Superbet uruchomił zakłady online!

Ocena 4.40/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Rumuński bukmacher dostępny jest w Polsce już od 2018 roku. Jednak swoją działalność prowadził dotychczas jedynie w punktach stacjonarnych, co było ewenementem w branży. Od 18 lutego 2020 roku zakłady w Superbet można zawierać również przez internet.

Superbet otrzymał licencję polskiego Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet już 18.10.2019 roku. Do tej pory trwały jednak prace nad uruchomieniem witryny, która właśnie wystartowała. Superbet dołącza zatem do grona kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy udostępniają swoją ofertę w sieci.

Skąd się wziął Superbet?

Superbet został założony w 2009 roku w Rumunii, jako kolejny podmiot w dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od tamtej pory uruchomił na terenie Rumunii ponad 1200 punktów stacjonarnych i zatrudnia ponad 3500 ludzi.

W Polsce prowadzi ponad 70 lokali. Do tej pory była to jedyna możliwość skorzystania z oferty Superbet dla polskich graczy. Teraz mogą swobodnie zawierać zakłady także przez internet.

Jak wygląda serwis internetowy Superbet?

Witryna legalnego bukmachera na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo dobrze. Jest przejrzysta, menu ma logiczny układ, wydaje się, że wszystko jest na swoim miejscu. Oferta nie jest jeszcze tak okazała, jak w przypadku konkurencji, ale Superbet zapewne będzie ją stale powiększał. Już od samego początku na graczy czeka wiele atrakcyjnych promocji i bonusów, jak Super Start, Super Mecz, Super 6 czy Super Szansa. 

Superbet nadal z Dudkiem!

Niemal od samego początku działalności w Polsce ambasadorem bukmachera jest Jerzy Dudek. Były bramkarz reprezentacji Polski, FC Liverpool czy Realu Madryt także teraz zachęca do skorzystania z oferty Superbet. Można śmiało stwierdzić, że wybór Dudka to strzał w dziesiątkę, gdyż zawodnik cieszy się w naszym kraju ogromną sympatią, a do tego jest rozpoznawalny za granicą. No i kto nie pamięta słynnego Dudek Dance...

A co Wy sądzicie o ofercie Superbet i stronie internetowej bukmachera? Podoba Wam się? Korzystacie z jego usług? Dajcie znać w komentarzach.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/superbet-zaklady-online

Oceń ten tekst