy zdecydują się na rejestrację konta w Fortunie. Już na starcie otrzymają bowiem atrakcyjny pakiet powitalny, w którego skład wejdą zakład bez ryzyka gwarantujący zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon aż do 600 zł, Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł, czy chociażby darmowy freebet bonus 20 zł, który bukmacher podaruje graczowi za samą rejestrację konta.

Z taką pulą darmowych środków znacznie łatwiej myśleć o ograniu bukmachera i stworzeniu rekordowego kuponu w Fortunie.

Fortuna największe wygrane - 4 miliony na Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy

Dzień 7 listopada 2019 roku na długo zapadnie w pamięci jednego z klientów Fortuny o pseudonimie tom***, który właśnie wtedy zaliczył jedną z największych wygranych w historii polskich zakładów sportowych i zainkasował blisko 4 miliony złotych! Jak tego dokonał? Na pierwszy rzut oka całkiem prosto!

Wystarczyło stworzyć 9 niemalże identycznych kuponów, na których wytypował wyniki kilkunastu rozgrywanych akurat meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Stawka na każdym kuponie była różna, dlatego również wygrane na poszczególnych kuponach nieco się różniły, natomiast łącznie zagrał on swoje kupony za 1050 zł, czyli za połowę tego, co można otrzymać w ramach powitalnego bonusu Fortuna od drugiego depozytu.

Po podsumowaniu wszystkich zakładów okazało się, że wygrał 3 miliony 960 tysięcy złotych! Ten gracz z pewnością nie powie, że nie lubi wielokrotnych kuponów AKO.

Wygrana w Lidze Europy

Największe wygrane u bukmachera Fortuna

Niewiele mniej wygrał w 2019 roku gracz o pseudonimie kol***, tyle że w jego przypadku również stawka na kuponach była znacznie wyższa. Z racji tego, że maksymalna możliwa wygrana w Fortunie wynosiła wówczas 601 tysięcy złotych gracz rozbił swoje selekcje na cztery kupony, zaś łączna kwota inwestycji przekraczała… 70 tysięcy złotych. Można zatem powiedzieć, że poszedł na pewniaka!

Ryzyko się opłaciło, gdyż typer został autorem jednej z największych wygranych w Fortunie. Wszystkie jego typy na kuponie okazały się bowiem prawidłowe, co nawet po potrąceniu podatku zagwarantowało mu wygraną na czysto ponad 2 milionów złotych!

Wygrane kupony Fortuna - ponad pół miliona złotych dla eksperta tenisowego

O ile poprzednie największe wygrane w Fortunie były efektem zakładów przedmeczowych, tak tym razem mamy do czynienia z kuponem na żywo. A zatem gracz o pseudonimie dam*** wykazał się nie tylko olbrzymią wiedzą, ale i sporym refleksem. Tym bardziej, jeśli spojrzymy na kursy jakie obstawiał nasz bohater.

Okazuje się bowiem, że na swoim kuponie umieścił 6 tenisowych typów na żywo, zaś tylko w 1 selekcji obstawił wygraną faworyta. Pozostałe typy zostały pograne po kursach 5.70, 8.60, a nawet 12.00, dzięki czemu łączny kurs na kuponie wyniósł ponad… 33 tysiące!

To w połączeniu ze śmiesznie niską stawką na poziomie 20 zł (czyli tyle, ile wynosi darmowy freebet bonus na start od Fortuny) sprawiło, że nawet po potrąceniu podatku gracz wygrał na czysto ponad pół miliona złotych!

Największe wygrane w Fortunie - 600 tysięcy złotych dla szalonego fana Liverpoolu

Pamiętacie, jak w 2019 roku Liverpool wyeliminował Barcelonę w Lidze Mistrzów pomimo porażki 0:3 w pierwszym meczu na Camp Nou? Na pewno pamiętacie to doskonale. Okazuje się, że tego wieczoru powody do świętowania mieli nie tylko fani The Reds, ale również jeden z klientów Fortuny.

Gracz kryjący się za pseudonimem fer*** zainwestował bowiem blisko 50 tysięcy złotych w kupon, na którym obstawił awans Liverpoolu po kursie 14.00!!! Wyobrażacie to sobie? Po porażce 0:3 w pierwszym meczu typer zagrał na awans The Reds do dalszych gier! Ta szalona taktyka ostatecznie okazała się genialną, zaś gracz zgarnął na czysto ponad 540 tysięcy złotych.

