sobota, 24 lipiec 2021 23:00

Mecz sportów walki UFC Randy Costa - Adrian Yanez dnia 24 lipiec o godzinie 23:00. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: piątek, 9 lipiec 2021 16:06.

Logo Randy Costa

Randy Costa

FT
0-1
Logo Adrian Yanez

Adrian Yanez

Zanim obstawisz mecz Randy Costa - Adrian Yanez sprawdź ofertę zakładów od legalnych bukmacherów. Przeczytaj o Ranking Wirtualne I od forBET, Betfan aplikacja i STS punkty.

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo Betfan

Bonus 1600 zł

Nowy polski legalny bukmacher z szeroką ofertą zakładów oraz najwyższym bonusie powitalnym na rynku aż 1600 zł. Betfan to świetny wybór na start obstawiania.

obstaw w Betfan
Logo forBET

Bonus 2350 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBET
Logo Superbet

Bonus 550 zł

Superbet to nowy bukmacher dla Polaków. Posiada prosty bonus powitalny, szeroką ofertę na zakłady i świetną aplikację na telefon. Wypróbuj Superbet!

obstaw w SuperbetMecz zakończony

Ostatnie walki Randy Costa i Adrian Yanez

Mecz FT Mecz FT
Randy Costa - Trevin Jones - Adrian Yanez - Gustavo Lopez 1-0
Randy Costa - Journey Newson 1-0 Adrian Yanez - Victor Rodriguez -
Randy Costa - Boston Salmon 1-0
Podsumowanie 2-0 2/1/0 Podsumowanie 1-0 1/1/0
Mecz FT Mecz FT
Randy Costa - Trevin Jones -
Randy Costa - Journey Newson 1-0
Randy Costa - Boston Salmon 1-0
Podsumowanie 2-0 2/1/0 Podsumowanie 0-0 0/0/0

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w konkursie dla typerów nie ma jeszcze typów na mecz Randy Costa - Adrian Yanez w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki Randy Costa - Adrian Yanez i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy sportów walki.


sobota, 24 lipiec 2021
Wygra walkę Randy Costa 2.75 Adrian Yanez 1.45


Typujesz mecz piłki ręcznej Randy Costa - Adrian Yanez u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Aplikacje bukmacherskie
Aplikacje bukmacherskie

Jeszcze kilka lat temu gdy chcieliśmy coś sprawdzić w internecie włączaliśmy komputer i uruchamialiśmy ulubioną przeglądarkę. Dziś, w [year] roku, wraz z rozwojem technologii mobilnych, przeglądarki internetowe takie jak Firefox, Chrome czy Brave w wielu zastosowaniach ustąpiły pola aplikacjom...

Boks
Boks

Boks, czyli walka na pięści, to najpopularniejsza dyscyplina spośród sportów walki. Krew, pot, łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa – choć określenia te można odnieść do każdego sportu, to do boksu pasują idealnie. Boks to sport równie atrakcyjny, co brutalny, a największą popularnością cieszy się...

Błędy bukmacherów
Błędy bukmacherów

Szeroko rozumiana bukmacherka to gra błędów. Popełniają je gracze, jednak wierzcie nam lub nie sporo pomyłek robią również firmy bukmacherskie. Jakie są najczęstsze błędy bukmacherów? Jak je rozpoznać i jak wykorzystać na naszą korzyść? Poświęćcie mniej niż 10 minut na przeczytanie tego poradnika...

Sporty wirtualne
Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to w świecie zakładów bukmacherskich substytut gier hazardowych. O losach rywalizacji w sportach wirtualnych nie decyduje człowiek, tylko algorytm, z którym na dłuższą metę nie da się wygrać. Tego typu zdarzenia możliwe są do obstawiania u zagranicznych i polskich bukmacherów. Na...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Randy Costa - Adrian Yanez? Obstawiasz, że wygra Randy Costa czy może Adrian Yanez?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner