Jak skontaktować się z bukmacherem?

Ocena 5.00/8 głosów
Jak skontaktować się z bukmacherem?

Po czym rozpoznać solidnego bukmachera internetowego? Kluczowe aspekty to przede wszystkim bogata oferta zakładów, wysokie kursy i bezpieczeństwo wpłaconych środków, jednak to nie wszystko. Równie ważne jest fachowe i pomocne Biuro Obsługi Klienta, które błyskawicznie rozwiąże każdy problem typera.

Jak to wygląda na stronach legalnych bukmacherów w Polsce? Które serwisy stawiają na błyskawiczny kontakt z klientem, a które muszą jeszcze nad tym popracować? Postanowiliśmy sprawdzić na własnej skórze w jaki sposób polski typer może skontaktować się ze swoim bukmacherem internetowym.

 1. Jakie problemy czyhają na graczy?
 2. Jaki sposób kontaktu oferują legalni bukmacherzy?
 3. Fortuna - kontakt z bukmacherem
 4. Kontakt forBET - napisz do bukmachera na czacie na żywo
 5. Legalny bukmacher Betfan - kontakt na kilka sposobów
 6. Kontakt Superbet - jak zgłosić problem u tego bukmachera?
 7. STS - kontakt z bukmacherem
 8. Bukmacher Totolotek - kontakt na trzy sposoby

Jakie problemy czyhają na graczy?

Pomimo tego, że jakość produktu od większości legalnych bukmacherów w naszym kraju stoi na bardzo dobrym poziomie, to i tak od czasu do czasu gracz musi rozwiać jakieś wątpliwości, czy zgłosić problem dotyczący jego konta. Co to może być? Potencjalnych problemów jest mnóstwo!

Poczynając od kłopotów w trakcie rejestracji i niejasnych zasad regulaminu promocji powitalnej, przez trudności z wpłaceniem depozytu i wątpliwości dotyczących konkretnego zakładu z oferty bukmachera, aż po błędnie rozliczony kupon. Co prawda te ostatnie zdarzają się bardzo rzadko, jednak nawet najlepszy bukmacher czasem się pomyli i albo rozliczy zwycięski zakład na niekorzyść gracza, albo wypłaci typerowi wygraną za przegrany kupon.

Co może wówczas zrobić typer? Ma dwie opcje - może założyć ręce i czekać, aż bukmacher sam się zorientuje i naprawi swoją pomyłkę, a może poinformować go o zaistniałej sytuacji za pomocą Biura Obsługi Klienta. Jak taka sekcja prezentuje się na stronach legalnych bukmacherów w naszym kraju? Fortuna, forBET, a może Betfan - kto oferuje najbardziej fachową i szybką pomoc? Poniżej znajdziecie wyniki naszego testu.

Jaki sposób kontaktu oferują legalni bukmacherzy?

Zanim sprawdzimy krok po kroku, jak działa Biuro Obsługi Klienta na stronach poszczególnych legalnych bukmacherów przekonajmy się najpierw jakie drogi kontaktu są w ogóle dostępne.

Przede wszystkim, zanim zdecydujecie się na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta radzimy najpierw odwiedzić sekcję FAQ. Jest ona dostępna na stronie każdego bukmachera internetowego i znajdują się tam najczęściej zadawane pytania, rzecz jasna wraz z odpowiedziami. Jakie? Oto kilka przykładów:

Sekcja FAQ na stronach topowych bukmacherów obejmuje niejednokrotnie setki najczęściej zadawanych pytań, dlatego bardzo prawdopodobne, że gracz znajdzie odpowiedź na dręczący go problem i nie będzie musiał kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Gdyby jednak nadal chciał to zrobić, to jest to możliwe na kilka sposobów.

Pierwszym z nich jest specjalny formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie bukmachera. Wystarczy podać w nim swoje dane dotyczące konta gracza i wpisać swoją wątpliwość, a pracownicy Biura Obsługi Klienta postarają się błyskawicznie udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.

Kolejna metoda kontaktu to droga mailowa. Większość bukmacherów podaje swój adres poczty elektronicznej, zaś gracz może zadać w ten sposób dręczące go pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Minus tego sposobu jest taki, że odpowiedź się nadchodzi natychmiast, lecz zazwyczaj trzeba na nią nieco zaczekać.

Wreszcie, najszybsza i chyba najlepsza z punktu widzenia graczy metoda kontaktu z bukmacherem, a mianowicie czat na żywo. Dlaczego ten sposób cenimy najbardziej? Przede wszystkim ze względu na błyskawiczny czas reakcji - wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym, a zatem każda wątpliwość zostaje rozwiana w tym samym momencie.

Kolejna kwestia to możliwość interakcji, jaką gwarantuje czat na żywo. Typer może szczegółowo dopytać na temat każdego aspektu dręczącego go problemu, zaś po chwili otrzymać fachową odpowiedź. Zakładając, że chciałby to samo zrobić drogą mailową zajęłoby mu to kilka dni.

Bukmacherzy zagraniczni, głównie brytyjscy, którzy z oczywistych względów są na ten moment nielegalni w Polsce dają również możliwość kontaktu telefonicznego i przez pewien czas taka opcja dostępna była również na stronach polskich operatorów, jednak obecnie sporo legalnych bukmacherów odeszło od tej drogi kontaktu i nie proponuje go swoim klientom.

Fortuna - kontakt z bukmacherem

Kontakt z Fortuna happy hours

Jakby na zaprzeczenie naszych słów taką opcję daje swoim klientom jeden z liderów polskiego rynku, czyli legalny bukmacher Fortuna. Każdy gracz, który posiada konto w tym serwisie może po prostu zadzwonić pod numer +48 33 85 821 42, a tam pracownicy Biura Obsługi Klienta udzielą mu błyskawicznej odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Kolejna droga kontaktu z Fortuną to specjalny formularz na stronie bukmachera, w którym możemy wpisać trapiący nas problem i zaczekać na odpowiedź. Identycznie dzieje się w przypadku adresu mailowego callcenter@efortuna.pl.

Spore zaskoczenie stanowi dla nas fakt, że Fortuna nie daje graczom możliwości kontaktu za pomocą czatu na żywo. Jest to dziwne tym bardziej, że taki czat jest dostępny w sekcji zakładów LIVE, jednak bukmacher zastrzega, że służy on jedynie do kontaktowania się z innymi graczami, zaś wszelkie pytania do pracowników Biura Obsługi Klienta należy kierować innymi drogami.

No cóż, prawdę powiedziawszy po bukmacherze tej klasy spodziewalibyśmy się nieco więcej, natomiast pozostaje mieć nadzieję, że niebawem klienci Fortuny będą mogli się kontaktować również za pomocą czatu na żywo.

Kontakt forBET - napisz do bukmachera na czacie na żywo

Kontakt z bukmacherem forBET

Takich problemów nie mają klienci innego legalnego bukmachera, a mianowicie serwisu forBET. Każdy gracz posiadający tam konto może w każdej chwili zgłosić się do konsultanta i opisać swój problem w czacie na żywo, zaś kilka chwil później wszelkie wątpliwości zostaną w profesjonalny sposób rozwiane. Czat na żywo forBET pracuje 7 dni w tygodniu w godzinach 8-24.

Inny sposób na zgłoszenie swojego problemu to droga mailowa. Pisząc na adres reklamacje@iforbet.pl można mieć pewność, że nasza wiadomość trafi w odpowiednie ręce, zaś kompetentny pracownik Biura Obsługi Klienta dołoży wszelkich starań, żeby rozwiązać każdy problem.

Mocno rozbudowana jest również sekcja FAQ, gdzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące depozytu, wypłaty środków, bonusów i promocji, czy chociażby minimalnej stawki na zakład.

Legalny bukmacher Betfan - kontakt na kilka sposobów

Kontakt z bukmacherem Betfan

Jeśli chodzi o kontakt z pracownikami supportu to nie mamy nic do zarzucenia kolejnemu z topowych bukmacherów w Polsce, serwisowi Betfan. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że Betfan posiada bardzo mocno rozbudowaną sekcję FAQ, dzięki czemu często uda się uniknąć konieczności kontaktu, gdyż na większość pytań można znaleźć odpowiedź właśnie tam.

Gdyby jednak jakimś cudem komuś się to nie udało, to zawsze może napisać wiadomość do Biura Obsługi Gracza na adres bog@betfan.pl lub skorzystać z dostępnego w godzinach 8-23 czatu na żywo. Okienko czatu jest widoczne cały czas na stronie głównej, wystarczy kliknąć żółty button, którego nie sposób pominąć lub pomylić z czymś innym na stronie.

Kontakt Superbet - jak zgłosić problem u tego bukmachera?

Bukmacher Superbet to jeden z najbardziej doświadczonych serwisów na rynku zakładów sportowych w Polsce, zaś wiedzę wynikającą z wieloletniej działalności w innych krajach europejskich widać na każdym kroku.

Przede wszystkim bardzo do gustu przypadła nam sekcja najważniejszych pytań i odpowiedzi na stronie tego rumuńskiego operatora. W dziale FAQ odnaleźć można mnóstwo odpowiedzi, które dla wygody graczy zostały pogrupowane według kategorii (np. wpłaty, bonus powitalny, zakłady, aplikacja mobilna, itd.)

Gdyby graczowi nie udało w ten sposób rozwiązać jakiegoś problemu, wówczas wystarczy odwiedzić czat na żywo lub napisać wiadomość na adres biuro-pl@superbet.eu. Pracownicy Biura Obsługi Klienta tego legalnego bukmachera są bardzo pomocni i chętnie udzielą graczowi porady w jakiejkolwiek kwestii dotyczącej jego konta.

STS - kontakt z bukmacherem

Kontakt z bukmacherem STS

Żeby przekonać się dlaczego serwis STS jest od wielu lat jednym z liderów polskiego rynku zakładów sportowych wystarczy odwiedzić stronę tego bukmachera. Wszystko tam jest na swoim miejscu i nie inaczej dzieje się w przypadku kontaktu z STS.

W prawym dolnym rogu non stop widoczny jest button uruchamiający czat na żywo, który dla każdego z graczy jest dostępny 24h. Poza tym bukmacher udostępnia także specjalny formularz kontaktowy, w którym można wpisać dowolne zapytanie.

Z kolei gracze, którzy mają sprecyzowane wątpliwości dotyczące jednego z produktów bukmachera STS mogą odwiedzić sekcję FAQ, gdzie ze sporą dozą prawdopodobieństwa odnajdą rozwiązanie palącego ich problemu.

Bukmacher Totolotek - kontakt na trzy sposoby

Bardzo mocno rozbudowaną sekcję FAQ posiada również bukmacher Totolotek. Klienci tego serwisu odnajdą tam odpowiedzi na mnóstwo pytań związanych z rejestracją konta, promocją na start, czy chociażby limitami na kuponach.

Gdyby komuś nie udało się rozwiązać swojego problemu to zawsze można się skontaktować z Biurem Obsługi Klienta. W tej kwestii gracze posiadający konto u bukmachera Totolotek mogą mieć niemały ból głowy, gdyż serwis oddaje w ich ręce aż trzy kanały kontaktu - można to zrobić poprzez czat na żywo, adres mailowy pomoc@totolotek.pl, albo dzwoniąc na infolinię pod numer telefonu 22 321 03 40 lub 507 002 393 lub 507 002 139. Support bukmachera Totolotek jest dostępny codziennie w godzinach 8-20.

FAQ Jak skontaktować się z bukmacherem?

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • W jaki sposób można skontaktować się z legalnymi bukmacherami?

  Istnieje kilka sposobów na zgłoszenie swojego problemu bukmacherowi. W zależności od operatora kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy za pomocą czatu na żywo, adresu email, infolinii telefonicznej lub formularza kontaktowego.

 • Czy Biuro Obsługi Klienta u legalnych bukmacherów działa przez całą dobę?

  To również kwestia indywidualna, jednak w większości przypadków kontakt z bukmacherem możliwy jest tylko w określonych godzinach.

 • Czy żeby rozwiązać jakiś problem konieczny jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta?

  Okazuje się, że nie! Praktycznie każdy legalny bukmacher posiada na swojej stronie bardzo mocno rozbudowaną sekcję FAQ, gdzie znajdują się najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/jak-skontaktowac-sie-z-bukmacherem-275

Oceń ten tekst

Podobne artykuły