Fortuna - graj LIVE stacjonarnie bez ryzyka

Ocena 5/5 | 5 głosów
Zakład bez ryzyka w Fortuna
wykorzystaj okazję na dodatkowy bonus

Obstawiacie zakłady w punktach stacjonarnych ale czasem brakuje Wam możliwości typowania na żywo? Legalny bukmacher Fortuna ma dla Was niespodziankę. Od 30 stycznia uruchamia nową usługę ­– Zakłady LIVE w Punktach Przyjmowania Zakładów.

Fortuna wychodzi naprzeciw zwolennikom obstawiania zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych, udowadniając tym samym, że nie są one jedynie symbolem reklamowym. Z tej okazji startuje promocja „Graj LIVE bez ryzyka za 20 PLN”.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy, że w dniach 30.01.2020 – 2.02.2020 w jednym z 32 Punktów Przyjmowania Zakładów na terenie całej Polski postawicie zakład na żywo za minimum 20 PLN. Może to być zakład pojedynczy, AKO lub MAXIKOMBI z wyjątkiem zakładów specjalnych oraz zakładów Ekspert+ i Hit Dnia. Jeśli zabraknie Wam szczęścia i zakład okaże się przegrany to otrzymacie bonus w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, czyli równowartość 20 PLN.

Promocja obejmuje zakłady na żywo ze wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych. Bez względu na to czy preferujecie typować pewniaki czy zdarzenia z wysokim kursem, regulamin promocji nie określa minimalnego kursu z jakim musi być postawiony zakład.

Pełną listę Punktów Przyjmowania Zakładów, w których można skorzystać z promocji i postawić zakład bez ryzyka znajdziecie na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Dla fanów tenisa ziemnego promocja „Graj LIVE bez ryzyka za 20 PLN” przypada w okresie półfinałów i finału wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Jeśli uważacie, że kursy przedmeczowe nie są wystarczająco atrakcyjne i chcecie upolować wyższy kurs na żywo, to jest to dobra okazja aby sprawdzić jak nowa usługa Fortuny działa w praktyce.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner