Nowość! Aplikacja Fortuna 1 Liga. Robiąc zakupy, wspierasz swój klub.

Ocena 5.00/2 głosy
Odbieram bonus! aplikacja fortuna

fortuna zakłady bukmacherskie aplikacja na telefon

Źródło informacji o klubach, rozgrywkach, ale także narzędzie finansowe do wspierania swoich drużyn.

Te funkcje spełnia najnowsza oficjalna aplikacja Fortuna 1 Liga, czyli rozgrywek zrzeszających 18 zespołów, których tytularnym sponsorem jest jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce.

  1. Robiąc zakupy wspierasz swój klub!
  2. Jak używać aplikacji Fortuna?

Aplikacja Fortuna 1 Liga powstała dzięki współpracy organizatora rozgrywek z Fundacją Kibica. To organizacja odpowiadająca również za przedsięwzięcie DobreZakupy, czyli aplikacji fundraisingowej, dzięki której robiąc zakupy można jednocześnie wspierać ulubione kluby, instytucje czy fundacje. Do tej pory korzystali z niej m.in. kibice Ruchu Chorzów czy osoby chcące pomóc beneficjentom fundacji Szlachetna Paczka.

Robiąc zakupy wspierasz swój klub!

Moduł finansowy w aplikacji Fortuna 1 Liga, określany przez twórców jako najważniejszy, pozwala wszystkim jej użytkownikom wspierać finansowo swój klub podczas codziennych zakupów. Można to robić na dwa sposoby.

Aplikacja Fortuny 1 liga - wspierasz klub

Wystarczy, podobnie jak w innych aplikacjach tego typu, dodać numer swojej karty płatniczej. Poszczególne kluby tworzą własną sieć lokalnych punktów partnerskich. Każdy kibic, który zapłaci w nich kartą zarejestrowaną w aplikacji Fortuna 1 Liga, dotuje jednocześnie wskazaną drużynę. Dzieje się tak dlatego, że sklep przekazuje określony procent na konto klubu. Punkty partnerskie wcześniej deklarują, jaki dokładnie będzie to procent, dlatego całość transakcji jest transparentna. Dzięki temu wszystkie strony są zadowolone – kibic dokonuje zakupów, sklep zarabia, a klub ma dodatkowe wpływy.

Oczywiście nie dotyczy to tylko punktów stacjonarnych. Kibice mogą robić zakupy również on-line, korzystając z oferty ponad 1000 sklepów! Wśród nich są m.in. Adidas, AliExpress, Allegro, Avon, Booking.com, New Balance, Neonet, Leroy Merlin, czy Empik. Aby kwota z transakcji rzeczywiście trafiła na konto klubu, należy pamiętać, by stronę sklepu otworzyć przez aplikację Fortuna 1 Liga bądź stronę internetową akcji. W przypadku zakupów w sieci nie ma potrzeby rejestrowania karty płatniczej.

Suma łącznego wsparcia ulubionego klubu jest dostępna w aplikacji. Każdy użytkownik aplikacji Fortuna 1 Liga już przed samym zakupem wie dokładnie, jaka kwota trafi na konto wskazanego klubu czy celu. Może również sprawdzić liczbę dokonanych transakcji czy wszystkie dotychczasowe przekazane sumy.

Ponadto same wpłaty nie są przeznaczane na ogólną działalność klubów, ale na określony cel. Przypominają zbiórki crowdfundingowe,w których można na bieżąco sprawdzać stan zbiórki i termin jej zakończenia.

Jak używać aplikacji Fortuna?

Aplikacja Fortuna 1 Liga jest bardzo prosta w obsłudze i przypomina popularne aplikacje bukmacherskie. Aby z niej skorzystać, również należy oczywiście przede wszystkim pobrać ją na urządzenie mobilne. Aplikacja dostępna jest na system Android oraz iOS i jest całkowicie darmowa. Później należy przejść proces rejestracji, podobnie jak w przypadku rejestracji u bukmachera, potwierdzić swoje dane i zweryfikować konto. Później pozostaje już tylko wybrać klub i konkretną zbiórkę.

Informacja tez waluta

Oprócz możliwości wsparcia finansowego, aplikacja Fortuna 1 Liga jest również doskonałym źródłem informacji o rozgrywkach. Kibice mogą liczyć na ekskluzywne materiały, wyniki spotkań, statystyki czy ciekawostki z życia pierwszoligowych polskich klubów. Wszystko opatrzone jest hasztagiem znanym fanom futbolu z mediów społecznościowych, czyli #PierwszaLigaStylZycia.

Więcej informacji, wraz z linkami do Google Play i App Store znajdziesz na oficjalnej stronie aplikacja.1liga.org.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/aplikacja-fortuna-1-liga-robiac-zakupy-wspierasz-swoj-klub

Oceń ten tekst