Euro 2021 - długoterminowe zakłady specjalne

Ocena 5.00/1 głos
Euro 2021 - długoterminowe zakłady specjalne

Pierwotnie Mistrzostwa Europy miały się odbyć w ubiegłym roku, jednak z wiadomych względów turniej został przesunięty o dwanaście miesięcy i z Euro 2020 zrobiło nam się Euro 2021.

Przekonajmy się co dla swoich klientów przygotowali z tej okazji bukmacherzy w Polsce. Tym razem nie interesują nas jednak kursy na poszczególne mecze, lecz postanowiliśmy sprawdzić ofertę legalnych serwisów na długoterminowe zakłady specjalne dotyczące Mistrzostw Europy.

 1. Bukmacher Fortuna - zakłady specjalne na Euro 2021
 2. Bukmacher Betfan - kursy na fazę odpadnięcia Polaków i mnóstwo innych zakładów specjalnych
 3. Bukmacher STS - zakłady specjalne na Euro 2021 oraz sporo kursów dotyczących Paulo Sousy
 4. Bukmacher Etoto - jedna z najlepszych ofert zakładów specjalnych na rynku
 5. Bukmacher Betclic - wytypuj triumfatora Euro 2021
 6. Bukmacher TOTALbet - mnóstwo zakładów specjalnych przed Euro 2021
 7. Bukmacher eWinner - dobra oferta zakładów specjalnych przed Euro 2021
 8. Bukmacher PZBuk - najważniejsze zakłady specjalne 
 9. Długoterminowe zakłady specjalne na Euro 2021 - najważniejsze pytania i odpowiedzi

Bukmacher Fortuna - zakłady specjalne na Euro 2021

Tradycyjnie na wysokości zadania stanęli analitycy bukmachera Fortuna. Przede wszystkim na stronie tego legalnego serwisu dostępne są już długoterminowe kursy na triumfatora całego turnieju oraz na zespoły, które zajmą czołowe miejsca.

Zacznijmy jednak od zakładu, który bardzo przypadł nam do gustu. Otóż analitycy Fortuny zastanawiają się, czy turniej w ogóle dojdzie do skutku w planowanym terminie. Pragniemy uspokoić wszystkich kibiców, że tym razem Euro raczej nie będzie odwołane i odbędzie się zgodnie z planem.

Jeśli chodzi o zakłady długoterminowe. Patrząc na kursy zaproponowane przez Fortunę walka o złoto rozstrzygnie się pomiędzy Belgami, Anglikami, a Francuzami, zaś Reprezentacja Polski jest w tej klasyfikacji dość daleko, bo dopiero na 17. pozycji (obstawiając w Fortunie triumf Biało-Czerwonych można pomnożyć swoje środki po kursie 100.00). Z kolei dojście Polaków co najmniej do ćwierćfinału, jak to miało miejsce podczas Euro 2016, analitycy Fortuny wycenili po zachęcającym kursie 5.00.

Na stronie tego legalnego serwisu znajdziecie również kursy na zwycięzców poszczególnych grup i tutaj również odbyło się bez większych niespodzianek. Faworytami według Fortuny są Włosi, Belgowie, Holendrzy, Anglicy oraz Niemcy, zaś w naszej grupie bezkonkurencyjni powinni okazać się Hiszpanie.

Nie macie jeszcze konta gracza w Fortunie? Każdy klient tego legalnego bukmachera, który podczas rejestracji nowego konta wykorzysta kod promocyjny SPRYCIARZ otrzyma bonus 100% od depozytu aż do 2000 zł, zakład bez ryzyka 210 zł oraz darmowy bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Łączna kwota darmowych środków bonusowych na start to aż 2230 zł!

Bukmacher Betfan - kursy na fazę odpadnięcia Polaków i mnóstwo innych zakładów specjalnych

Słynący ze znakomitych zakładów specjalnych bukmacher Betfan również tym razem nie zawiódł swoich klientów, a podejrzewamy, że im bliżej turnieju, tym kursów i rynków zakładów będzie coraz więcej i więcej. Ale po kolei.

Na stronie Betfan znajdziecie rzecz jasna kursy na triumfatora całego turnieju, natomiast nam znacznie bardziej przypadły do gustu rynki zakładów dotyczące poszczególnych grup. Obstawić możemy m.in. zwycięzców, zespoły z awansem oraz drużyny, które zajmą ostatnie miejsce w swojej grupie.

Analitycy bukmachera Betfan nie byliby sobą, gdyby na tym poprzestali. Dostępne są również kursy na reprezentacje, które dotrą aż do finału, króla strzelców turnieju oraz na najlepszego snajpera poszczególnych zespołów (przyznacie sami, że przykładowo zakład na najskuteczniejszego zawodnika Macedonii Północnej lub Węgier to prawdziwy smaczek w ofercie polskich bukmacherów!).

Sporo kursów tyczy się samych Polaków. I tak, o ile Biało-Czerwoni nie są faworytami do triumfu w swojej grupie, tak awans do fazy pucharowej powinni zapewnić sobie bez problemu (kurs w Betfan 1.42). Co dalej? Faza odpadnięcia Polaków. Wiele będzie zależało od turniejowej drabinki, natomiast na ten moment analitycy Betfan typują, że nasi reprezentanci pożegnają się z turniejem na poziomie 1/8 finału (kurs 2.39). Sporo można wygrać obstawiając awans Biało-Czerwonych do finału (kurs 50.00) oraz triumf w całych mistrzostwach (kurs 90.00).

Betfan zaproponował również sporo rynków zakładów specjalnych dotyczących poszczególnych zawodników naszej drużyny (a będąc bardziej precyzyjnym, jednego zawodnika). Kto będzie najskuteczniejszym graczem Biało-Czerwonych? Uwaga, sensacja!!! Analitycy Betfan uważają, że okaże się nim… Robert Lewandowski po kursie 1.44. Jak z kolei prezentują się szanse RL9 na tytuł króla strzelców całego turnieju? Patrząc na kursy zaproponowane przez tego legalnego bukmachera nie są one najwyższe.

Lewandowski z kursem 32.00 został sklasyfikowany dopiero na 14. pozycji i o ile fakt, że według analityków Betfan wyżej stoją akcje Cristiano Ronaldo oraz Kyliana Mbappe jest całkiem zrozumiały, tak trudno zrozumieć lepsze notowania, jakimi pochwalić mogą się chociażby Serge Gnabry oraz Olivier Giroud. Również kolejny rynek zakładów specjalnych od Betfan dotyczy najlepszego piłkarza świata. Jeśli uważacie, że Robert Lewandowski trafi do siatki w każdym meczu Euro 2021, wówczas za taki zakład bukmacher zapłaci Wam po kursie 10.00.

Analitycy Betfan nie zapomnieli także o naszym nowym selekcjonerze. Ich zdaniem Paulo Sousa pożegna się z posadą jeszcze w tym roku, zaś obstawiając taką ewentualność można pomnożyć swoje środki po kursie 1.55.

Nowi klienci bukmachera Betfan mogą liczyć na spory bonus na start. Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego SPRYCIARZ w momencie rejestracji konta gracza, a bukmacher podaruje typerowi bonus 100% od depozytu o maksymalnej wartości aż do 600 zł.

Bukmacher STS - zakłady specjalne na Euro 2021 oraz sporo kursów dotyczących Paulo Sousy

Na mnóstwo ciekawych kursów mogą liczyć klienci legalnego bukmachera STS. Serwis oferuje m.in. długoterminowe zakłady specjalne na triumfatora Euro 2021 (faworytami Francuzi, Belgowie i Anglicy, Polska daleko z kursem 100.00), można również obstawić zwycięzców i zespoły z awansem z poszczególnych grup, zaś kurs na Polaków na poziomie 1.45 pozwala wierzyć, że Biało-Czerwoni zagrają na turnieju co najmniej cztery mecze. STS oferuje także kursy na króla strzelców mistrzostw, jednak akcje Roberta Lewandowskiego nie stoją najlepiej (kurs 25.00).

Tym co odróżnia ofertę zaproponowaną przez STS od pozostałych legalnych bukmacherów jest znakomity rynek zakładów specjalnych dotyczących selekcjonera Paulo Sousy. Czy Portugalczyk straci posadę jeszcze przed Euro 2021? Kurs 40.00. A może będzie prowadził Polaków w większej liczbie meczów, niż zrobił to Adam Nawałka? Kurs 25.00. Rynków dotyczących przyszłości Paulo Sousy jest znacznie więcej, zaś niektóre z nich są naprawdę ciekawe.

Nie na jeden, nie na dwa, lecz aż na trzy bonusy powitalne mogą liczyć klienci bukmachera STS, którzy w momencie rejestracji wykorzystają kod promocyjny SPRYCIARZ. Na ich koncie gracza pojawi się wówczas bonus 100% od depozytu o wartości 1200 zł, zakład bez ryzyka 230 zł oraz bonus bez depozytu 29 zł. Łączna wartość darmowych środków bonusowych to aż 1459 zł!

Bukmacher Etoto - jedna z najlepszych ofert zakładów specjalnych na rynku

Na wysokości zadania stanęli analitycy Etoto. Oferta zakładów specjalnych tego bukmachera przed Euro 2021 prezentuje się fantastycznie i każdy typer powinien tam odnaleźć coś dla siebie.

Mamy zatem kursy na triumfatora turnieju (faworytem Anglicy po kursie 6.25, Polacy daleko z kursem 91.00), mamy zakłady na zwycięzców, zespoły z awansem i drużyny, które zajmą ostatnie miejsca w poszczególnych grupach (kurs na awans Polaków w Etoto wynosi 1.40) oraz rynek zakładów dotyczących etapu eliminacji konkretnych ekip - patrząc na kursy zaproponowane przez bukmachera Etoto Biało-Czerwoni pożegnają się z turniejem w 1/8 finału (kurs 2.40).

Idąc dalej znajdziemy kursy na króla strzelców imprezy, gdzie faworytem według Etoto jest Harry Kane po kursie 6.25, zaś obstawiając triumf Roberta Lewandowskiego pomnożymy swoje środki po kursie 31.00. Bukmacher oferuje również rynek zakładów na najskuteczniejszego snajpera poszczególnych ekip, a także kursy na reprezentacje, które wystąpią w wielkim finale.

Każdy nowy klient Etoto może skorzystać z promocji na start. Aby to uczynić należy wpisać kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego, a błyskawicznie na koncie gracza pojawi się bonus 200% od kwoty pierwszego depozytu, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to w tym przypadku 200 zł.

Bukmacher Betclic - wytypuj triumfatora Euro 2021

Przeciętnie na ten moment prezentuje się oferta zakładów specjalnych dotyczących Euro 2021 od Betclic, natomiast do turnieju zostało jeszcze sporo czasu i liczymy, że z każdym tygodniem na stronie tego legalnego bukmachera będzie pojawiało się coraz więcej rynków zakładów.

Póki co wytypować możemy jedynie triumfatora mistrzostw. Według analityków Betclic faworytem są Francuzi po kursie 6.00, zaś za zwycięstwo Polaków bukmacher płaci po kursie 100.00.

Darmowy bonus na start czeka rzecz jasna na nowych klientów bukmachera Betclic. Każdy typer otrzyma Cashback Bonus aż do 550 zł, dzięki któremu na jego koncie gracza pojawi się zwrot 100% stawki zainwestowanej w pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany.

Bukmacher TOTALbet - mnóstwo zakładów specjalnych przed Euro 2021

Doskonałą ofertę zakładów specjalnych z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy przygotowali dla swoich klientów analitycy bukmachera TOTALbet. Lista rynków, kursów i opcji zakładów jest szalenie długa, dlatego wymienimy jedynie te najważniejsze pozycje.

Klienci TOTALbet mogą rzecz jasna wytypować triumfatora całego turnieju, zwycięzców oraz zespoły z awansem z poszczególnych grup, a także reprezentacje, które zajmą ostatnie miejsca w swoich grupach (kurs na Polaków wynosi 3.55, natomiast miejmy nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca).

Idąc dalej znajdziemy kursy na króla strzelców turnieju (triumf Lewandowskiego bukmacher wycenia na 30.00), najskuteczniejszych graczy poszczególnych reprezentacji, etap odpadnięcia konkretnych drużyn, a także najlepszego zawodnika mistrzostw, którym według analityków TOTALbet zostanie ktoś z dwójki Kevin de Bruyne lub Kylian Mbappe (w obu przypadkach kurs wynosi 11.00). Czy można chcieć czegoś więcej?

Rejestrując nowe konto gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ każdy nowy klient TOTALbet otrzyma bonusy na łączną kwotę aż 5045 zł! Pierwsza promocja to bonus 100% od depozytu w kwocie 5000 zł, drugi to zakład bez ryzyka 25 zł, zaś ostatni to bonus bez depozytu 20 zł.

Bukmacher eWinner - dobra oferta zakładów specjalnych przed Euro 2021

Powodów do wstydu nie mają analitycy bukmachera eWinner, którzy przygotowali ciekawą ofertę zakładów specjalnych przed zbliżającymi się wielkimi krokami ME w piłce nożnej. Klienci tego legalnego bukmachera mogą chociażby obstawić triumfatora Euro 2021 (faworytem Anglicy po kursie 6.20, triumf Polaków wyceniony na 90.00) oraz najskuteczniejszego snajpera mistrzostw (główny kandydat według eWinner to Harry Kane po kursie 6.40, zaś koronę króla strzelców dla Roberta Lewandowskiego wyceniono na 30.00).

Dalej mamy kursy na rozstrzygnięcia w poszczególnych grupach (zwycięzca, awans oraz ostatnie miejsce), a także etap odpadnięcia konkretnych reprezentacji. Patrząc na kursy zaproponowane przez eWinner Polacy wyjdą z grupy (kurs 1.42), natomiast to będzie ich ostatnie słowo w trakcie Euro 2021.

Typerom zastanawiającym się nad wyborem nowego bukmachera podpowiadamy, że każdy nowy klient eWinner może liczyć na darmowe środki bonusowe na start aż do 655 zł. Wystarczy, że w momencie rejestracji wykorzysta kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie na jego koncie pojawi się bonus od depozytu 500 zł oraz zakład bez ryzyka 155 zł.

Bukmacher PZBuk - najważniejsze zakłady specjalne 

Nieprawdą byłoby stwierdzenie, że PZBuk zaprezentował najlepszą ofertę zakładów specjalnych przed Euro 2021, natomiast bukmacher proponuje kursy na najważniejsze rynki i żaden typer nie odejdzie z pustymi rękami.

Na pierwszy rzut wysuwają się rzecz jasna kursy na triumfatora całego turnieju, zaś największe szanse analitycy PZBuk przyznają Anglikom oraz Belgom (kurs 6.00), natomiast dość nisko oceniają szanse Polaków na tym turnieju (kurs 81.00). Drugi dostępny rynek zakładów długoterminowych to zwycięzcy poszczególnych grup i również tutaj notowania Polaków nie stoją zbyt dobrze. Patrząc na kursy PZBuk w grupie E zwyciężą Hiszpanie (kurs 1.30), natomiast triumf Biało-Czerwonych w grupie należałoby rozpatrywać w kategoriach niemałej niespodzianki (kurs 7.00).

Czy nowi klienci bukmachera PZBuk mogą liczyć na jakiś bonus powitalny? Oczywiście, że tak i to nawet nie na jeden, ale aż na dwa! Wystarczy, że podczas rejestracji wykorzystają kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie na ich koncie gracza pojawi się bonus od depozytu 200 zł oraz zakład bez ryzyka 200 zł.

Długoterminowe zakłady specjalne na Euro 2021 - najważniejsze pytania i odpowiedzi

Kiedy odbędzie się Euro 2021?

Turniej odbędzie się w dniach 11 czerwiec - 11 lipiec i po raz pierwszy zostanie rozegrany w aż 12 miastach - gospodarzach (Baku, Rzym, Kopenhaga, Londyn, Monachium, Amsterdam, Petersburg, Budapeszt, Dublin, Bilbao, Bukareszt oraz Glasgow).

Czy na stronach legalnych bukmacherów dostępna jest już oferta zakładów na Euro 2021?

Oczywiście, że tak. Bukmacherzy w Polsce oferują już kursy na Euro 2021, zarówno te dotyczące konkretnych meczów, jaki i długoterminowe zakłady specjalne dotyczące rozstrzygnięć w całym turnieju.

Czy Polska zagra na Euro 2021?

Polacy znaleźli się w gronie finalistów i trafili do grupy E, gdzie zmierzą się kolejno ze Słowacją (14 czerwca w Dublinie), Hiszpanią (19 czerwca w Bilbao) oraz Szwecją (23 czerwca w Dublinie).

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/dlugoterminowe-zaklady-specjalne-n1068

Oceń ten tekst

Podobne artykuły