Hit Dnia w Fortunie

Ocena 0/0 głosów

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Hit Dnia od legalnego bukmachera Fortuna to codzienna selekcja najciekawszych wydarzeń i wyjątkowych spotkań o podwyższonych kursach. Dzięki bonusowi Hit Dnia kurs wygranej jest wyższy.

Odbieram bonus! fortuna bonus

na dobry obstawiania start zyskaj bonus powitalny 2230 zł

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis czy hokej - Hit Dnia w Fortunie dotyczy wielu popularnych dyscyplin sportowych. To specjalna oferta na wybrane spotkania z podwyższonymi kursami na wszystkie typy: 1, 0, 2.

W promocji Hit Dnia szczególnie atrakcyjne bywają kursy na mecze piłki nożnej i tenisa – wówczas marża bukmachera spada nawet do ok. 1%, co powoduje znaczny wzrost Twojej wygranej.

Bonus Hit Dnia w Fortuna

Hit Dnia w Fortuna

Jak skorzystać z Hitu Dnia w Fortunie?

Aby wziąć udział w promocji Hit Dnia, nie trzeba wykonywać żadnych skomplikowanych ruchów. Wystarczy zastosować poniższe kroki:

  1. Wejdź na stronę internetową lub włącz aplikację bukmacherską Fortuna i znajdź w menu bocznym kategorię HIT DNIA.
  2. Możesz pogrupować wyróżnione wydarzenia zgodnie z dyscypliną lub przejrzeć całą ofertę.
  3. Wybierz swój typ i umieść go na kuponie.
  4. Możesz postawić kupon SOLO lub dobrać do niego inne wydarzenia i stworzyć kupon akumulacyjny (AKO).
  5. Ustal stawkę i ciesz się wyższą wygraną!

Co musisz wiedzieć o Hicie Dnia od Fortuny?

Hit Dnia to bardzo prosta promocja jednego z największych legalnych bukmacherów w Polsce i w zasadzie nie wymaga dłuższego tłumaczenia czy większych instrukcji. Pamiętaj jednak o kilku warunkach, które pozwolą Ci zawierać zakłady o podwyższonych kursach.

Przede wszystkim swobodnie wybieraj rodzaj kuponów. Zdarzenia z bonusowej oferty Hit Dnia możesz umieszczać na kuponach SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Praktycznie jedynym ograniczającym warunkiem jest ten, że Hit Dnia nie może być zawierany na kuponie typu Bezpieczny. A poza tym pełna wolność – zawieraj zakłady pojedyncze, łącz je z innymi zdarzeniami lub stosuj kupony kombinacyjne.

Dla kogo przeznaczona jest bonus Hit Dnia od Fortuny?

Hit Dnia to bonus dla każdego, kto szuka wyjątkowych spotkań na dany dzień z wysokimi kursami. Jeśli lubisz zdecydowaną i odważną grę, to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Hit Dnia może być inspiracją dla stworzenia kuponu, pewnym punktem wyjścia przed doborem innych zdarzeń lub rozwiązaniem samym w sobie – kiedy umieścisz typ z Hitu Dnia na kuponie SOLO. Popularne spotkania, o których na pewno masz sporą wiedzę plus wyższe kursy od standardowych – to idealne połączenie dla każdego gracza.

Ile zyskasz dzięki promocji Hit Dnia?

W ofercie Hit Dnia znajdziesz najciekawsze wydarzenia o podwyższonych kursach, które od razu możesz umieścić na swoim kuponie. Bez żadnego kombinowania, dobierania czy dołączania do akcji.

Różnice w przypadku wysokości kursów bywają naprawdę wysokie. Np. kursy na mecz 30 kolejki hiszpańskiej La Liga: Granada – Villarreal w Hicie Dnia wynoszą odpowiednio 3.35, 3.35 i 2.50, podczas gdy u innych bukmacherów oscylują w wysokości 3.01, 3.20 i 2.45. A w przypadku hitowego spotkania również 30 kolejki Premier League: Tottenham Hotspur – Manchester United wysokości kursów w Hicie Dnia od Fortuny to 3.08, 3.60 i 2.55, a w ofercie pozostałych legalnych bukmacherów to ok. 2.97, 3.25 i 2.45.

Warto zatem zaglądać regularnie do oferty Hit Dnia w Fortunie i sprawdzać codzienne propozycje. Korzystniejsze warunki zauważy nawet początkujący typer.

Podziel się
  • facebook
  • twitter

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/hit-dnia

Oceń ten artykuł