KSW 56 w sobotę - bonusy od Fortuny

Ocena 4.43/7 głosów

Obstawiaj KSW i wykorzystaj bonusy na galę z oferty bukmachera.

Odbieram bonus! Bonusy Fortuna

ako boost | ekspert+ | happy hours

Już w sobotę w Łodzi odbędzie się kolejna gala KSW, tym razem oznaczona numerkiem „56”. Bukmacher Fortuna to Oficjalny Sponsor zawodów i serdecznie zachęca do obstawiania zakładów bukmacherskich ze swojej oferty na zbliżającą się galę.

Przed nami kolejna gala KSW! W walce wieczoru będziemy mogli podziwiać pojedynek gwiazd KSW - Michała Materli z Robertem Soldiciem. Chorwat, mimo że startuje w wyższej dywizji, ma większe szanse na wygraną. Wśród jego atutów można znaleźć rewelacyjne umiejętności w stójce, szybkość, a także prowadzenie świetnej obrony.

AKO boost na KSW 56

Niezwykle ciekawie zapowiada się również walka o pas wagi półciężkiej, gdzie mistrz Tomasz Narkun spotka się z Ivanem Erslanem. Na gali nie zabraknie walki kobiet. Przeciwniczką Karoliny Owczarz będzie debiutantka w organizacji - Justyna Haba.

Już teraz dostępny jest EKSPERT na MMA, w którym, oprócz wygranej, do zgarnięcia jest aż 20 000 zł, a także wyjątkowe AKO BOOSTy, w których kursy na wybrane zdarzenia KSW 56 są specjalne podwyższone!

  • W sumie ponad 170 zakładów w ofercie standardowej.
  • AKO BOOST, czyli predefiniowane zdarzenia o podwyższonym kursie.
  • EKSPERT+ na KSW 56 – w ramach zabawy zachęcamy naszych graczy do zagrania kuponu zawierającego zakłady na wszystkie 8 walk gali (sposób zakończenia walki) oraz 2 walki UFC. Stawka musi wynieść min. 5 zł. Gracze, którym uda się trafić wszystkie 10 zdarzeń na kuponie wezmą udział w podziale nagrody głównej, która wynosi 20 000 zł.
  • Konkursy, statystyki i wiele informacji przygotowanych dla graczy, publikowanych na profilach social media Fortuny i KSW.

Ponadto serdecznie zachęcamy do obstawiania zakładów oferty na KSW 56.

W oczekiwaniu na sobotnią galę zachęcamy do zapoznania się z kolejnym Typowanie Jurasa, w którym znany i lubiany komentator, zawodnik MMA i spiker Legii Warszawa Łukasz „Juras” Jurkowski przewiduje jak mogą potoczyć się losy walk na zbliżających się zawodach KSW:

Teraz bonus kursowy podwyższający wygraną o 14% możesz dodać przez 24 godziny na dobę do każdego kuponu PREMATCH lub LIVE z min. 3 zdarzeniami, postawionego za dowolną stawkę. Fortuna bez podatku. 24/7 prematch i live bez stawki minimalnej .

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/ksw-56-bonusy-od-fortuna

Oceń ten tekst