Z dniem 1 września 2021 Liga Typerów została zamknięta. Informacja.

sobota, 18 wrzesień 2021 22:00

Mecz sportów walki UFC Gustavo Lopez - Heili Alateng dnia 18 wrzesień o godzinie 22:00. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: poniedziałek, 6 wrzesień 2021 14:47.

Logo Gustavo Lopez

Gustavo Lopez

? - ?
Logo Heili Alateng

Heili Alateng

Zanim obstawisz mecz Gustavo Lopez - Heili Alateng sprawdź ofertę zakładów od legalnych bukmacherów. Przeczytaj o Aplikacja Fortuna, Gry karciane w Fortuna i Mecz+ od Fortuny.

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo STS

Bonus 1459 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS
Logo forBET

Bonus 2350 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBET
Logo Fortuna

Bonus 2720 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny support.

obstaw w FortunaMecz zakończony

Ostatnie walki Gustavo Lopez i Heili Alateng

Mecz FT Mecz FT
Adrian Yanez - Gustavo Lopez 1-0 Casey Kenney - Heili Alateng 1-0
Anthony Birchak - Gustavo Lopez 0-1 Heili Alateng - Ryan Benoit -
Felipe Colares - Gustavo Lopez -
Merab Dvalishvili - Gustavo Lopez -
Podsumowanie 1-1 1/2/1 Podsumowanie 0-1 0/1/1

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w konkursie typerskim nie ma jeszcze typów na spotkanie Gustavo Lopez - Heili Alateng w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik meczu Sporty Walki Gustavo Lopez - Heili Alateng i walcz o prawdziwe pieniądze w konkursie dla typerów! Co miesiąc do wygrania w Lidze Typerów 100 EURO. Typowanie wyników meczy sportów walki.


sobota, 18 wrzesień 2021
Wygra walkę Gustavo Lopez 2.10 Heili Alateng 1.74


Typujesz mecz piłki ręcznej Gustavo Lopez - Heili Alateng u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Efekt niepotrzebnych informacji
Efekt niepotrzebnych informacji

Czy zawsze warto wiedzieć więcej? Czy wiedza, którą wykorzystujemy do obstawiania zakładów bukmacherskich powinna uwzględniać wszystkie dostępne informacje na temat danego zdarzenia? A może któreś dane warto zignorować bo zaciemniają tylko obraz sytuacji? Sprawdźmy czym może skutkować tzw. efekt...

Wpływ pandemii na branżę bukmacherską.
Wpływ pandemii na branżę bukmacherską.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że ponad 80% wydarzeń sportowych na całym świecie zostało odwołanych. Brak wydarzeń sportowych to również brak zakładów bukmacherskich. Pandemia i jej konsekwencje w bukmacherce. Co dalej z polską branżą bukmacherską? Liczba obstawianych kuponów spadła nawet o...

Broker bukmacherski
Broker bukmacherski

Zdecydowana większość typerów obstawia zakłady bezpośrednio na stronie bukmachera, ewentualnie giełdy bukmacherskiej. Korzysta z utworzonego w tym celu prywatnego konta przypisanego do swojego imienia, nazwiska, numeru dowodu i zweryfikowanego prawdziwymi danymi. A gdyby zaszła potrzeba typowania...

Dobry typer zakładów bukmacherskich
Dobry typer zakładów bukmacherskich

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego misie koala nie są drapieżnikami i nie polują na inne zwierzęta? Albo dlaczego rybki akwariowe nadają się tylko o oglądania przez szybę akwarium, a nie do jedzenia? Choć na upartego dałoby się je jeść, tylko ta zabawa nie byłaby warta zachodu. ...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Gustavo Lopez - Heili Alateng? Obstawiasz, że wygra Gustavo Lopez czy może Heili Alateng?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner