Bonus powitalny - krok po kroku

Ocena 5.00/21 głosów
Bonus powitalny - krok po kroku

Promocje na start to jeden z najważniejszych atrybutów każdego szanującego się bukmachera. Dzięki darmowym bonusom bukmacherskim gracz może bezboleśnie zapoznać się ofertą danego serwisu i nie musi obawiać się niepowodzenia już na początku swojej przygody z nowym bukmacherem.

Specjalnie dla Was postanowiliśmy sprawdzić na jaki bonus powitalny możecie liczyć u najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce, jaka kwota darmowych środków na start zasili Wasze konto gracza oraz co trzeba zrobić krok po kroku, aby nie stracić szansy na bonus.

 1. Bukmacher Fortuna - bonus powitalny krok po kroku
 2. Bukmacher forBET - bonus powitalny krok po kroku
 3. Bukmacher Betfan - bonus powitalny krok po kroku
 4. Bukmacher Superbet - bonus powitalny krok po kroku
 5. Bukmacher STS - bonus powitalny krok po kroku
 6. Bukmacher Etoto - bonus powitalny krok po kroku
 7. Bukmacher Betclic - bonus powitalny krok po kroku
 8. Bukmacher PZBuk - bonus powitalny krok po kroku
 9. Bukmacher eWinner - bonus powitalny krok po kroku
 10. Bukmacher TOTALbet - bonus powitalny krok po kroku
 11. Bukmacher LV Bet - bonus powitalny krok po kroku
 12. Bukmacher Totolotek - bonus powitalny krok po kroku

Bukmacher Fortuna - bonus powitalny krok po kroku

FortunaFirma bukmacherska Fortuna to od wielu lat jeden z liderów na rynku zakładów sportowych w Polsce i jeden z chętniej wybieranych przez graczy serwisów w naszym kraju. Trudno się temu dziwić.

Fortuna to nie tylko doskonała oferta zakładów, mnóstwo kursów na żywo i transmisji meczów w livestreamach oraz błyskawiczne i w pełni bezpieczne opcje płatnicze, ale również, a może przede wszystkim, znakomity pakiet na start.

Bonus powitalny Fortuna to bowiem pakiet złożony nie z jednej, nie z dwóch, ale aż z trzech promocji na start, dzięki którym na koncie każdego gracza może pojawić się aż 2230 zł darmowych środków bonusowych. Każdy gracz, który zarejestruje nowe konto w Fortunie przy wykorzystaniu kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ otrzyma krok po kroku:

 1. Bonus 100% od pierwszego depozytu 2000 zł - to największy bonus powitalny w pakiecie na start od Fortuny. Aby otrzymać darmowe środki należy aktywować bonus i w ciągu 3 dni od momentu rejestracji konta wpłacić pierwszy depozyt, a następnie w ciągu 4 dni obstawić pierwszy zakład z oferty Fortuny. Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 2000 zł, a żeby go otrzymać, należy obrócić kwotą bonusu 4x w ciągu 30 dni na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym kuponu 1.60.
 2. Zakład bez ryzyka 210 zł - kolejna składowa bonusa powitalnego Fortuny to zakład bez ryzyka. Wystarczy zweryfikować dane osobowe na nowo założonym koncie w Fortunie i w ciągu 3 dni od daty rejestracji obstawić dowolny kupon z oferty zakładów tego bukmachera. Jeśli typ okaże się poprawny, wówczas wygrana należy rzecz jasna do gracza. Natomiast jeśli zabraknie mu szczęścia, wówczas bukmacher zwróci mu całość stawki zainwestowanej w pierwszy kupon (rzecz jasna pomniejszoną o 12% podatek obrotowy). Maksymalna wartość jaką może mieć ten cashback bonus to 210 zł.
 3. Bonus bez depozytu 20 zł - to być może najmniejszy, jednak z pewnością nie najmniej lubiany przez nowych klientów bukmachera Fortuna bonus powitalny. Za samą rejestrację konta gracz otrzyma 2800 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, które w mgnieniu oka zamienić może na darmowe środki w kwocie 20 zł.

✅ Idę do Fortuna i odbieram bonus 🎁🎁🎁

Bukmacher forBET - bonus powitalny krok po kroku

forbetNa równie korzystny pakiet na start może liczyć każdy nowy klient innego potentata na polskim rynku internetowych zakładów sportowych, a mianowicie serwisu forBET. Bonus powitalny forBET przewiduje aż trzy promocje dla nowych graczy - bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł, bonus Maxi Zysk od drugiego depozytu 200 zł oraz zakład bez ryzyka 100 zł, zaś łączna kwota darmowych bonusów na start od forBET to aż 2350 zł. Obstawiając zakłady w forBET zyskać możesz trzy bonusy, krok po kroku każdy z bonusów w forBET będzie dostępny.

Taka ilość darmowych środków bonusowych przewidziana jest wyłącznie dla graczy, którzy w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego wpiszą kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, zaś warunki otrzymania poszczególnych bonusów powitalnych forBET są następujące:

 1. Bonus 100% od depozytu 2050 zł - aby otrzymać ten bonus powitalny forBET należy wpłacić pierwszy depozyt i postawić zakład/y za równowartość wpłaconej kwoty i po kursie min. 2.00. Bukmacher automatycznie podwoi kwotę depozytu, zaś aby mieć możliwość wypłacenia darmowych środków należy obrócić je 2x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, kursem min. każdego zdarzenia 1.30 i min. kursem łącznym całego kuponu na poziomie 2.50. Czas na dokonanie obrotu to 14 dni.
 2. Bonus Maxi Zysk 200 zł - kolejny bonus powitalny od forBET otrzymają gracze, którzy wpłacą drugi depozyt na swoje konto u tego bukmachera, a następnie obstawią wielokrotny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego typu 1.40. Jeśli kupon okaże się prawidłowy, wówczas bukmacher podwoi kwotę wygranej, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to w tym przypadku 200 zł.
 3. Zakład bez ryzyka 100 zł - ta promocja skierowana jest wyłącznie dla typerów, którzy wykorzystają nasz kod promocyjny. Automatycznie na ich koncie pojawi się zakład bez ryzyka, który można wykorzystać tylko na pierwszym obstawionym w forBET kuponie. Jeśli typ okaże się przegrany, wówczas należy powiadomić o tym fakcie bukmachera, zaś ten zwróci całość środków zainwestowanych w kupon aż do 100 zł. Darmowe środki bonusowe wymagają obrotu 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami, kursem min. każdego typu 1.20 oraz min. kursem łącznym całego kuponu na poziomie 2.00.

✅ Idę do forBET i zbarniam bonus 🔥🔥🔥

Bukmacher Betfan - bonus powitalny krok po kroku

BetfanNa pytanie z czym kojarzy Wam się Betfan, 9/10 z Was odpowie, że ze znakomitymi zakładami specjalnymi. I słusznie, gdyż ta sekcja nie ma sobie równych na polskim rynku. Bukmacher Betfan to jednak znacznie więcej niż tylko popularne “specialsy”, zaś każdy jego nowy klient może liczyć nie na jedną, nie na dwie, ale aż na trzy promocje na start. Krok po kroku w Betfan można zyskać trzy bonusy.

Aby mieć szansę na bonus powitalny Betfan wystarczy zarejestrować nowe konto gracza z wykorzystaniem kodu bonusowego Spryciarz, a następnie skorzystać z następujących promocji dla nowych graczy:

 1. Zakład bez ryzyka 600 zł - tak naprawdę są to aż trzy zakłady bez ryzyka, o wartości kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł. Aby je otrzymać należy wpłacić trzy depozyty o wartości min. kolejno 20 zł, 40 zł i 100 zł. Po każdym depozycie na koncie gracza pojawi się zakład bez ryzyka, dzięki któremu środki zainwestowane w przegrany kupon wrócą na konto. Aby nie było zbyt różowo pieniędzy nie można od razu wypłacić, lecz należy obrócić bonusem 3x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.00.
 2. Mnożnik Pudziana 3x 777 zł - zasady tego bonusu powitalnego Betfan mogą się wydawać nieco skomplikowane, jednak zapewniamy, że tylko na pierwszy rzut oka. Za każdy z trzech pierwszych depozytów o wartości min. 20 zł, 40 zł i 100 zł gracz otrzyma bonus o wartości 10% wpłaconej kwoty i za każdym razem nie może to być więcej niż 77 zł. Aby odblokować darmowe środki bonusowe należy postawić zakład/y za równowartość depozytu po kursie min. 2.00, a następnie obrócić 3x bonusem na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym 2.00. Podczas przenoszenia środków z salda bonusowego na główne wszystkie wygrane zostaną pomnożone x10.
 3. 15 darmowych zakładów po 2 zł - ostatnia składowa bonusu powitalnego Betfan to darmowe zakłady. Aby je otrzymać należy wpłacić trzy depozyty o wartości min. kolejno 20 zł, 40 zł i 100 zł, a na koncie gracza po każdej wpłacie pojawi się 5 darmowych zakładów po 2 zł każdy. Darmowe zakłady należy wykorzystać w ciągu 7 dni na kuponach dotyczących sportów wirtualnych, e-sportów oraz tradycyjnych zakładów sportowych.

✅ Idę do Betfan i korzystam z bonusu 👑🎁👑

Bukmacher Superbet - bonus powitalny krok po kroku

SuperbetRumuński gigant z przytupem zadebiutował na polskim rynku zakładów sportowych online i z każdym tygodniem zyskuje zaufanie nowych graczy. Trudno się dziwić! Bukmacher Superbet to przyzwoita oferta zakładów i transmisje meczów w livestreamach, zaś lista jego ambasadorów z Jerzym Dudkiem, Janem Błachowiczem i Sławomirem Peszką na czele sprawia, że kojarzy się on w sposób pozytywny.

Dokładnie takie same opinie panują wśród graczy na temat bonusu powitalnego Superbet. Bukmacher przewidział pakiet dwóch niespodzianek na start dla każdego nowego klienta, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych do zgarnięcia to 550 zł.

 1. Bonus 100% od depozytu 50 zł - pierwszy bonus powitalny Superbet to tradycyjna promocja od pierwszej wpłaty. Wystarczy, że w ciągu 14 dni od daty rejestracji konta dokonasz wpłaty min. 20 zł, a bukmacher błyskawicznie podwoi tę kwotę. Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to 50 zł, zaś żeby wypłacić bonus należy go obrócić 1x na kuponach z min. 2 zdarzeniami, kursem min. każdego z nich 1.30 i min. kursem łącznym całego kuponu 1.80.
 2. Cashback bonus 500 zł - druga promocja na start od Superbet to zwrot stawki za przegrane zakłady, z tą różnicą, że promocja nie obejmuje tylko pierwszego kuponu, lecz dotyczy całości przegranych w pierwszym tygodniu. Przykładowo - jeśli w pierwszych 7 dniach po rejestracji konta zabraknie Ci szczęścia i Twoje saldo będzie na minusie dajmy na to 498 zł, to taki właśnie bonus pojawi się na Twoim koncie gracza. Aby wypłacić środki należy dokonać obrotu 4x na kuponach z min. 2 zdarzeniami, kursem min. każdego z nich 1.30 i min. kursem łącznym całego kuponu 1.80.

Bukmacher STS - bonus powitalny krok po kroku

stsFirma bukmacherska STS od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród typerów w naszym kraju. Wpływ na to ma nie tylko znakomita oferta zakładów sportowych, ale i bardzo przyzwoity bonus powitalny STS, dzięki któremu każdy nowy klient tego bukmachera, który zarejestruje nowe konto gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego SPRYCIARZ ma szansę na pakiet na start składający się z trzech promocji. Oto krok po kroku bonusy jakie otrzymasz od STS:

