Z dniem 1 września 2021 Liga Typerów została zamknięta. Informacja.

sobota, 23 październik 2021 21:50

Mecz sportów walki UFC Jun Yong Park - Gregory Rodrigues dnia 23 październik o godzinie 21:50. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: poniedziałek, 11 październik 2021 16:27.

Logo Jun Yong Park

Jun Yong Park

? - ?
Logo Gregory Rodrigues

Gregory Rodrigues

Zanim obstawisz mecz Jun Yong Park - Gregory Rodrigues sprawdź ofertę zakładów od legalnych bukmacherów. Przeczytaj o Fortuna gotowiec, Betfan aplikacja i forBET MaxiZysk.

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo forBET

Bonus 2350 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBET
Logo STS

Bonus 1459 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS
Logo Fortuna

Bonus 2720 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny support.

obstaw w FortunaMecz zakończony

Ostatnie walki Jun Yong Park i Gregory Rodrigues

Mecz FT Mecz FT
Tafon Nchukwi - Jun Yong Park 0-1 Dusko Todorovic - Gregory Rodrigues 0-1
John Phillips - Jun Yong Park 0-1
Jun Yong Park - Trevin Giles -
Jun Yong Park - Marc-Andre Barriault -
Podsumowanie 2-0 2/2/0 Podsumowanie 1-0 1/0/0
Mecz FT Mecz FT
Jun Yong Park - Trevin Giles - Dusko Todorovic - Gregory Rodrigues 0-1
Jun Yong Park - Marc-Andre Barriault -
Podsumowanie 0-0 0/2/0 Podsumowanie 1-0 1/0/0

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w konkursie dla typerów nie ma jeszcze typów na mecz Jun Yong Park - Gregory Rodrigues w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki Jun Yong Park - Gregory Rodrigues i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy sportów walki.


sobota, 23 październik 2021
Wygra walkę Jun Yong Park 2.10 Gregory Rodrigues 1.73


Typujesz mecz piłki ręcznej Jun Yong Park - Gregory Rodrigues u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Skoki narciarskie
Skoki narciarskie

Skoki narciarskie w Polsce mają wieloletnią tradycję i rzeszę wiernych odbiorców, w przeszłości głównie dzięki licznym sukcesom Adama Małysza, obecnie Kamila Stocha. Legalni bukmacherzy oferują zakłady także na tę dyscyplinę sportową. Dowiedz się, jak i gdzie typować skoki narciarskie. Zima za...

Mity na temat obstawiania piłki nożnej
Mity na temat obstawiania piłki nożnej

Czy nam się to podoba, czy też nie, to mężczyźni mają trzy główne tematy do rozmów. Pierwszym z nich są kobiety, których wątek przewija się na każdej męskiej imprezie i nie sposób od niego uciec. Dwa pozostałe to pieniądze i piłka nożna, które są ze sobą ściśle powiązane za sprawą piłkarskich...

Co to jest MAXIKOMBI?
Co to jest MAXIKOMBI?

Legalni bukmacherzy w naszym kraju stają na głowie, aby dostarczyć swoim klientom produkt z górnej półki. Stąd też w ich ofercie pojawiają się coraz to nowe opcje zakładów, które przynajmniej w teorii mają zagwarantować graczom maksymalnie wysokie wygrane. Tak dzieje się chociażby w przypadku...

Bitcoin i kryptowaluty. Przegląd 2017 i prognozy na 2018
Bitcoin i kryptowaluty. Przegląd 2017 i prognozy na 2018

Rok 2017 był okresem przełomowym dla bitcoina, całego rynku kryptowalut i technologii blockchain. Z poziomu ciekawostki znanej jedynie garstce komputerowych zapaleńców stał się pojęciem rozpoznawalnym dla zwyczajnych ludzi. Bitcoin regularnie zdobywał nagłówki gazet, był tematem w telewizji...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Jun Yong Park - Gregory Rodrigues? Obstawiasz, że wygra Jun Yong Park czy może Gregory Rodrigues?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski