Bonusy Happy Hours i AKO z automatu w Fortunie

Ocena 4.50/2 głosy

Happy Hours i AKO to znane i cenione przez graczy bonusy. Legalny bukmacher Fortuna zastosuje je teraz automatycznie na Twoim kuponie, jeśli tylko spełnisz proste warunki tych promocji. Oszczędzasz czas i podwyższasz wygrane nawet o 50%.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Zobacz, jak łatwo skorzystasz z Happy Hours i AKO Bonusy od legalnego bukmachera Fortuna.

Happy Hours i AKO to bonusy kursowe, które pozwalają na obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku oraz podwyższają wygrane nawet o 50%. Ich atrakcyjne warunki pozostają niezmienione. Jednak do tej pory, aby z nich skorzystać, musiałeś samodzielnie dodać bonusowe wydarzenie do swojego kuponu.

Co zmieni się w przypadku bonusów?

Od tego momentu nie musisz już pamiętać o dodawaniu bonusów kursowych do swoich zakładów. Jeśli Twój kupon spełni warunki Happy Hours lub AKO Bonusy, zostanie on zastosowany na nim automatycznie.

Co to dla mnie oznacza?

Dla Ciebie oznacza to łatwiejsze uzyskanie dużo wyższych wygranych. Happy Hours to gra bez podatku, czyli Twoja wygrana na zakładach przedmeczowych oraz live wzrasta o 14%. Z kolei AKO Bonusy zwiększa wygraną od 7% do nawet 50%, w zależności od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie. Niech nie zmyli Cię nazwa pierwszego bonusu. Happy Hours w Fortunie, tak samo jak AKO Bonusy, są dostępne dla zarejestrowanych graczy przez 24/7! Co więcej, stawka minimalna dla obu bonusów to tylko 2 zł.

=> W Happy Hours grze bez podatku padła niedawno jedna z najwyższych wygranych w Fortunie.

Niektóre kupony mogą spełniać warunki zarówno Happy Hours jak i AKO Bonusy. Spokojnie, wtedy Fortuna zastosuje najkorzystniejszy bonus dla Ciebie.

Kiedy mogę skorzystać z tych bonusów?

Z Happy Hours i AKO Bonusy możesz skorzystać w każdej chwili, jeśli posiadasz aktywne konto w Fortunie. Rejestracja trwa dosłownie chwilę, a z kodem promocyjnym od Spryciarza otrzymasz powiększony bonus powitalny.

Skąd będę wiedział, że bonus został dodany do mojego kuponu?

W przypadku bonusu Happy Hours na Twoim kuponie automatycznie pojawi się bonus kursowy w wysokości 1.14. Dzięki temu obstawiasz bez podatku, a Twoja wygrana wzrasta o 14%. W przypadku AKO Bonusy na kuponie przedmeczowym zobaczysz bonus kursowy w wysokości od 1.07 do 1.50 (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie), który również wyraźnie powiększy Twoją wygraną!

Czy w Happy Hours i AKO Bonusy obowiązuje stawka minimalna?

W przypadku obu bonusów stawka minimalna kuponu to jedynie 2 zł.

Na jakich kuponach obowiązuje bonus?

Happy Hours to bonus, który zostanie dopisany automatycznie do kuponu zawierającego minimum 3 zdarzenia, każdy z kursem min. 1.3. Aby skorzystać AKO Bonusy, umieść na kuponie co najmniej 5 zdarzeń, każdy z kursem min. 1.15.

Na jakich kuponach nie otrzymam bonusu?

Happy Hours i AKO Bonusy nie obowiązują na kuponach SOLO i MAXIKOMBI.

Czy z Happy Hours i AKO Bonusy mogę skorzystać w ramach pierwszego zakładu bez ryzyka?

Tak, jeżeli Twój pierwszy zakład bez ryzyka spełni warunki jednego z bonusów, także zostanie dopisany automatycznie do kuponu.

Czy z bonusów Happy Hours i AKO mogę skorzystać, obstawiając kupon za punkty FKP?

Pewnie, obstawiaj zakłady za zebrane punkty Fortuna Klub Plus i również korzystaj z obu bonusów.

Czy w przypadku Happy Hours i AKO Bonusy dostępna jest opcja early cash-out?

Tak, w przypadku kuponów z bonusami Happy Hours i AKO również może pojawić się opcja early cash-out.

Czy mogę zmienić bonus, który zostanie automatycznie przypisany do kuponu?

Nie możesz zmienić przyznanego bonusu, ale nie ma takiej potrzeby. Legalny bukmacher Fortuna zawsze automatycznie zastosuje najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie.

A czy mogę zrezygnować z bonusu?

Nie, bonus zostaje dopisany automatycznie do kuponu spełniającego warunki akcji Happy Hours lub AKO Bonusy. Kto jednak chciałby rezygnować z wyższych wygranych?

Czy bonusy Happy Hours i AKO mogę łączyć z innymi promocjami?

Happy Hours i AKO Bonusy nie łączą się z pozostałymi bonusami kursowymi, Superofertą, Hitem Dnia i Zakładem Bezpiecznym. Ponadto AKO Bonusy wyklucza się również z Zakładem Maxikombi.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonusy-happy-hours-ako-z-automatu

Oceń ten tekst