Wygrane kupony Fortuna - 20 tysięcy z dychy dzięki polskiej Ekstraklasie

Nie trzeba być ekspertem od internetowych zakładów sportowych żeby wiedzieć, że na polskiej Ekstraklasie już niejeden typer połamał sobie zęby. Większość meczów naszej ligi jest bardzo nieprzewidywalna, zaś wytypowanie poprawnego wyniku niejednokrotnie graniczy z cudem. Co nie oznacza, że jest niemożliwe!

Taka sztuka udała się chociażby graczowi o pseudonimie war***, który za przysłowiową dyszkę wytypował komplet wyników jednej z kolejek w 2019 roku, a że nie pomylił się w żadnym przypadku to za moment mógł się cieszyć z wygranej ponad 20 tysięcy złotych.

Fortuna największe wygrane - 300 tysięcy złotych dla eksperta od kilku dyscyplin

Zazwyczaj gracze specjalizują się w jednej konkretnej dyscyplinie i na kuponie umieszczają typy dotyczące wyłącznie chociażby piłki nożnej lub tenisa. Wszystkich typerów postanowił zawstydzić jeden z graczy, który w punkcie stacjonarnym Fortuny obstawił kupon z 22 typami, na którym znalazły się selekcje dotyczące piłki nożnej, tenisa ziemnego oraz piłki ręcznej.

Prawdopodobnie gracz sam nie do końca wierzył w swoje szczęście, gdyż kupon zagrał skromnie za niecałe 10 zł. Jakież musiało być jego zaskoczenie kiedy okazało się, że wszystkie selekcje okazały się poprawne, zaś jego wygrana wyniosła na czysto ponad 300 tysięcy złotych!

W tym przypadku najlepiej widać, jak istotne w kontekście wysokich wygranych są promocje od bukmacherów. Tym razem gracz wykorzystał AKO bonus Fortuna, dzięki któremu z racji tego, że na kuponie było ponad 14 selekcji bukmacher podniósł jego wygraną aż o 50%.

Największe wygrane w Fortunie - Happy Hours na japoński baseball

Łut szczęścia oraz promocja Happy Hours graczowi ponad pół miliona złotych. Kto powiedział, że wysokie wygrane w Fortunie zarezerwowane są wyłącznie dla graczy, którzy obstawiają piłkę nożną. Jeden z typerów kryjący się za nickiem koo***k zadał kompletny kłam tej teorii i za blisko 1300 zł zagrał overy punktowe w japońskiej lidze baseballa.

Opłaciło się! Komplet jego selekcji na kuponie okazał się prawidłowy, zaś wysokie kursy oraz gra bez podatku z promocją Happy Hours od Fortuny sprawiła, że na jego koncie pojawiło się 540 tysięcy złotych. Całkiem nieźle, prawda?

Wariat czy jasnowidz? Dwa łamaki dają graczowi ponad pół miliona złotych!!!

Na koniec prawdziwy smaczek! Wiele w życiu widzieliśmy, jednak nawet pomimo tylu lat doświadczenia w tym zawodzie pomysłowość graczy ciągle potrafi nas zaskoczyć. Oto bowiem w kwietniu 2021 roku gracz nez***y za 300 zł wytypował dokładne wyniki w przerwie i na koniec gry w dwóch meczach. A zresztą, zobaczcie sami!

Jak tego dokonał? Chyba sam do końca nie zdaje sobie z tego sprawy. Faktem jednak jest, że wstrzelił się idealnie i zgarnął na czysto ponad pół miliona złotych. Ciekawe czy jeszcze kiedyś uda mu się powtórzyć taki kupon…

Największe wygrane u bukmachera Fortuna - podsumowanie

Jak widzicie, rekordowa wygrana u bukmachera być może nie zdarza się codziennie, jednak z pewnością nie jest niemożliwa. Wystarczy spora dawka wiedzy i aktualne informacje na temat konkretnego wydarzenia, a także (co tu dużo ukrywać) odrobinę szczęścia. No i najważniejsze. Wysoka wygrana nie będzie Waszym udziałem, jeśli wybierzecie słabego bukmachera z kiepską ofertą i niskimi kursami.

Żadnej z tych rzeczy nie można powiedzieć na temat legalnego bukmachera Fortuna, który poza szerokim wachlarzem zakładów i atrakcyjnymi kursami promuje wygrywających graczy chociażby poprzez darmowe bonusy, dzięki którym kwoty na kuponach są jeszcze wyższe.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/fortuna-najwieksze-wygrane-270

Oceń ten tekst

Podobne artykuły