Ogrywanie bukmachera: poradnik dla początkujących graczy

Ocena 3.43/7 głosów

Chcesz poczuć emocje związane z obstawianiem zakładów sportowych a przy okazji powalczyć o wygrane u bukmachera? W takim razie ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się, jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących graczy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym typeren, czy zaawansowanym graczem, znajdziesz tu coś dla siebie. 😉 Nie zwlekaj i dołącz do świata zakładów bukmacherskich już dziś! 😎 Do dzieła!

Ogrywanie bukmachera: poradnik dla początkujących graczy

Zakłady sportowe bez tajemnic: poradnik dla początkujących graczy, jak ograć bukmachera

Rejestrując się na stronie bukmachera internetowego i wpłacając swój pierwszy depozyt gracz planuje zazwyczaj błyskawiczne pomnożenie swojego kapitału i wypłatę wygranych środków na konto bankowe. Jak to jednak często w życiu bywa, plany to jedno, a rzeczywistość drugie.

Wielu graczy stawiających swoje pierwsze kroki w świecie zakładów sportowych jest kompletnie nieprzygotowanych do gry u bukmachera i zazwyczaj popełniają oni te same błędy. Na co zwrócić uwagę w początkowym okresie? Jak sprawić, żeby gra u bukmachera przynosiła profity od pierwszych tygodni? Postanowiliśmy to sprawdzić.

 1. Zakłady sportowe bez tajemnic: poradnik dla początkujących graczy, jak ograć bukmachera
 2. Krok po kroku do sukcesu: jak uniknąć błędów i czerpać regularne profity z zakładów sportowych
 3. Ogrywaj bukmachera z głową: najczęstsze błędy początkujących graczy i jak ich unikać
 4. Sukces w zakładach sportowych: jak przechytrzyć bukmachera i wygrywać regularnie

Krok po kroku do sukcesu: jak uniknąć błędów i czerpać regularne profity z zakładów sportowych

Każdy z nas zaczynał kiedyś swoją przygodę z internetowymi zakładami sportowymi. Jak to w życiu bywa, pierwsze tygodnie i miesiące nie zawsze były usłane różami, a liczba błędów i pomyłek popełnianych w kluczowych aspektach bukmacherskiego fachu sprawiała, że większość graczy błyskawicznie czyściła swój budżet przeznaczony na grę, a ich kariera typera kończyła się szybciej, niż się zaczęła.

Co ciekawe, większość graczy stawiających swoje pierwsze kroki w bukmacherce popełnia dokładnie te same błędy! Czasem jest to wynikiem braku umiejętności zachowania zimnej krwi w krytycznych momentach, niekiedy błędną strategią na grę, jednak w zdecydowanej większości przypadków dzieje się tak na skutek braku doświadczenia i podstawowej wiedzy na temat obstawiania zakładów bukmacherskich.

Początkującym typerom wydaje się, że aby ograć bukmachera wystarczy znać wyniki poprzedniej kolejki Ligi Mistrzów lub odróżniać tenis stołowy od ziemnego. Tymczasem jest to zajęcie znacznie bardziej skomplikowane, co nie oznacza, że pokonanie bukmachera i czerpanie regularnych profitów z zakładów jest zadaniem niewykonalnym. Wystarczy uniknąć kilku błędów na starcie, w czym mamy głęboką nadzieję pomoże Wam nasz najnowszy poradnik typera.

Ogrywaj bukmachera z głową: najczęstsze błędy początkujących graczy i jak ich unikać

Zarejestruj konto u legalnego bukmachera - pierwszą decyzją, jaką musi podjąć każdy z graczy u progu swojej przygody z zakładami sportowymi jest ta dotycząca wyboru bukmachera, u którego założy konto i wpłaci pierwszy depozyt. Okazuje się, że jest ona jednocześnie jedną z kluczowych i mocno rzutuje na osiągane wyniki. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, żeby zarejestrować konto u legalnego bukmachera posiadającego odpowiednią licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju. Tylko wówczas gracz nie naraża się na nieprzyjemne konsekwencje prawne.

