Bonus „Angielski Bezpiecznik” w Fortuna

Ocena 5/5 | 5 głosów
Bezpiecznik w Fortuna
atrakcyjny bonus dla stałych graczy

Startujący w piątek nowy sezon Premier League zapowiada się niezwykle emocjonująco. Już w pierwszej kolejce dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, które pokażą w jakiej formie na początku rozgrywek są faworyci do mistrzowskiego tytułu.

W najbliższy weekend w Fortunie w ramach cyklu Fortuna z Bonusem dostępna będzie promocja związana ze startem Premier League – „Angielski Bezpiecznik”.

Aby wziąć w niej udział należy w dniach 09.08 – 11.08.2019 postawić kupon za min. 20 PLN brutto, zawierający co najmniej 1 zdarzenie związane z I. kolejką sezonu Premier League. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz spełniający warunki promocji określone w regulaminie, otrzyma bonus w wysokości 20 PLN w punktach FKP. W promocji biorą udział kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI (oferta: LIVE) zawarte za pośrednictwem strony internetowej, bądź aplikacji mobilnej Fortuny.

Powyższa promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 11.08.2019 do końca dnia. Jednemu graczowi przysługuje jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów. Bonus zostanie przypisany do kont graczy w dniu 12.08.2019.

Angielski bezpiecznik

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner