Fortuna zwraca kasę za przegrane kupony

Ocena 5.00/2 głosy

Dołącz do najnowszej promocji od bukmachera Fortuna, postaw wielokrotny kupon AKO na żywo, a jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się zwrot stawki. Sprawdź regulamin promocji i nie obawiaj się wpadki na kuponie.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Obstawiaj na żywo i zgarnij bonus w razie porażki

Legalny bukmacher Fortuna słynie ze znakomitej polityki dotyczącej bonusów i promocji i udowodnił to po raz kolejny. Najnowsza promocja Fortuny przypadnie do gustu graczom obstawiającym zakłady na żywo.

Należy pamiętać, że z tej promocji skorzystać można jedynie w poniedziałek 10 maja. Obstaw wielokrotny kupon AKO na żywo, a w przypadku porażki Fortuna zwróci Ci stawkę. Oto szczegóły promocji.

Nie trafiłeś kuponu? Fortuna zwróci Ci stawkę!

Regulamin tego bonusu jest bajecznie prosty! W poniedziałek 10 maja obstaw wielokrotny kupon AKO na żywo. Pamiętaj, że na kuponie muszą znaleźć się min. 4 typy live, zaś stawka kuponu powinna wynieść 100 zł lub 200 zł.

Kupon może zostać postawiony na tradycyjnej wersji strony lub za pomocą aplikacji mobilnej Fortuna. Jeśli tylko jeden typ na kuponie okaże się błędny, wówczas bukmacher zwróci Ci całość stawki.

Jeśli stawka na Twoim kuponie wynosiła 100 zł, wówczas otrzymasz Fortuna bonus 50 zł. Jeśli postawisz kupon za 200 zł, wówczas cashback bonus wyniesie 200 zł.

Wszystkie bonusy zostaną wypłacone w postaci punktów FKP, które natychmiast można zamienić na darmowy bonus Fortuna.

Cashback bonus aż do 200 zł od Fortuny

Każdy klient bukmachera Fortuna może w ten sposób zgarnąć jeden cashback bonus. Aby zgarnąć darmowe środki w przypadku porażki, wszystkie typy na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do wtorku 11 maja do godziny 9:00.

W promocji nie mogą brać udziału kupony MAXIKOMBI, natomiast ta promocja łączy się z Happy Hours. Po więcej szczegółów dotyczących tej promocji odwiedź stronę legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-zwraca-kase-za-przegrane-kupony

Oceń ten tekst