Superoferta+ w Fortunie

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Superoferta + to nie żaden nowy program rządowy, a świetna propozycja od legalnego bukmachera Fortuna. Pozwala ona na łatwe zwiększenie wygranej na kuponie z wieloma zdarzeniami (AKO). Superoferta+ to możliwość skorzystania z wyższych kursów, niż w przypadku standardowej oferty.

Odbieram bonus! fortuna zakłady bukmacherskie oferta

obstawiaj zakłady i skorzystaj z Superoferta+

W Superofercie+ znajdziesz wydarzenia, w których faworyt danego meczu lub pojedynku oznaczony jest specjalnym symbolem – F. Każdego dnia przez pracowników Fortuny zostaje wyselekcjonowanych kilka spotkań, w których można wskazać drużynę lub zawodnika o sporej przewadze nad przeciwnikiem i wysokim prawdopodobieństwie odniesienia wygranej.

Tak zebrane zakłady w Superofercie+ podane są od razu z kursami na zawodnika lub drużynę będącą faworytem. Jako typer wybierasz spośród nich swoje ulubione typy i dodajesz je do kuponu. Sprawa jest prosta – im więcej zdarzeń na nim umieścisz, tym wyższy kurs na faworyta przysługuje Ci w ramach Superoferty+.

Oferta Superoferty+ w Fortuna

Oferta Superoferta+ w Fortuna

Jak odczytać oznaczenia kursów w Superofercie+?

Przy każdym zdarzeniu w Superofercie+ zobaczysz cztery kursy – Bieżący, F+4ako, F+7ako oraz F+11ako. Co oznaczają?

 • Bieżący – to kurs na gracza lub drużynę będąca faworytem, który znajdziesz w standardowej ofercie Fortuny.
 • F+4 – to kurs wyższy od Bieżącego. Będziesz mógł z niego skorzystać, jeśli dodasz do wybranego typu z Superoferty+ kolejne 4 zdarzenia (powstanie zatem kupon 5AKO). Każde z nich musi mieć minimalny kurs w wysokości 1.1.
 • F+7 – to kurs wyższy zarówno od Bieżącego, jak i od kursu F+4. Aby mieć możliwość umieszczenia go na kuponie, analogicznie wobec F+4, musisz dołożyć na do niego dodatkowe 7 zdarzeń (czyli kupon 8AKO). Każde z nich również z minimalnym kursem 1.1.
 • F+11 – to najwyższy możliwy kurs na faworyta w Fortunie, przebijający wszystkie poprzednie: Bieżący, F+4 i F+7. Obowiązują te same zasady. Możesz dodać do swojego kuponu kurs F+11, jeśli oprócz niego wybierzesz także kolejne 11 zdarzeń (będzie to upon 12AKO). Kurs minimalny każdego z nich bez zmian – 1.1.

Jak skorzystasz z Superoferty+ od Fortuny?

 1. Wejdź na stronę Fortuny i wybierz zakładkę Superoferta+.
 2. Wybierz jeden z dostępnych typów na faworyta i umieść go na kuponie.
 3. Następnie dodaj kolejne 4, 7 lub 11 typów ze standardowej oferty Fortuny, by skorzystać z podwyższonego kursu obowiązującego w tej promocji legalnego bukmachera.
 4. Wybierz stawkę i zatwierdź. Ciesz się dużo wyższą wygraną, niż w przypadku standardowego kursu na wybranego faworyta!

Gdzie znajdziesz typy Superoferta+?

Do typów z promocji Superoferta+ można dotrzeć w kilka kliknięć. Na głównej stronie Fortuny po lewej stronie znajduje się menu (pod panelem POLECAMY). Tam na jednym z pierwszych miejsc zawsze czeka na Ciebie kategoria Superoferta+. Po jej wskazaniu możesz wybrać interesującą Cię dyscyplinę lub zobaczyć całą ofertę promocyjnych typów. To wszystko, dalej realizuj kroki wymienione powyżej.

Jakie korzyści daje Ci Superoferta+?

Dzięki Superofercie+ możesz korzystać z naprawdę wysokich kursów na zwycięstwo graczy lub drużyn, które i tak są faworytem danego spotkania. Często zdarza się, że typerzy umieszczają tzw. pewne mecze, by podnieść kurs ogólny kuponu. Warto wtedy wybrać jeden z tych dostępnych w Superofercie+.

Różnice bywają naprawdę wysokie i znacznie wpływające na ostateczną wygraną. Np. w meczu Real Madryt – Valencia, w których Królewscy są uznani za faworyta, bieżący kurs wynosi 1.39, ale kurs F+11 to aż 1.65! W innym spotkaniu, Odense - Sonderjyske, kurs na pierwszą z duńskich drużyn wynosi 2.30 - po podniesieniu w ramach F+11 to 3.00. W przypadku kuponów akumulacyjnych (AKO) takie różnice mocno wpływają na wysokość wygranej.

Do Supeoferty+ śmiało możesz również zaglądać w celu inspiracji lub gdy nie masz pomysłu na kupon. Zawsze znajdziesz tu coś ciekawego, co w połączeniu z innymi wydarzeniami może dać sporo satysfakcji.

Jakie dyscypliny znajdują się w Superofercie+?

Większość typów na faworytów w Superofercie+ od Fortuny to zdarzenia dotyczące rożnych rozgrywek piłki nożnej. Ale futbol to nie wszystko. Gracze znajdą tu również kursy na wydarzenia z tenisa, koszykówki, siatkówki czy hokeja. Warto zaglądać do kategorii Superofeta+, gdyż może się okazać, że Twój typ został wyróżniony jako faworyt i możesz skorzystać z jeszcze wyższego kursu, niż tego obowiązującego w standardowej ofercie legalnego bukmachera.

Co musisz jeszcze wiedzieć o Superofercie+ Fortuny?

Superoferta+ od legalnego bukmachera Fortuna to promocja o jasnych i przejrzystych zasadach, zrozumiałych dla każdego. Warto jednak pamiętać o kilku szczegółach. Po pierwsze, pamiętaj, że na jednym kuponie możesz dodać tylko jeden typ z Superoferty+. Nie ma więc możliwości stworzenia kuponu składającego się np. z dwóch lub samych wydarzeń z tej grupy. Po drugie, nie możesz łączyć typów z Superoferty+ z inną promocją od Fortuny Hitem Dnia – na jednym kuponie. W tym przypadku musisz wybrać korzystniejszy dla Ciebie bonus.

Po trzecie, typów z Superoferty+ nie umieścisz także na Kuponie Bezpiecznym. To jednak koniec ograniczeń. Możesz za to bez przeszkód dodać jeden typ z Superoferty+ na kuponie MAXIKOMBI. Korzystasz czasem z funkcji Early Cash-out? Nie będziesz musiał z niej rezygnować. Early Cash-out dostępny jest na kuponach z Superofertą+, oczywiście, po spełnieniu standardowych warunków tej opcji.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Superoferta+ w Fortunie

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest Superoferta+?

  Superoferta+ to specjalna oferta w Fortunie, w której znajdują się wyselekcjonowane przez pracowników Fortuny wydarzenia z faworytem oznaczonym symbolem F.

 • Jak działa Superoferta+?

  W Superofercie+ znajdziesz kursy na faworytów wydarzeń sportowych, które możesz wybrać i dodać do swojego kuponu. Im więcej zdarzeń dodasz do kuponu, tym wyższy kurs na faworyta otrzymasz.

 • Jakie są rodzaje kursów dostępnych w Superofercie+?

  Są to: kurs Bieżący, F+4, F+7 oraz F+11. Kurs Bieżący jest kursem na faworyta, który znajdziesz w standardowej ofercie Fortuny. Kurs F+4 jest wyższy od kursu Bieżącego, ale by go otrzymać, musisz dodać do swojego kuponu kolejne 4 zdarzenia z minimalnym kursem 1.1

 • Jak skorzystać z Superoferty+?

  Aby skorzystać z Superoferty+, wejdź na stronę Fortuny i wybierz zakładkę Superoferta+. Następnie wybierz jeden z dostępnych typów na faworyta i umieść go na swoim kuponie. Jeśli chcesz uzyskać wyższy kurs na faworyta, dodaj do swojego kuponu kolejne zdarzenia z minimalnym kursem 1.1.

 • Czy mogę korzystać z Superoferty+ tylko w wybranych dyscyplinach sportu?

  Superoferta+ dotyczy wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych, więc możesz skorzystać z niej w różnych dyscyplinach, w zależności od dostępności odpowiednich wydarzeń.

 • Czy w Superofercie+ są dostępne tylko mecze z faworytem?

  Czy Superoferta+ to nie tylko mecze z faworytem, ale także inne wydarzenia sportowe, w których istnieje spore prawdopodobieństwo zwycięstwa jednej ze stron.

 • Czy mogę skorzystać z Superoferty+ na wszystkich kuponach?

  Tak, możesz skorzystać z Superoferty+ na wszystkich kuponach, o ile spełnisz odpowiednie warunki (np. dodasz odpowiednią liczbę zdarzeń z minimalnym kursem 1.1).

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/superoferta

Oceń ten tekst