Skrill wprowadza opłatę za brak aktywności konta

Ocena 2.80/10 głosów
Skrill wprowadza opłatę za brak aktywności konta

W dniu 4 stycznia 2018 roku popularny pofrfel internetowy Skrill poinformował swoich użytkowników o wprowadzeniu opłaty za brak aktywności.

Aby uniknąć opłaty w wysokości 5 EUR miesięcznie należy wykonać co najmniej 1 transakcję w ciągu 12 miesięcy lub przynajmniej zalogować się na swoje konto. Zmiany w regulaminie wchodzą w życie 13 marca 2019 roku,.

Trzeba przyznać, że nie są to wygórowane warunki. Niemniej jednak łatwo się domyślić, że osoby korzystające incydentalnie ze Skrill nie będą pamiętać o corocznym logowaniu gdyż jest to po prostu nie możliwe. Skrill nie będzie przypominać o takiej potrzebie.

Wprowadzenie opłaty za nieaktywność konta jest kolejnym małym krokiem którym Skrill podnosi opłaty swoim użytkownikom. Konkurencyjne ecoPayz pozostaje całkowicie darmowe. Opłata za brak aktywności konta to dobry sposób na dodatkowe zyski dla firmy oraz pozbycie się użytkowników widmo.

Oryginalna wiadomość od Skrill

Kontaktujemy się z Tobą, aby Cię powiadomić, że wprowadzamy zmiany w niektórych Wraunkach korzystania ze Skrill, które regulują nasze relacje oraz sposób świadczenia usług Skrill.

Zmiany wejdą w życie 13 marca 2019 roku.

Możesz sprawdzić Warunki korzystania z konta Skrill, klikając na powyższy link. Z tej okazji zamieszczamy podsumowanie zmian poniżej.

Opłaty za usługi Skrill

W odniesieniu do opłaty za usługę określonej w Warunkach korzystania z konta Skrill będzie obowiązywała następująca zmiana:

Możesz korzystać z konta Skrill bezpłatnie pod warunkiem, że zalogujesz się lub dokonasz transakcji przynajmniej co 12 miesięcy. Jeśli tego nie zrobisz, z salda konta zostanie potrącona miesięczna opłata za usługę w wysokości 5,00 EUR (lub w równoważnej kwocie w innej walucie).

Zamknięcie lub zawieszenie konta Skrill

Możemy zawiesić lub zamknąć Twoje konto Skrill bez powiadomienia w sytuacji, gdy zaistnieją uzasadnione podejrzenia, że inne konto Skrill lub NETELLER, którego jesteś posiadaczem zostało wykorzystane na potrzeby nieuczciwych działań, prania brudnych pieniędzy, finansowania aktów terroryzmu lub innej działalności przestępczej.

Te zmiany wejdą w życie 13 marca 2019 roku i zaczną automatycznie obowiązywać w odniesieniu do usług świadczonych przez Skrill. Jeśli będziesz nadal korzystał z usług Skrill po 13 marca 2019 roku, będzie to oznaczało akceptację wyżej wymienionych zmian. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

W poprzednim roku Skrill wprowadził podobną opłatę za brak aktywności użytkownikom biznesowym w 2019 przyszła kolej na użytkowników indywidualnych.

-- aktualizacja 06.01.2018

Neteller (należy do tego samego właściciela co Skrill) wprowadził analogiczną opłatę.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/platnosci/skrill-oplata-za-brak-aktywnosci-konta-n652

Oceń ten tekst

Podobne artykuły