AKO Bonusy od Fortuny

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

AKO BONUSY od Fortuny to proste rozwiązanie do powiększenia wygranych na kuponach akumulacyjnych. W zależności od liczby obstawianych wydarzeń, każdy kupon zyskuje dodatkową wartość od 7% do 50%.

Odbieram bonus! fortuna bonus na start

atrakcyjne bonusy to silna mocna bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna przyzwyczaił już do wprowadzania świetnych promocji i bonusów w prosty sposób zwiększających wartość kuponów. Nie inaczej jest w przypadku AKO BONUSY, w których każdy gracz ma wpływ na powiększenie swojej wygranej. Promocja ma przejrzyste zasady, zrozumiałe i łatwe do spełnienia dla każdego typera.

Jak skorzystać z promocji AKO BONUSY?

Korzystanie z AKO BONUSY jest bardzo proste. Wystarczy kilka kroków, by Twój kupon od razu zyskał na wartości.

AKO BONUSY krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę internetową lub zaloguj się do aplikacji bukmacherskiej Fortuny.
 2. W menu znajdującym się po lewej stronie serwisu znajdź kategorię BONUSY AKO.
 3. Twoim oczom ukaże się tabela z dostępnymi bonusami.
 4. Wybierz minimum 5 zakładów i umieść je na swoim kuponie.
 5. Następnie wybierz bonus MIN. AKO 5 + 7%. Wygrana na Twoim kuponie od razu powiększy się o 7%.
 6. Analogicznie postępuj w przypadku kolejnych wysokości bonusów. Jeśli np. wybierzesz 6 zdarzeń na kuponie, wówczas możesz skorzystać z kolejnego bonusu – w tym przypadku MIN. AKO 6 + 10%. Twoja wygrana wzrośnie o 10%.
 7. Ustal stawkę i zagraj kupon. Gotowe! Nic więcej nie musisz robić, Twoja wygrana została powiększona automatycznie.

Jeśli umieścisz odpowiednią liczbę spotkań i wybierzesz AKO BONUS, wówczas pojawi się on Twoim kuponie jako kolejne zdarzenie – oznaczone zielonym wykrzyknikiem. Jeśli chcesz postawić kupon kombinacyjny, wskaż kursorem wybrany bonus i wybierz interesującą Cię grupę zakładów.

Jak zauważysz, w praktyce AKO BONUS to po prostu dodatkowy, gwarantowany zakład do kuponu o kursie proporcjonalnym do liczby postawionych zakładów. Za każdym razem, gdy decydujesz się na kupon AKO, możesz skorzystać z AKO BONUSÓW od Fortuny i cieszyć się wyższą wygraną.

AKO bonusy w Fortuna

Co musisz wiedzieć o AKO BONUSY w Fortunie?

AKO BONUSY to promocja o prostych zasadach. Obowiązuje we wszystkich kanałach legalnego bukmachera Fortuna – na stronie www, aplikacji mobilnej oraz Punktach Przyjmowania Zakładów Fortuny. Najczęściej z promocji można korzystać, zawierając zakłady w dowolny sposób, ale może być ona ograniczona np. tylko do aplikacji mobilnej. Zwróć na to uwagę przed przystąpieniem do obstawiania.

Promocja AKO BONUSY dotyczy tylko oferty prematch, czyli przedmeczowej. Nie możesz skorzystać z AKO BONUSÓW, obstawiając zakłady live.

Dopuszczalne typy kuponów kwalifikujące się do promocji to AKO oraz MAXIKOMBI. Co oczywiste, na każdym z nich musisz umieścić minimum 5 zdarzeń.

Natomiast minimalny kurs każdego wybranego przez Ciebie zdarzenia musi wynieść minimum 1.15. To bardzo atrakcyjny wymóg – 1.15 to niski kurs, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę większość promocji legalnych bukmacherów.

Musisz także mieć na uwadze, że w przypadku postawienia kuponu objętego promocją AKO BONUSY nie będziesz mógł skorzystać z opcji Early Cash Out. Wcześniejsza wypłata części wygranej nie będzie zatem możliwa.

AKO bonusy w Fortunie

AKO Bonusy - tabela bonusów

Poniżej przedstawiamy tabelę bonusów procentowych jakie możesz uzyskać.Poniżej przedstawiamy tabelę bonusów procentowych jakie możesz uzyskać w promocji AKO bonusy. Pamiętaj, że liczą się jedynie składowe z kursem minimalny 1.15.

 • min. AKO 5 + 7%
 • min. AKO 6 + 10%
 • min. AKO 7 + 15%
 • min. AKO 8 + 20%
 • min. AKO 9 + 25%
 • min. AKO 10 + 30%
 • min. AKO 11 + 35%
 • min. AKO 12 + 40%
 • min. AKO 13 + 45%
 • min. AKO 14 + 50%

Ile zyskam w promocji AKO BONUSY?

Dzięki prostym zasadom i specjalnej tabeli od razu wiesz, ile możesz zyskać, spełniając warunki AKO BONUSÓW. Im więcej zdarzeń obstawisz, tym wyższa będzie Twoja wygrana na kuponie objętym tą promocją od legalnego bukmachera Fortuna.

Dodatkowa wygrana powiększona 7%, 10% czy 15% naprawdę robi różnicę w przypadku kuponów akumulacyjnych. Najwięcej możesz zyskać, wybierając 14 lub więcej zdarzeń. Wtedy do swojego kuponu możesz dodać AKO BONUS w wysokości aż 50%. To podwojenie Twojej wygranej! Sam widzisz - jeśli lubisz obstawiać kupony z wieloma zdarzeniami, AKO BONUSY to świetna promocja, z której warto skorzystać, by cieszyć się dodatkową kasą bez większego ryzyka.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ AKO Bonusy od Fortuny

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym są AKO BONUSY w Fortunie?

  AKO BONUSY to promocja, dzięki której gracze mogą zwiększyć swoją wygraną na kuponie. Promocja jest dostępna wszystkich kanałach legalnego bukmachera Fortuna – na stronie internetowej, aplikacji mobilnej oraz w Punktach Przyjmowania Zakładów.

 • Jak skorzystać z AKO BONUSÓW w Fortunie?

  by skorzystać z AKO BONUSÓW w Fortunie, należy wejść na stronę internetową lub zalogować się do aplikacji bukmacherskiej Fortuny. W menu po lewej stronie serwisu znaleźć kategorię BONUSY AKO.

 • Jakie są warunki korzystania z AKO BONUSÓW w Fortunie?

  Warunkiem korzystania z AKO BONUSÓW jest umieszczenie na kuponie co najmniej 5 zakładów. Wówczas gracz może skorzystać z bonusu MIN. AKO 5 + 7%. Im więcej zakładów gracz umieści na kuponie, tym większy bonus otrzyma. Inne warunki korzystania z AKO BONUSÓW zostały opisane w regulaminie promocji dostępnym na stronie internetowej Fortuny.

 • Czy AKO BONUSY są dostępne przy zakładach single?

  Tak, AKO BONUSY są dostępne również przy zakładach single. Gracz może umieścić na kuponie minimum 5 zakładów i skorzystać z odpowiedniego bonusu MIN. AKO.

 • Czy AKO BONUSY są dostępne przy zakładach kombinacyjnych?

  Tak, AKO BONUSY są również dostępne przy zakładach kombinacyjnych.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/ako-bonusy

Oceń ten tekst