Pojedynek od Fortuny

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Pojedynek to nowatorska promocja legalnego bukmachera Fortuna. Gracze mogą w niej zdobywać wysokie wygrane typując spotkania wirtualne, jednak nawiązujące do tych rzeczywistych.

Pojedynek to spotkanie wirtualne pomiędzy drużynami lub zawodnikami, którzy w rzeczywistości rywalizują z kimś innym w tym samym dniu.

Przykładowo Real Madryt gra z Atletico Madryt, a FC Barcelona z Espanyolem Barcelona. Wówczas w ramach promocji Pojedynek można obstawić korespondencyjny mecz Real Madryt – FC Barcelona. Przy ustalaniu wyniku Pojedynku legalny bukmacher Fortuna pod uwagę bierze liczbę bramek lub liczbę punktów zdobytych przez obie drużyny w swoich rzeczywistych spotkaniach lub liczbę bramek/punktów zdobytą przez obu zawodników w swoich realnych meczach.

Wynik danego spotkania czy meczu (wygrana lub przegrana) nie ma znaczenia - ważne są tylko zdobyte bramki lub punkty.

W wariancie STRZELCY wyznaczony zawodnik musi wystąpić od początku spotkania, a liczba zdobytych przez niego bramek liczy się także z ewentualną dogrywką.

W ofercie Pojedynek można znaleźć także tzw. PODGRY do pojedynków w piłce nożnej. Wówczas gracz może wytypować m.in. liczbę bramek, wynik 1. połowy, czy obie drużyny strzelą (BTTS), handicapy oraz wiele innych zakładów.

Jak obstawiać zakłady w Pojedynku od Fortuny?

Dla niektórych zasady promocji Pojedynek mogą wydawać się skomplikowane, jednak postawienie zakładów w ramach tej propozycji od legalnego bukmachera Fortuna będzie dla Ciebie banalnie łatwe.

 1. Wejdź na stronę bukmachera Fortuna lub zaloguj się do aplikacji bukmacherskiej. W menu po lewej stronie znajdź kategorię POJEDYNEK (w dolnej części).
 2. Wybierz interesującą Cię dyscyplinę oraz typ zakładu.
 3. W Pojedynku od razu zobaczysz zestawienie drużyn, które konkurują ze sobą w ramach promocji, a w rzeczywistości mierzą się z innym przeciwnikiem.
 4. Wybierz swój typ i umieść go na kuponie. Pamiętaj, że oprócz podstawowych zakładów, możesz również kliknąć po więcej propozycji. W większości przypadków znajdziesz wiele dodatkowych rynków.
 5. Wybierz stawkę i postaw kupon. Gotowe! Teraz czekaj na rozstrzygnięcie obu spotkań, w których występują połączone w Pojedynku drużyny, by zweryfikować wynik kuponu.

Przykład Pojedynku w Fortunie

Przyjmijmy, że w danym dniu odbywają się spotkania:

piłka nożna > Liga Mistrzów > 1373 Valencia - Chelsea
piłka nożna > Liga Mistrzów > 1360 FC Barcelona – Borussia Dortmund

Ze spotkań przygotowany został Pojedynek: piłka nożna > pojedynek > 59403 Chelsea – Borussia Dortmund

W Pojedynku typy oznaczają:

1 – Chelsea w meczu 1373 zdobędzie więcej bramek niż Borussia w meczu 1360
0 – obie drużyny w swoich spotkaniach zdobędą tę samą liczbę bramek
2 – Borussia w meczu 1360 zdobędzie więcej bramek niż Chelsea w meczu 1373

Wynik pojedynku:

mecz 1373: Valencia - Chelsea kończy się wynikiem 1:3
mecz 1360: FC Barcelona – Borussia Dortmund kończy się wynikiem 2:2

Pojedynek 59403 Chelsea – Borussia Dortmund kończy się wynikiem 3:2, a więc wygrywającymi typami dla tego pojedynku są: 1, 10 oraz 12.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Pojedynek?

Pojedynek będzie dla Ciebie fantastyczną propozycją, jeśli szukasz pewnej odskoczni od tradycyjnych zakładów bukmacherskich, ale nadal chcesz trzymać się realnych wydarzeń. Bywają również spotkania, w których trudno jest wskazać zdecydowanego faworyta lub mecze, w których naprawdę każdy wynik jest możliwy. Obstawianie takich wydarzeń może być ryzykowne, ale Pojedynek od Fortuny rozwiązuje tę sprawę. Jeśli wiesz, że drużyna strzela sporo bramek lub lepiej gra do pierwszej połowy, a zestawiony z nią rywal ma kłopoty ze skutecznością, wówczas możesz skorzystać z opcji STRZELCY lub PODGRY.

Z tego powodu Pojedynek jest świetną ofertą dla graczy lubiących analizę i wszelkie statystyki. Promocja Pojedynek to wirtualne spotkanie, ale zawsze prawdziwa kasa!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Pojedynek od Fortuny

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co to jest Pojedynek od Fortuny?

  Pojedynek to promocja od legalnego bukmachera Fortuny, w której gracze mogą obstawiać korespondencyjne spotkania pomiędzy drużynami lub zawodnikami, którzy w rzeczywistości grają w tym samym dniu.

 • Jakie są zasady obstawiania w Pojedynku od Fortuny?

  Wynik danego spotkania czy meczu (wygrana lub przegrana) nie ma znaczenia - ważne są tylko zdobyte bramki lub punkty. W wariancie STRZELCY wyznaczony zawodnik musi wystąpić od początku spotkania, a liczba zdobytych przez niego bramek liczy się także z ewentualną dogrywką. W ofercie Pojedynek znajdują się także PODGRY do pojedynków w piłce nożnej, gdzie gracze mogą obstawiać m.in. liczbę bramek, wynik 1. połowy, czy obie drużyny strzelą (BTTS), handicapy oraz wiele innych zakładów.

 • Jak obstawiać zakłady w Pojedynku od Fortuny?

  Aby obstawić zakłady w ramach promocji Pojedynek, należy wejść na stronę lub zalogować się do aplikacji bukmacherskiej Fortuny, a następnie w menu po lewej stronie znaleźć kategorię POJEDYNEK (w dolnej części).

 • Czy wynik danego spotkania ma znaczenie w Pojedynku od Fortuny?

  Nie, wynik danego spotkania (wygrana lub przegrana) nie ma znaczenia w Pojedynku od Fortuny. Ważne są tylko zdobyte bramki lub punkty.

 • Czy zawodnik musi wystąpić od początku spotkania, aby jego zdobyte bramki były liczone w Pojedynku od Fortuny?

  Tak, w wariancie STRZELCY zawodnik musi wystąpić od początku spotkania, a liczba zdobytych przez niego bramek liczy się także z ewentualną dogrywką.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/pojedynek

Oceń ten tekst