Do wygrania 10 tys zł w - wytypuj pierwszą trójkę Mistrzostw Europy w piłce ręcznej

Ocena 5.00/1 głos

W trwających Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, w najbliższym spotkaniu, Polscy szczypiorniści zmierzą się z ekipą Białorusi.

Poniedziałkowy mecz dla reprezentacji prowadzonej przez Michaela Bieglera będzie bardzo ważny. Aby myśleć o medalu ME Polacy muszą to spotkanie wygrać. Porażka w ostatnim meczu z Norwegią sprawiła, że w starciu z Białorusią presja będzie jeszcze większa, a co za tym idzie oczekiwania. Białoruś nie powinna jednak niczym zaskoczyć Polaków, bo w ostatnich latach grali z nią kilkukrotnie.

Nie możemy jednak sobie pozwolić na mecz w stylu „spokojnie, wygramy jedną”. Toteż postawienie 100 złotych na handicap -5.5 punktu na Polaków, po kursie 1.70, jest bardzo rozsądnym zakładem. Co więcej, jeśli uważasz, że jest to zbyt duże ryzyko, zarejestruj konto w bukmacher i zagraj kupon zupełnie bez ryzyka.

Jeśli przegrasz postawione 100 złotych, bukmacher odda Ci kwotę stawki, którą możesz od razu wypłacić. Wyobraź sobie jednak wygraną, aż 397 złotych obstawiając w meczu Polski „połowa z większą ilością bramek” – pierwsza, „wynik pierwszej połowy” w meczu Macedonia – Norwegia „2” oraz jutrzejsza „wygrana” Danii ze Szwecją. Jeśli jakiś cudem przegrasz „stówa” ląduje z powrotem na Twoim koncie bukmacher. 
To jednak nie wszystko! Weź udział w konkursie o 10.000 złotych (TU LINK 14763)! Wytypuj pierwszą trójkę Mistrzostw Europy w piłce ręcznej i zgarnij nagrodę. Szczegóły znajdziesz na stronie bukmacher.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-reczna/do-wygrania-10-tys-zl-w--wytypuj-pierwsza-trojke-mistrzostw-europy-w-pilce-recznej-n321

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Baseball
Dyscypliny sportowe

Baseball