Zakłady na High League tylko u bukmachera Fortuna!

Ocena 0/5 | 0 głosów

W najbliższą sobotę odbędzie się premierowa gala nowej federacji MMA organizującej freak-fighty, czyli High League. Oficjalnym partnerem tego wydarzenia będzie legalny bukmacher Fortuna, u którego znajdziecie kursy na każdą walkę wieczoru.


High League - nowa federacja MMA w Polsce

Freak-fighty, czyli walki celebrytów, youtuberów, raperów, tiktokerów, karłów, itd., biją rekordy popularności w naszym kraju. Efektem tego są wyrastające niczym grzyby po deszczu nowe federacje organizujące kolejne gale. W sobotę szerokiej publiczności przedstawi się ze swoim projektem federacja High League, która zorganizuje swoją premierową galę w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Na czele projektu stoi doskonale znany w branży freak-fightów Malik Montana, dlatego wysoki poziom i gigantyczne show w trakcie gali High League jest niemalże gwarantowane. Oficjalnym partnerem federacji został oficjalny bukmacher Fortuna, który NA WYŁĄCZNOŚĆ będzie oferował kursy na to wydarzenie. Oto szczegóły.

Kursy na High League tylko u bukmachera Fortuna!

Jako oficjalny partner federacji High League bukmacher Fortuna otrzymał wyłączność na oferowanie kursów na to wydarzenie. A będzie w czym wybierać i zapewniamy, że żaden typer nie opuści strony bukmachera z pustymi rękami! W klatce obejrzymy m.in. Natalię Natsu Kaczmarczyk, Anielę Lil Masti Bogusz, Ewę Brodnicką, Piotra Bonusa BGC Witczaka i wiele, wieeele innych celebrytów polskiego internetu, dlatego na brak emocji z pewnością nie będziemy narzekać.

Jeśli nie macie jeszcze konta gracza w tym serwisie to nie ma powodów do zmartwień. Rejestracja nowego konta jest niezwykle prosta i nie zajmie nikomu dłużej niż kilka minut. Mało tego! Bukmacher Fortuna daje również możliwość rejestracji konta tymczasowego, dzięki któremu można przetestować wszystkie dostępne opcje bez konieczności wysyłania zbędnych dokumentów. Oczywiście gracze, którzy zdecydują się na konto tymczasowe w Fortunie będą mieli możliwość skorzystania z pełnego pakietu powitalnego dla nowych graczy.

Trzy bonusy na start dla nowych klientów bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna to nie tylko bogata oferta zakładów na mnóstwo wydarzeń sportowych i ekskluzywne kursy na galę High League, ale również bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych. Każdy gracz, który zdecyduje się na rejestrację konta z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ otrzyma bowiem aż trzy bonusy powitalne:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Freebet bonus za samą rejestrację bez depozytu 20 zł

Więcej informacji o każdym z tych bonusów na start, a także pozostałych promocjach okolicznościowych można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Jackpot.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Skomentuj aktualność Zakłady na High League tylko u bukmachera Fortuna!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner