Zakład bez ryzyka w Fortunie

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Legalny bukmacher Fortuna zapewnia niezwykle atrakcyjny bonus powitalny, który składa się z kilku części. Jedną z nich jest zakład bez ryzyka. Dzięki niemu w razie przegrania kuponu gracze mogą odzyskać kwotę stawki.

Odbieram bonus! fortuna bonus powitalny

bonus 2230 zł | zakład bez ryzyka 110 zł | bonus bez depozytu 20 zł

Bonus powitalny od Fortuny od lat jest jednym z najwyższych i najlepszych na polskim rynku. Jeden z najdłużej działających legalnych bukmacherów w naszym kraju korzysta z wieloletniego doświadczenia i wie, jak przyciągnąć i zadowolić nowych oraz stałych klientów.

Bonus powitalny Fortuna to tak naprawdę pakiet korzyści. Jest nim bonus od depozytu 100% do 2000 zł, darmowy zakład o wartości 20 zł oraz właśnie zakład bez ryzyka w wysokości 200 zł. To jednak standardowa oferta. Wpisując kod promocyjny od spryciarz otrzymujesz powiększony bonus powitalny od Fortuny, dlatego wówczas zakład bez ryzyka wzrasta do 210 zł! Nie ulegaj złudzeniu, te 10 zł może zrobić naprawdę sporą różnicę w wygranej.

Kto może skorzystać z zakładu bez ryzyka w Fortunie?

Bonus powitalny, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony dla graczy, którzy nie posiadają i nie posiadali wcześniej konta u legalnego bukmachera Fortuna. Jeśli Ty też nie masz jeszcze konta w Fortunie, możesz śmiało skorzystać z tej promocji. W tym celu w okresie jej trwania zarejestruj się w Fortunie, pamiętając jednocześnie o wpisaniu naszego kodu promocyjnego. Jeśli podczas zakładania konta wyrazisz chęć otrzymania bonusu, będziesz mógł wykorzystać wszystkie jego części, w tym właśnie zakład bez ryzyka o wartości 210 zł.

Jak aktywować zakład bez ryzyka w Fortunie?

Na początek zaloguj się na swoje nowe konto w Fortunie, a w Profilu Użytkownika przejdź do sekcji Przegląd bonusów. Wskazany tam będzie czas zakończenia procesu rejestracji iKonta. Wypełnij wszystkie warunki, czyli przede wszystkim potwierdź założenie konta przez link aktywacyjny. Wówczas zyskasz prawo do otrzymania bonusu powitalnego, w tym zakładu bez ryzyka od legalnego bukmachera Fortuna. Od tego momentu będziesz mógł również wpłacić pierwszy depozyt i obstawiać pierwsze zakłady bukmacherskie. Bez spełnienia tego warunku nie skorzystasz z zakładu bez ryzyka, nazywanego cashbackiem czy zakładem bezpiecznym.

Jeśli zakończyłeś etap rejestracji, czas na kolejny krok – aktywację bonusu powitalnego. W tym celu przejdź do sekcji Moje konto, a następnie zaakceptuj oferowany bonus. Czas na zrealizowanie tego etapu ustalany jest dla każdego gracza indywidualnie przez legalnego bukmachera Fortuna. Dlatego najlepiej sprawdź od razu, ile masz czasu na aktywację m.in. zakładu bez ryzyka, abyś nie stracił możliwości jego wykorzystania.

Legalny bukmacher Fortuna wskaże Ci również czas na grę. To okres od zakończenia rejestracji, w którym musisz zawrzeć zakład, by stał się on zakładem bezpiecznym dostępnym w ramach bonusu powitalnego. Jeżeli przekroczysz ten czas, nie obstawisz zakładu bez ryzyka w Fortunie. Zazwyczaj na obstawienie zakładu cashback masz 10 dni, ale zawsze upewnij się, jak wygląda to u Ciebie.

Na Twoim koncie w Fortunie będzie określony również maksymalny bonus, czyli informacja, jaką najwyższą kwotę możesz otrzymać w ramach zwrotu z tytułu zakładu bez ryzyka. Ale Ty wiesz już przed rejestracją, że z kodem promocyjnym od Spryciarz to równe 210 zł.

Jak obstawić zakład bez ryzyka w Fortunie?

Po rejestracji konta oraz aktywacji bonusu powitalnego od legalnego bukmachera Fortuna przyszedł wreszcie czas na obstawienie zakładu bez ryzyka o wartości 210 zł. Nie przejmuj się, wszystkie te kroki to tak naprawdę kwestia kilku kliknięć. Zajmie Ci to chwilę.

Teraz po prostu przeglądasz ofertę zakładów bukmacherskich legalnego bukmachera Fortuna i obstawiasz kupon. Zakład bez ryzyka to będzie właśnie Twój pierwszy postawiony zakład. Możesz korzystać z całej oferty Fortuny, oprócz zakładów na Wirtualne Sporty. Zakłady przedmeczowe (prematch) czy zakłady na żywo (live) – wszystko to jest do Twojej dyspozycji.

Możesz umieścić dowolną liczbę zakładów na jednym kuponie. Nie ma również żadnych ograniczeń kursowych. Możesz obstawiać mniej lub bardziej ryzykownie, wedle uznania. Pamiętaj jednak, że każde wydarzenie znajdujące się na Twoim kuponie będącym zakładem bezpiecznym musi zostać rozstrzygnięte w ciągu 30 dni od czasu zawarcia zakładu. Jest to ważna informacja szczególnie w przypadku zakładów długoterminowych, np. na ostatecznego zwycięzcę Ligi Mistrzów itp. Jeśli wynik zakładu będzie znany dopiero po 30 dniach, wówczas zakład bez ryzyka w Fortunie okaże się nieważny.

Wygrany zakład bez ryzyka – co dalej?

Obstawiłeś zakład bezpieczny w Fortunie i czekasz na wyniki. Wygrałeś? Brawo. Wygrana trafia na Twoje konto. Zakład bezpieczny zakończył swoją misję ubezpieczania Twojego kuponu. Środki możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów bukmacherskich z oferty Fortuna.

Bonus na start od Fortuna

Przegrałem zakład bez ryzyka – co teraz?

Jeśli jednak Twój kupon zawarty w ramach zakładu bez ryzyka w Fortunie okazał się przegrany, możesz odetchnąć z ulgą. Wówczas kwota stawki wraca na Twoje konto. Pamiętaj, że w ten sposób możesz uzyskać maksymalnie 210 zł. To znaczy, że jeśli obstawisz zakład bez ryzyka za 100 zł i okaże się on przegrany, to otrzymasz z powrotem 88 zł w formie bonusu. A jeśli Twoja stawka wyniesie np. 250 zł (250 – 12% = 220 zł) i również wyniki meczów nie potoczą się zgodnie z Twoimi przewidywaniami, to na Twoje konto trafi owe maksymalne 210 zł.

Wysokość bonusu w ramach zakładu bez ryzyka w Fortunie wynosi równowartość stawki kuponu objętego bonusem. Pamiętaj jednak, że stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, czyli 12%.

Czy mogę wypłacić bonus otrzymany w ramach zakładu bez ryzyka?

Jeśli przegrałeś swój zakład bez ryzyka, to w ciągu 3 dni, licząc od momentu rozstrzygnięcia kuponu objętego bonusem, otrzymasz na swoje saldo w Fortunie zwrot do maksymalnie 210 zł. Uzyskane w ten sposób środki trafiają na Twoje konto bonusowe. To oznacza, że nie możesz ich od razu wypłacić. Nie martw się jednak, nie ma tutaj żadnego warunku obrotu z zasadami niemożliwymi do spełnienia. Po prostu te środki przeznaczasz na dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich. A jeśli wygrasz postawione za nie zakłady, wygrana trafia na Twoje saldo główne. Wtedy pieniądze są już całkowicie Twoje. Możesz z nimi zrobić, co zechcesz, czyli wypłacić lub wykorzystać na kolejne zakłady z oferty legalnego bukmachera Fortuna.

Zakład bez ryzyka w Fortunie – krok po kroku

 1. Rejestrujesz swoje konto u legalnego bukmachera Fortuna.
 2. Wpisujesz kod promocyjny od Spryciarz i uzyskujesz powiększony bonus powitalny.
 3. Aktywujesz swoje konto, a następnie bonus, w tym zakład bez ryzyka do 210 zł.
 4. Obstawiasz pierwszy kupon z dowolnymi zakładami z oferty przedmeczowej i oferty na żywo legalnego bukmachera Fortuna. Wysokość kursów także jest dowolna.
 5. Twój kupon okazał się wygrany? Kasa trafia na Twoje konto.
 6. Twój kupon okazał się przegrany? Na Twoje konto trafia bonus w wysokości stawki zakładu bez ryzyka do maksymalnej kwoty 210 zł.
 7. Za środki otrzymane w ramach bonusu obstawiasz kolejne zakłady z oferty Fortuna.
 8. Wygrane zasilają Twoje saldo główne. Od tej chwili możesz wypłacić pieniądze lub dalej obstawiać za nie zakłady.

Dla kogo przeznaczony jest zakład bez ryzyka w Fortunie?

Zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł to jedna z trzech części bonusu powitalnego legalnego bukmachera Fortuna. Z tej promocji możesz zatem skorzystać tylko raz, po rejestracji konta. Jednak Fortuna dba również o swoich stałych klientów i regularnie przygotowuje dla nich inne promocje i bonusy. Na przykład, zbierając punkty w programie lojalnościowym bukmachera w specjalnym e-shopie możesz wymienić je właśnie na bonusy bez ryzyka o różnej wartości.

Zakład bez ryzyka w Fortunie – czy warto skorzystać?

W skład bonusu powitalnego od legalnego bukmachera Fortuna wchodzi zakład bez ryzyka do 210 zł. Pakiet w najwyższej wysokości uzyskasz, wpisując kod promocyjny od Spryciarz. Zakład bezpieczny w Fortunie jest świetnym sposobem na rozpoczęcie przygody z obstawieniem zakładów z oferty tego legalnego bukmachera.

Zawierasz pierwsze zakłady i czekasz na wynik. Jeśli kupon rozstrzygnie się pozytywnie, odbierasz wygraną. A jeśli okaże się przegrany, kwota stawki do 210 zł trafia na Twoje konto bonusowe. Możesz za nie obstawiać następne kupony w Fortunie. Dzięki zakładowi bez ryzyka nic nie tracisz, a zyskujesz cenny spokój. Zakład bez ryzyka w Fortunie to zdecydowanie promocja godna polecenia.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Zakład bez ryzyka w Fortunie

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Kto może skorzystać z zakładu bez ryzyka w Fortunie?

  Zakład bez ryzyka w Fortunie to część bonusu powitalnego, który przeznaczony jest dla nowych graczy Fortuna, decydujących się na rejestrację u tego legalnego bukmachera.

 • Co zrobić, by otrzymać zakład bez ryzyka w maksymalnej wysokości 210 zł?

  Aby otrzymać zakład bez ryzyka w Fortunie do 210 zł, wystarczy wpisać kod promocyjny od Spryciarz podczas rejestracji konta.

 • Co muszę wziąć pod uwagę, wykorzystując zakład bez ryzyka?

  Po wstępnym założeniu konta pamiętaj o ograniczonym czasie na zakończenie procesu rejestracji. Następnie sprawdź również czas na aktywację zakładu bez ryzyka, jak i całego bonusu powitalnego, a także czas na grę, czyli okres, w którym należy zawrzeć promocyjne kupony. Wszystkie te informacje są przygotowane przez legalnego bukmachera indywidualnie dla każdego nowego gracza.

 • Jaką kwotę muszę postawić, by uzyskać maksymalny zwrot w ramach zakładu bez ryzyka?

  Aby otrzymać maksymalną kwotę zwrotu w ramach promocji zakład bez ryzyka, musisz obstawić kupon za minimum 240 zł, gdyż 240 – 12% = 211,12.

 • W jakim terminie otrzymam bonus z zakładu bez ryzyka?

  Jeśli Twój zakład bezpieczny od Fortuny okaże się przegrany, wówczas bonusowe środki zostaną przypisane do Twojego konta w ciągu 3 dni.

 • Ile razy mogę skorzystać z zakładu bez ryzyka w Fortunie?

  Z zakładu bez ryzyka o wartości 210 zł wchodzącego w skład bonusu powitalnego Fortuny skorzystasz tylko raz, po rejestracji konta. Jednak będąc stałym klientem, możesz brać udział w innych promocjach legalnego bukmachera lub wymieniać punkty przyznawane za obstawianie zakładów m.in. na zakłady bez ryzyka w różnej wysokości.

 • Czy mogę skorzystać z bonusu powitalnego Fortuna, jeśli już mam konto u tego bukmachera?

  Nie, bonus powitalny Fortuna jest przeznaczony tylko dla nowych klientów, którzy nie posiadali wcześniej konta u tego bukmachera.

 • Jak mogę aktywować zakład bez ryzyka w Fortunie?

  Aby aktywować zakład bez ryzyka w Fortunie, należy zalogować się na swoje nowo utworzone konto, przejść do sekcji "Profil Użytkownika" i tam znaleźć "Przegląd bonusów". Należy wypełnić wszystkie warunki, a następnie będzie można skorzystać z zakładu bez ryzyka.

 • Czy muszę podawać kod promocyjny SPRYCIARZ, aby skorzystać z bonusu powitalnego Fortuna?

  Nie, kod promocyjny spryciarz jest opcjonalny i służy tylko do uzyskania powiększonego bonusu powitalnego w wysokości 210 zł zamiast 200 zł za zakład bez ryzyka. Jeśli nie chcesz korzystać z tego kodu, możesz zarejestrować się bez niego i skorzystać z standardowej oferty bonusowej.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/zaklad-bez-ryzyka

Oceń ten tekst