Z dniem 1 września 2021 Liga Typerów została zamknięta. Informacja.

niedziela, 26 wrzesień 2021 06:00

Mecz sportów walki UFC Walentina Szewczenko - Lauren Murphy dnia 26 wrzesień o godzinie 06:00. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: piątek, 3 wrzesień 2021 03:26.

Logo Walentina Szewczenko

Walentina Szewczenko

? - ?
Logo Lauren Murphy

Lauren Murphy

Zanim obstawisz mecz Walentina Szewczenko - Lauren Murphy sprawdź ofertę zakładów od legalnych bukmacherów. Przeczytaj o Betfan zakład bez ryzyka, TOTALbet freebet i Fortuna gotowiec.

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo STS

Bonus 1459 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS
Logo forBET

Bonus 2350 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBET
Logo Fortuna

Bonus 2720 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny support.

obstaw w Fortuna

Ostatnie walki Walentina Szewczenko i Lauren Murphy

Mecz FT Mecz FT
Walentina Szewczenko - Jessica Andrade 1-0 Lauren Murphy - Joanne Calderwood 1-0
Walentina Szewczenko - Jennifer Maia 1-0 Lauren Murphy - Liliya Shakirova -
Walentina Szewczenko - Katlyn Chookagian - Cynthia Calvillo - Lauren Murphy -
Roxanne Modafferi - Lauren Murphy 0-1
Lauren Murphy - Andrea Lee -
Podsumowanie 2-0 2/1/0 Podsumowanie 2-0 2/3/0
Mecz FT Mecz FT
Walentina Szewczenko - Jessica Andrade 1-0 Cynthia Calvillo - Lauren Murphy -
Walentina Szewczenko - Jennifer Maia 1-0 Roxanne Modafferi - Lauren Murphy 0-1
Walentina Szewczenko - Katlyn Chookagian -
Podsumowanie 2-0 2/1/0 Podsumowanie 1-0 1/1/0

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w konkursie dla typerów nie ma jeszcze typów na mecz Walentina Szewczenko - Lauren Murphy w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki Walentina Szewczenko - Lauren Murphy i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy sportów walki.


niedziela, 26 wrzesień 2021
Wygra walkę Walentina Szewczenko 1.07 Lauren Murphy 9.00


Typujesz mecz piłki ręcznej Walentina Szewczenko - Lauren Murphy u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Dane osobowe u bukmachera
Dane osobowe u bukmachera

Strzeż swoich danych! Bądź uważny w sieci! Nie podawaj informacji osobistych przez internet! Każdy z nas praktycznie codziennie spotyka się z ostrzeżeniami mówiącymi o potrzebie ochrony danych osobowych. Ich nadawcami są instytucje publiczne lub finansowe. I bardzo dobrze, gdyż żyjemy w epoce...

Lotto przez internet
Lotto przez internet

Miłośnicy gier liczbowych marzący o wielkich wygranych mogą czuć się zadowoleni. Totalizator Sportowy uruchomił platformę do obstawiania Lotto przez internet. Koniec z kolejkami w zatłoczonych punktach Lotto przy każdej większej kumulacji. Od 5 grudnia 2018 roku zakłady Lotto można obstawiać w...

ecoPayz
ecoPayz

ecoPayz to wiarygodny portfel internetowy. Portfel ecoPayz obsługuje płatności do wielu firm bukmacherskich, poker roomów czy kasyn. Transfer pieniędzy poprzez ecoPayz jest szybki i bezpieczny, a karta płatnicza MasterCard umożliwia płatności również w terminalach sklepowych i dostęp do środków w...

Efekt niepotrzebnych informacji
Efekt niepotrzebnych informacji

Czy zawsze warto wiedzieć więcej? Czy wiedza, którą wykorzystujemy do obstawiania zakładów bukmacherskich powinna uwzględniać wszystkie dostępne informacje na temat danego zdarzenia? A może któreś dane warto zignorować bo zaciemniają tylko obraz sytuacji? Sprawdźmy czym może skutkować tzw. efekt...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Walentina Szewczenko - Lauren Murphy? Obstawiasz, że wygra Walentina Szewczenko czy może Lauren Murphy?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole