Fortuna dla aktywnych

Fortuna dla aktywnych to nowa promocja bukmachera. Obstawiaj zakłady w Fortunie i walcz o gwarantowane nagrody. Pula nagród dla aktywnych graczy Fortuny to aż 600 000 zł!

Ocena 3,16/5 | 397 głosów
Fortuna bonus powitalny
bonus od depozytu | zakład bez ryzyka | bonus za punkty fkp | zyskaj 2230 zł

Fortuna dla aktywnych promocja dla lojalnych graczy bukmachera Fortuna. W promocji tej do wygrania jest 600 000 zł w trzech suwerennych etapach.

Akcja podzielona jest na trzy niezależne etapy, pula nagród przeznaczona na każdy etap to 200 000 zł:

  1. 05-11.08.2020
  2. 12-17.08.2020
  3. 18-23.08.2020

Aby wziąć udział w walce o nagrody w każdym z dni danego etapu należy postawić zakład przedmeczowy w kwocie co najmniej 10 zł. Jak łatwo policzyć wystarczy obstawić zakłady bukmacherskie za jedynie 70 zł aby walczyć o pulę nagród 200 000 zł!

Każdy gracz, który postawi kwalifikujące zakłady otrzyma gwarantowaną nagrodę. Wysokość ostatecznej nagrody zależeć będzie od tego ilu użytkowników fortuny spełni warunki promocji. Pula nagród zostanie proporcjonalnie podzielona na wszystkich graczy, którzy spełnią wymogi promocji.

Każdy gracz Fortuny może wziąć udział we wszystkich etapach promocji i za każdy etap otrzymać gwarantowany bonus. Bonus w akcji „Fortuna dla aktywnych” nie podlega obrotowi więc można będzie nią obstawiać na koncie depozytowym lub natychmiast wypłacić na konto bankowe.

Aby wziąć udział w akcji „Fortuna dla aktywnych” nie trzeba się nigdzie zapisywać. Musisz mieć otwarte konto gracza na efortuna.pl i spełnić warunki promocji. Należy pamiętać, że przyznaną kwotę bonusu należy aktywować z poziomu konta gracza.

Fortuna dla aktywnych

Nie zwlekaj, bądź lojalnym graczem i obstawiaj zakłady w Fortunie a przy okazji walcz o dodatkową kasę.

Fortuna dla aktywnych - kiedy otrzymam bonus?

Informacja o przyznanym bonusie za aktywność pojawi się na koncie gracza po zakończeniu każdego z etapów (12.08, 18.08, 24.08). Przyznana kwota widnieć będzie w sekcji „Bonusy – Przegląd bonusów”.

Pamiętaj, że przyznany bonus musisz aktywować w ciągu 7 dni od jego przyznania.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Fortuna dla aktywnych

FORTUNA dla aktywnych – start II etapu (12 - 17 sierpień 2020)

Rozpoczął się drugi etap promocji „FORTUNA dla aktywnych”, w której do zgarnięcia jest bonus z puli 200 000 zł. Promocja podzielona jest na trzy etapy, a suma nagród w czasie trwania całej promocji wynosi aż 600 000 zł. W I etapie akcji minimalna wygrana dla każdego gracza, który spełni warunki promocji wyniosła 29,70 zł. Nagrodę gracze otrzymują w formie bonusu gotówkowego – nagrodę można więc wypłacić od razu, bez konieczności obrotu. Kwota bonusu w II etapie może ulec jeszcze podwyższeniu. W finałowym dniu I etapu promocji w grze pozostawało 6732 graczy.

Fortuna baner
Fortuna baner