Logo Fortuna
1 miejsce

Ocena bukmachera 5.0

 • Zakład bez ryzyka 300 zł
 • Zakład bez depozytu 20 zł
 • Dodatkowy bonus 5 zł
 • Świetna aplikacja mobilna
Kod bonusowy Fortuna
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo Superbet
2 miejsce

Ocena bukmachera 5.0

 • Bonus od depozytu 200 zł
 • Cashback 3500 zł
 • Freebet 20 zł
 • Dodatkowy bonus 34 zł
Kod bonusowy Superbet
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet
Logo forBET
3 miejsce

Ocena bukmachera 4.5

 • Bonus od depozytu 2000 zł
 • Zakład bez ryzyka 1150 zł
 • 30 dni gry bez podatku - wygrane +14%
 • Legalne gry karciane
Kod bonusowy forBET
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET

Wybierz sprawdzony serwis - zanim gracz zarejestruje nowe konto u wybranego operatora warto sprawdzić w internecie opinie na temat danego bukmachera. Typerzy bardzo chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami odnośnie poszczególnych bukmacherów, dzięki czemu początkujący gracz uniknie błędów popełnionych przez swoich nieco starszych kolegów po fachu. Na co zwrócić szczególną uwagę? Kluczowe aspekty topowego bukmachera to przede wszystkim bezpieczeństwo wpłaconego depozytu i łatwość wypłacenia środków, szeroka oferta na zakłady sportowe i atrakcyjne kursy, które w dłuższej perspektywie pozwolą graczowi wypracować profit nawet pomimo 12% podatku obrotowego na każdym kuponie.

Wpłać depozyt u kilku bukmacherów - wielu mniej doświadczonych graczy lekceważy ten aspekt, tymczasem jest on kluczowy w kontekście regularnego zarabiania na zakładach. Konto u kilku topowych bukmacherów to gwarancja dostępu do szerokiej oferty zakładów, możliwość obstawiania kuponów po najwyższych kursach oraz doskonała okazja na zasilenie budżetu na grę darmowymi środkami pochodzącymi z promocji. Grając i wygrywając w kilku serwisach typer znika również z radaru bukmacherów, którzy nie nałożą na jego konto limitów sprawiających, że dalsze obstawianie w danym serwisie przestanie być opłacalne.

Ustal plan gry - skuteczna strategia na grę to połowa sukcesu z zakładach bukmacherskich. Oczywiście nie wystarczy wyznaczyć planu obstawiania kolejnych kuponów, ale również należy się go kurczowo trzymać! Internetowe zakłady sportowe to zajęcie dla ludzi usystematyzowanych, rozsądnych i działających w sposób racjonalny, a osoby zdające się wyłącznie na własną fantazję i bukmacherski nos typera błyskawicznie stają się mięsem armatnim, czyli dostarczycielami środków na rynku. Dlatego tak ważnym jest, żeby z góry ustalić sposób gry, progi stawkowania oraz taktykę w momencie zarówno dobrej passy, jak i czarnej serii kilku(nastu) nietrafionych kuponów z rzędu.

Graj za pieniądze, które możesz stracić - jeśli nie chcecie popaść w finansowe tarapaty, to na swoje konto gracza u bukmachera internetowego wpłacajcie wyłącznie takie środki, których ewentualna utrata nie odbije się w żaden sposób na Waszym domowym budżecie i codziennych opłatach. Nie zrozumcie nas źle! Rzecz jasna wpłacając depozyt u bukmachera każdy z nas liczy na jego pomnożenie, jednak olbrzymim błędem jest zakładanie wyłącznie pozytywnego scenariusza. Zakłady sportowe mają jednak w sobie sporo elementów przypadku i losowości i jako takie nie są gwarancją regularnych zysków. Podsumowując, grajcie wyłącznie za środki, które możecie stracić i nigdy, PRZENIGDY nie pożyczajcie pieniędzy na grę u bukmachera!!!

Zakłady sportowe to maraton, a nie sprint - praktycznie każdy gracz stawiający swoje pierwsze kroki w bukmacherce nastawia się na błyskawiczny zarobek. Aby to osiągnąć większość z nich od początku gra bardzo agresywnie, a po kilku nietrafionych kuponach zwiększa stawkę, aby odrobić poniesione przed momentem straty (najlepiej z nawiązką). Nie ma większego błędu! Zakłady bukmacherskie to bowiem zajęcie dla ludzi cierpliwych, którzy dążą do celu małymi kroczkami, a nie jednym susem. Nie ma nic gorszego, niż chęć natychmiastowego odegrania się i na 99% taka strategia nie zagwarantuje graczowi powodzenia w ogólnym rozrachunku! Zamiast tego proponujemy nastawić się na ciężką i systematyczną pracę, a jeśli Wasza strategia na grę okaże się słuszna, a typy skuteczne, wówczas macie szansę na wypracowanie profitu w dłuższej perspektywie.

Skup się na kilku dyscyplinach - jednym z największych błędów popełnianych przez mniej doświadczonych graczy stawiających swoje pierwsze kroki jest obstawianie większości konkurencji i rozgrywek dostępnych w ofercie ich bukmachera internetowego. Taka taktyka to pewna zapowiedź katastrofy i znakomita recepta na wyczyszczenie budżetu! Wy o tym już wiecie i macie szansę uniknąć takiego scenariusza. Żeby mieć szansę w starciu z bukmacherem gracz musi stać się ekspertem od danej konkurencji, bądź ligi. A stanie się tak tylko i wyłącznie wtedy, jeśli skupi się na kilku rozgrywkach i będzie je uważnie śledził z tygodnia na tydzień. Posłuchajcie naszej rady, a po kilku miesiącach sami zauważycie, że coraz więcej Waszych kuponów podświetla się na zielono.

Zakłady SOLO dają większą szansę powodzenia od kuponów AKO - ten błąd popełniany przez bukmacherskich żółtodziobów wynika bezpośrednio z tego, o czym wspominaliśmy przed momentem - chęci natychmiastowego zarobku i rozbicia banku w pierwszym tygodniu po rejestracji! Na pierwszy rzut oka idealnym sposobem, żeby to zrealizować wydają się być wielokrotne kupony AKO, tymczasem nie ma nic bardziej mylnego! Praktycznie każdy profesjonalny typer wygrywający regularnie na zakładach obstawia zakłady SOLO. Z każdym kolejnym typem na kuponie rośnie bowiem nie tylko potencjalna wygrana, ale i ryzyko niepowodzenia. Rekordowe wygrane, którymi chwalą się bukmacherzy dobrze wyglądają na obrazku, podczas gdy w rzeczywistości zdarzają się od wielkiego święta. O czym zapewny każdy z Was przekonał się już nie raz i nie dwa…

Nie warto obawiać się wysokich kursów - każdemu początkującemu typerowi wydaje się, że typy po niskich kursach są gwarancją sukcesu i zapewnią im profity na koniec każdego miesiąca. Prawda jest zupełnie inna! Niskie przeliczniki są kompletnie nieopłacalne z punktu widzenia gracza, który musi trafić kilka kuponów z rządu, aby być na plusie. Znacznie większą wartość (value) posiadają selekcje po wysokich kursach, dzięki którym gracz będzie na plusie nawet wówczas, jeśli skuteczność jego typów będzie poniżej 50%. Wysokie kursy nie gryzą, a przyjemność z trafienia takiego typu jest podwójna. O wygranej na kuponie nie wspominając!

Wykorzystuj bonusy i promocje - ta uwaga zazwyczaj nie tyczy się bonusu na start dla nowych graczy. W jej przypadku każdy typer pamięta o zgarnięciu solidnej puli darmowych środków bonusowych, które bardzo często liczone są w tysiącach złotych. Wielu graczy nie docenia jednak bonusów i promocji organizowanych przez legalne serwisy w późniejszym okresie. Tymczasem jest to doskonała okazja do tego, aby podreperować swój budżet na grę i oddalić widmo bankructwa. Pomysłowość topowych bukmacherów w tej kwestii jest naprawdę spora i grzechem byłoby nie skorzystać z takiej szansy.

Wyciągaj wnioski i ucz się na własnych błędach - nawet najlepszy poradnik typera na nic nie zda się graczowi, jeśli ten nie będzie potrafił przekuć w sukces własnych porażek. Przegrane kupony są wpisane w ten fach, natomiast tym co odróżnia najlepszych typerów na rynku od początkujących graczy jest umiejętność uczenia się na swoich błędach. Jeśli będziesz spostrzegawczy i nie będziesz kurczowo trzymał się nieskutecznej taktyki, wówczas będziesz miał sporą szansę na to, aby w końcu dobrać optymalną strategię pasującą do swojego stylu gry, a efekty będą widoczne gołym okiem.

Obstawianie zakładów po alkoholu to pewna katastrofa - na koniec wskazówka wydawałoby się najbardziej oczywista z możliwych, tymczasem mnóstwo typerów o niej zapomina i traktuje grę u bukmachera jako formę rozrywki i sposób na odreagowanie stresów dnia codziennego. Taka taktyka i obstawianie wyników meczów po spożyciu alkoholu nie ma prawa się udać i w 99% przypadków kończy się natychmiastowym bankructwem. Grając u bukmachera walczymy z najlepszymi analitykami i traderami, którzy są po drugiej stronie. Jak zatem mielibyśmy ich pokonać będąc pod wpływem używek i tracąc umiejętność racjonalnego myślenia i trzeźwej oceny ryzyka jakim obarczone jest konkretne zdarzenie? To niemożliwe, a grając w ten sposób na pewno wyzerujecie swój depozyt.

Sukces w zakładach sportowych: jak przechytrzyć bukmachera i wygrywać regularnie

Zakłady sportowe nie są najłatwiejszym kawałkiem chleba pod słońcem i doskonale wie o tym każdy z Was, kto chociaż przez moment spróbował wziąć się za bary z bukmacherem internetowym. Jak to w życiu, trudne bywają szczególnie początki, kiedy sporo graczy stawiających swoje pierwsze kroki porusza się w świecie zakładów totalnie po omacku, nie mając żadnej strategii na grę i popełniając te same błędy, co 99% ich kolegów po fachu na tym etapie przygody z bukmacherem.

Wy możecie jednak tego uniknąć! Po co powielać te same pomyłki, skoro można wykorzystać doświadczenie starych wyjadaczy i uniknąć błędów, które oni popełnili na starcie swojej przygody z bukmacherem. Pozwoli Wam to nie tylko zaoszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów i złych emocji, ale również uratować swój budżet przez błyskawicznym bankructwem i kupić sobie nieco czasu.

Ten zaś jest na wagę złota i pozwoli Wam zdobywać nowe doświadczenia, a jeśli będziecie skoncentrowani i nauczycie się logicznie myśleć, wówczas obstawianie kolejnych kuponów stanie się znacznie łatwiejsze, a ogranie bukmachera będzie w ogóle możliwe.

FAQ Ogrywanie bukmachera: poradnik dla początkujących graczy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jakie błędy popełniają początkujący gracze?

  Najczęstsze błędy popełniane przez początkujących graczy to m.in. brak umiejętności zachowania zimnej krwi w krytycznych momentach, nieodpowiednia strategia na grę, brak podstawowej wiedzy na temat obstawiania zakładów bukmacherskich oraz brak doświadczenia.

 • Czego potrzebuję, żeby ograć bukmachera?

  Aby ograć bukmachera, potrzebujesz podstawowej wiedzy na temat zakładów sportowych oraz strategii na grę. Ważne jest także zachowanie zimnej krwi i umiejętność podejmowania racjonalnych decyzji. Regularne śledzenie wyników i statystyk drużyn oraz zawodników może także pomóc Ci w podejmowaniu trafnych decyzji.

 • Czy muszę znać się na konkretnych niszowych sportach, żeby ograć bukmachera?

  Znajomość niszowych sportów może pomóc Ci w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących zakładów. Ważne jest, aby zdobywać jak najwięcej informacji na temat drużyn i zawodników oraz posiadać solidną strategię na grę.

 • Czy mogę ograć bukmachera bez posiadania dużych środków finansowych?

  Ogranie bukmachera nie jest uzależnione od posiadanych środków finansowych. Ważne jest racjonalne gospodarowanie swoim budżetem i umiejętno

 • Czy naprawdę jest możliwe ogranie bukmachera?

  Tak, ale to nie jest proste zadanie. Dzięki odpowiedniemu podejściu i wiedzy możliwe jest czerpanie regularnych profitów z zakładów sportowych. Ważne jest unikanie najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących graczy oraz posiadanie solidnej strategii na grę.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/dla-poczatkujacych-jak-ograc-bukmachera-279

Oceń ten tekst