Fortuna - graj LIVE stacjonarnie bez ryzyka

Ocena 5.00/6 głosów
Odbieram bonus! Zakład bez ryzyka w Fortuna

wykorzystaj okazję na dodatkowy bonus

Obstawiacie zakłady w punktach stacjonarnych ale czasem brakuje Wam możliwości typowania na żywo? Legalny bukmacher Fortuna ma dla Was niespodziankę. Od 30 stycznia uruchamia nową usługę ­– Zakłady LIVE w Punktach Przyjmowania Zakładów.

Fortuna wychodzi naprzeciw zwolennikom obstawiania zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych, udowadniając tym samym, że nie są one jedynie symbolem reklamowym. Z tej okazji startuje promocja „Graj LIVE bez ryzyka za 20 PLN”.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy, że w dniach 30.01.2020 – 2.02.2020 w jednym z 32 Punktów Przyjmowania Zakładów na terenie całej Polski postawicie zakład na żywo za minimum 20 PLN. Może to być zakład pojedynczy, AKO lub MAXIKOMBI z wyjątkiem zakładów specjalnych oraz zakładów Ekspert+ i Hit Dnia. Jeśli zabraknie Wam szczęścia i zakład okaże się przegrany to otrzymacie bonus w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, czyli równowartość 20 PLN.

Promocja obejmuje zakłady na żywo ze wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych. Bez względu na to czy preferujecie typować pewniaki czy zdarzenia z wysokim kursem, regulamin promocji nie określa minimalnego kursu z jakim musi być postawiony zakład.

Pełną listę Punktów Przyjmowania Zakładów, w których można skorzystać z promocji i postawić zakład bez ryzyka znajdziecie na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Dla fanów tenisa ziemnego promocja „Graj LIVE bez ryzyka za 20 PLN” przypada w okresie półfinałów i finału wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Jeśli uważacie, że kursy przedmeczowe nie są wystarczająco atrakcyjne i chcecie upolować wyższy kurs na żywo, to jest to dobra okazja aby sprawdzić jak nowa usługa Fortuny działa w praktyce.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-live-bez-ryzyka

Oceń ten tekst