Fortuna - konto tymczasowe

Ocena 4.33/3 głosy
Odbieram bonus! fortuna opinie

przeczytaj opinie graczy o koncie u bukmachera Fortuna

Fortuna oferuje możliwość założenia konta tymczasowego. To błyskawiczna metoda rejestracji, która nie wymaga podawania pełnych danych osobowych i skanu dowodu osobistego.

Wzorem zagranicznych bukmacherów, ale też polskich firm takich jak Totolotek i TOTALbet, Fortuna wprowadza tzw. konto tymczasowe. To przyśpieszona rejestracja, gdzie nie trzeba od razu podawać tak wielu informacji jak numer rachunku bankowego czy skany dokumentu tożsamości. Dzięki temu gracz na starcie zyskuje czas, a rejestracja nie jest tak uciążliwa.

Tymczasowe konto ważne jest przez 28 dni. Konto tymczasowe w każdej chwili można przeobrazić w konto stałe. Jak? Przesyłając skany dokumentu tożsamości oraz uzupełniając pozostałe dane i limity konta.

Konto tymczasowe w Fortuna pozwala na odebranie bonusu powitalnego, realizowane depozytów i obstawianie zakładów. Niesie jednak za sobą kilka obostrzeń m.in. limit wygranej na kupon do  2279,99 zł, limit depozytu do 5000 PLN oraz brak możliwości wypłaty środków finansowych.

Innymi słowy proces rejestracji w Fortuna został zbliżony do tego, jaki panował u zagranicznych bukmacherów, gdzie najpierw zakładało się konto, a później zostawało ono weryfikowane.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-konto-tymczasowe

Oceń ten tekst