zmienia się w Sportingbull i nadal przyjmuje Polaków!

Ocena 3.50/4 głosy
zmienia się w Sportingbull i nadal przyjmuje Polaków!

W dniu dzisiejszym bukmacher bukmacher poinformował na swojej stronie, że od 29 marca 2017 zamyka się na graczy z Polski... jednak tym samym stworzył lustrzaną wersję bukmachera pod nazwą SportingBull!

Wszystkie konta graczy zostały przeniesione z bukmacher na SportingBull a u nowego bukmachera możliwa jest rejestracja graczy z Polski. Zobacz SportingBull.

Oryginalna informacja bukmacher:

Drogi Kliencie,

Dziękujemy za korzystanie z usług bukmacher.com. Z przykrością, musimy Cię poinformować, że w związku z zaistaniałą sytuacją zdecydowaliśmy się zamknąć ofertę bukmacher.com dla rezydentów Polski. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W celu uproszczenia procesu zamknięcia oferty bukmacher.com w Polsce i jednocześnie zapewnienia dostępu do Twoich środków, utworzyliśmy Ci konto na Sportingbull.com. Sportingbull.com jest właśnością i jest zarządzane przez niezależnego operatora hazardowego, East Pioneer Corporation, z licencją w Curacao. Dostęp do Twojego konta jest możliwy poprzez Sportingbull.com.

Z informacji jakie uzyskaliśmy na czacie od obsługi SportingBull, nowo powstały bukmacher ma zamiar świadczyć usługi bukmacherskie rezyzentom Polski i nie planuje zamykać swojej oferty 1 kwietnia 2017. Na stronie "nowego" bukmachera widnieje nawet zachęta dla graczy:

"Witaj w Sportingbull.com - mamy dla Ciebie specjalną ofertę powitalną w dniach 29. marca - 2. kwietnia! Zaloguj się i sprawdź szczegóły"

Czy bukmacher/Sportingbull wymyślił sposób na obejście nowelizacji ustawy hazardowej? A może jako nowy bukmacher Sportingbull wykupi polską licencę na zakłady bukmacherskie?

Przekonamy się już niebawem! Niemniej jednak wygląda na to, że bukmacher jako pierwszy z zagranicznych bukmacherów próbuje przeciwdziałać skutkom ustawy.

 

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/zmienia-sie-w-sportingbull-i-nadal-przyjmuje-polakow-n436

Oceń ten tekst

Podobne artykuły