Wypadek kibiców lechii gdańsk

Ocena 0/5 | 0 głosów

Autobus wiozący kibiców Lechii Gdańsk, którzy wracali z wyjazdowego spotkania z Piatem Gliwice uległ bardzo groźnemu wypadkowi. Nie żyje dwóch kibiców, 34 zostały ranne, kilkanaście jest w stanie ciężkim.


Wypadek miał miejsce w Mikanowie około 4 nad ranem. Z niewiadomych przyczyn autobus w pewnym momencie skręcił i przewrócił się na bok. Ranni zostali przewiezieni do szpitali we Włocławku, Toruniu oraz Aleksandrowie Kujawskim.

Typuj Ekstraklasę w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

Gdy rano wieść obiegła wszystkie serwisy informacyjne cała kibicowska Polska ruszyła do działania. Do gdańskiego klubu napływały kondolencje a kibice innych klubów ekstraklasy zorganizowali zbiórki krwi dla poszkodowanych.

Prezes PZPN Zbigniew Boniek w programie "Jeden na jeden" w stacji TVN24 powiedział :

"To jest smutny poranek i tragiczny wypadek. Musze powiedzieć, że patrzę na to z obawą. Trzeba się zastanowić, 3 autobusy o 4 rano gdzieś na trasie z Gliwic do Włocławka. To jest pewne wyrzeczenie. Trzeba dostrzec, co ci ludzie robią, jak kochają piłkę, a jak są potem odbierani i oceniani. Wszyscy są nazywani kibolami. Są uważani za margines społeczny. Tak nie jest do końca. Obecnie kibice są przedstawiani jako margines społeczny, z którym trzeba walczyć,nad którym trzeba trzymać pałkę. Ja się z tym nie zgadzam. Uważam, że bandyci nie powinni wchodzić na stadion, a kibice powinni chodzić na mecze."

Miejmy nadzieje, że ranni kibice szybko wrócą do zdrowia.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Wypadek kibiców lechii gdańsk

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner