Gwarantowany bonus od Fortuny za gola Polaków z Hiszpanią

Ocena 3.67/3 głosy

Już w najbliższą sobotę 19 czerwca zagramy nasz drugi mecz w trakcie Euro 2021, zaś naszym rywalem w Sevilli będą Hiszpanie. Czy tym razem pójdzie nam nieco lepiej niż na inaugurację? Czy w sobotę uda nam się strzelić gola? Specjalna promocja na tę okoliczność czeka na każdego klienta legalnego bukmachera Fortuna.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Gramy z Hiszpanią  - oferta zakładów od bukmachera Fortuna

Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek piłkarskiego Euro 2021. W swoim pierwszym meczu ulegliśmy znacznie słabszym na papierze Słowakom i jeśli marzymy o tym, żeby pozostać w grze to musimy osiągnąć korzystny wynik w sobotę. A nie będzie to zadaniem łatwym!

Naprzeciwko stanie bowiem podrażniona dość pechowym remisem ze Szwecją Hiszpania, z którą zawsze grało nam się bardzo ciężko. Swoją ofertę zakładów na to spotkanie zaprezentowali rzecz jasna wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce, natomiast my postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć kursom od Fortuny, która poza szeroką ofertą zakładów na ten mecz proponuje swoim klientom także atrakcyjny bonus. Sprawdź regulamin promocji od legalnego bukmachera Fortuna i wejdź do gry o darmowe środki bonusowe.

Gol dla Polaków = gwarantowany bonus od Fortuny

Zasady tej promocji są niezwykle proste! Wszystko co musisz zrobić, aby dać sobie szansę na darmowe środki, to zalogować się na swoje konto gracza w Fortunie i do soboty 14 czerwca do godziny 21:00 postawić dowolny kupon, na którym przynajmniej jeden typ będzie dotyczył gola Polaków z Hiszpanią.

Do promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO, jak i AKO, ważne aby przynajmniej jedna selekcja dotyczyła przedmeczowego typu na gola dla Polaków. Stawka na kuponie nie może być niższa od 50 zł, natomiast liczą się zarówno kupony postawione na tradycyjnej wersji strony, poprzez aplikację mobilną Fortuna oraz w punktach stacjonarnych.

Jeśli Polacy strzelą przynajmniej jednego gola w meczu z Hiszpanią, wówczas niezależnie od pozostałych wyników na kuponie gracz otrzyma gwarantowany bonus 50 zł. Darmowe środki pojawią się na jego koncie w formie lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus.

Nie masz konta w Fortunie? Trzy bonusy na start już na Ciebie czekają!

Zastanawiacie się nad wyborem bukmachera internetowego? Być może przypadnie Wam do gustu oferta od serwisu Fortuna, który poza mnóstwem ciekawych zakładów i wysokimi kursami kusi nowych graczy atrakcyjnym pakietem na start, w którego skład wejdą:

  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

Aby zgarnąć tak atrakcyjny bonus na start w Fortunie należy wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Więcej informacji o pakiecie dla nowych klientów znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/gwarantowany-bonus-od-fortuny-za-gola-polakow-z-hiszpania

Oceń ten tekst