środa, 20 styczeń 2021 18:45

Mecz sportów walki UFC Roxanne Modafferi - Viviane Araujo dnia 20 styczeń o godzinie 18:45. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: wtorek, 29 grudzień 2020 21:46.

Logo Roxanne Modafferi

Roxanne Modafferi

? - ?
Logo Viviane Araujo

Viviane Araujo

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo Fortuna

Bonus 2230 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

obstaw w Fortuna
Logo STS

Bonus 1259 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS
Logo Superbet

Bonus 550 zł

Superbet to nowy bukmacher dla Polaków. Posiada prosty bonus powitalny, szeroką ofertę na zakłady i świetną aplikację na telefon. Wypróbuj Superbet!

obstaw w Superbet

Ostatnie walki Roxanne Modafferi i Viviane Araujo

Mecz FT Mecz FT
Roxanne Modafferi - Andrea Lee 1-0 Montana De La Rosa - Viviane Araujo 0-1
Roxanne Modafferi - Lauren Murphy 0-1 Jennifer Maia - Viviane Araujo -
Roxanne Modafferi - Maycee Barber 1-0 Jennifer Maia - Viviane Araujo -
Jessica Eye - Viviane Araujo 1-0
Podsumowanie 2-1 2/0/1 Podsumowanie 1-1 1/2/1
Mecz FT Mecz FT
Roxanne Modafferi - Andrea Lee 1-0 Montana De La Rosa - Viviane Araujo 0-1
Roxanne Modafferi - Lauren Murphy 0-1 Jennifer Maia - Viviane Araujo -
Roxanne Modafferi - Maycee Barber 1-0 Jennifer Maia - Viviane Araujo -
Jessica Eye - Viviane Araujo 1-0
Podsumowanie 2-1 2/0/1 Podsumowanie 1-1 1/2/1

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w konkursie dla typerów nie ma jeszcze typów na mecz Roxanne Modafferi - Viviane Araujo w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki Roxanne Modafferi - Viviane Araujo i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy sportów walki.


środa, 20 styczeń 2021
Wygra walkę Roxanne Modafferi 3.60 Viviane Araujo 1.29


Typujesz mecz piłki ręcznej Roxanne Modafferi - Viviane Araujo u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

MuchBetter
MuchBetter

MuchBetter to rewolucyjny system płatności, który umożliwia szybkie, opłacalne i bezpieczne dokonywanie różnych transakcji. Dołączając do programu VipDeposits + MuchBetter, klienci mają znacznie więcej bonusów i odczuwają przyjemność korzystania z systemu płatności. [table-of-contents] Atuty...

Krecze w tenisie
Krecze w tenisie

Co to jest krecz? To sytuacja, w której w trakcie trwającego meczu jeden z zawodników rezygnuje z gry. W tym poradniku opiszemy dlaczego znajomość rozliczania kreczy przez bukmacherów jest ważna i jak krecze rozliczane są u poszczególnych firm bukmacherskich. Z tego artykułu dowiesz się jak...

Trading na giełdzie zakładów
Trading na giełdzie zakładów

Giełdy zakładów są jak Harley - Davidson dla motocyklistów - to marka, która powinna być na pierwszym miejscu w Twoim porfelu gracza. W porównaniu do tradycyjnego bukmachera, na giełdach zakładów to użytkownicy platformy zakładają się pomiędzy sobą. Dzięki zastosowaniu tego rewolucyjnego...

Zamknięcie konta u bukmachera
Zamknięcie konta u bukmachera

Na naszym portalu głównie poruszamy kwestie związane z rejestracją konta u bukmachera oraz różnymi aspektami samej gry i obstawiania zakładów bukmacherskich. Ale przecież może się zdarzyć, że ktoś będzie chciał takie konto...zamknąć. Jak zatem usunąć konto u bukmachera? Czy jest to możliwe...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Roxanne Modafferi - Viviane Araujo? Obstawiasz, że wygra Roxanne Modafferi czy może Viviane Araujo?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole