Fortuna z Bonusem na start Ekstraklasy

Ocena 4.33/3 głosy
Odbieram bonus! Fortuna z Bonusem

akcja specjalna megabonusy dla fanów zakładów bukmacherskich

Wraz ze startem Ekstraklasy bukmacher Fortuna rusza z cyklem promocji pod wspólną nazwą Fortuna z Bonusem.

Poniżej przedstawiamy skrócony opis bonusów, szczegóły znajdziecie na stronie Fortuny.

Ekstraklasowa Dokładka – czyli bonus od wygranej. Aby wziąć w niej udział należy zawrzeć kupon na kwotę min. 10 zł, z co najmniej 3 zdarzeniami na kuponie, w tym min. 1 zdarzenie musi być związane z I kolejką piłkarskiej Ekstraklasy. Wszyscy gracze, których kupony okażą się wygrane otrzymają 10 zł bonusu (w punktach FKP). Czas trwania promocji: 19.07 – 21.07.2019.

Ekstraklasowe TOP10 – czyli ranking graczy z najwyższymi kursami Aby wziąć w niej udział należy zawrzeć kupon z jak najwyższym kursem całkowitym, bez względu stawkę. Kupon musi zawierać min. 1 zdarzenie związane z dowolnym meczem I kolejki Ekstraklasy. Dziesięciu graczy, których kupon zwycięski będzie miał najwyższy kurs całkowity otrzyma kartę do Empiku o wartości 500 zł. Czas trwania promocji: 19.07 – 21.07.2019.

Piłkarskie Happy Hours – bonus zwiększający wygraną o 14% Dobrze znana wielu promocja Happy Hours obowiązuje przez cały sezon Ekstraklasy w każdy piątek między 17 a 18. Aby z niej skorzystać wystarczy dodać bonus kursowy "Happy Hours" do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z piłkarskiej oferty prematch. Min. stawka kuponu: 20 zł. Czytaj więcej o Fortuna Happy Hours.

Ekspert+ - bonus do 50 000 zł Aby wziąć udział w promocji należy wytypować 8 meczów I kolejki Ekstraklasy za min. 10 zł. Jeżeli wszystkie mecze na obstawionym kuponie okażą się poprawnie wytypowane oprócz wygranej gracz otrzymuje bonus. W przypadku, gdy więcej niż jeden gracz trafi Eksperta+ bonus zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu.

Obstawiaj zakłady w promocji Fortuna z Bonusem i zyskaj dodatkowe korzyści.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-z-bonusem-na-start-ekstraklasy

Oceń ten tekst