 1. Bonus 100% od depozytu 1200 zł - warto pamiętać, że aby go otrzymać należy w trakcie rejestracji zaznaczyć checkbox “Chcę otrzymać bonus powitalny STS”. Zaraz po tym, jak tylko wpłata zostanie zaksięgowana na koncie gracza bukmacher podwoi kwotę depozytu, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 1200 zł. Darmowe środki wymagają obrotu 3x na kuponach z kursem min. 1.91.
 2. Zakład bez ryzyka 230 zł - kolejny bonus powitalny STS to zakład bez ryzyka, dzięki któremu gracz otrzyma zwrot całości stawki zainwestowanej w pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to 230 zł, zaś aby wypłacić bonus należy go obrócić 3x po kursie min. 1.91.
 3. Freebet bonus 29 zł - ostatnia część pakietu na start od STS to darmowy bonus bez depozytu. Wystarczy, że podczas zakładania konta wpiszesz kod promocyjny SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a błyskawicznie otrzymasz freebet bonus 29 zł, za który możesz obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera STS.

✅ Idę do STS i biorę bonus 🏆🎁🏆

Bukmacher Etoto - bonus powitalny krok po kroku

eTOTOLiczne grono wiernych fanów ma również inny legalny serwis, a mianowicie Etoto. Bukmacher kojarzony jest głównie z dziennikarzami z Kanału Sportowego oraz piłkarskim “Quizem pod napięciem”, a zupełnie niesłusznie, gdyż jest to bardzo solidny bukmacher oferujący swoim nowym klientom solidny bonus powitalny.

 1. Bonus 200% od depozytu 200 zł - aby zgarnąć darmowe środki na start należy zarejestrować nowe konto na stronie bukmachera, a następnie dokonać pierwszej wpłaty. Bukmacher błyskawicznie przyzna graczowi bonus 200% od wartości depozytu, zaś maksymalna kwota darmowych środków to 200 zł. Aby wypłacić bonus powitalny Etoto należy dokonać obrotu 4x zarówno depozytem, jak i otrzymanym bonusem. Do obrotu zaliczane są zakłady po kursie min. 2.20 (w przypadku wielokrotnych kuponów AKO kurs min. żadnego typu nie może być niższy od 1.50).

Bukmacher Betclic - bonus powitalny krok po kroku

BetclicSerwisu Betclic nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. To bukmacher o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, który od 2019 roku oferuje swoje usługi również graczom z Polski. Każdy nowy klient tego operatora może liczyć na bonus powitalny Betclic - zakład bez ryzyka, dzięki któremu w przypadku porażki gracz odzyska całość zainwestowanych środków.

 1. Zakład bez ryzyka 550 zł - aby mieć szansę na bonus wystarczy zarejestrować nowe konto gracza w Betclic, wpłacić pierwszy depozyt i obstawić dowolny kupon z oferty zakładów sportowych tego bukmachera. Jeśli typ będzie prawidłowy wówczas wygrana należy rzecz jasna do typera. Natomiast w przypadku przegranej bukmacher zwróci mu całość zainwestowanych środków (rzecz jasna pomniejszoną o 12% podatek obrotowy). Aby zgarnąć maksymalny bonus powitalny Betclic należy zagrać pierwszy kupon za min. 625 zł. To co nam się nie podoba to wymagany obrót. Aby móc wypłacić darmowe środki należy obrócić bonus 8x po kursie min. 2.00.

✅ Idę do Betclic i odbieram cashback 🎁😎🎁

Bukmacher PZBuk - bonus powitalny krok po kroku

PZBUKSerwis to PZBuk to jeden z nowszych bukmacherów na naszym rynku, a mimo to radzi sobie całkiem nieźle, dzięki czemu grono jego zadowolonych klientów błyskawicznie się powiększa. Niedawno zmienił zasady swojej promocji na start i od teraz na każdego gracza czeka nowy bonus powitalny PZBuk.

 1. Cashback Bonus 500 zł - być może kwota darmowych środków bonusowych nie powala na kolana, natomiast warunki promocji na start od PZBuk są naprawdę znakomite z punktu widzenia typera. Zarejestruj nowe konto gracza na stronie legalnego bukmachera i wpłać pierwszy depozyt, a następnie obstawiaj dowolne wielokrotne kupony AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. każdego typu 1.40. Tak długo jak będzie dopisywało Ci szczęście wygrane będą należało do Ciebie. Natomiast za pierwszym razem, kiedy Twój kupon okaże się przegrany bukmacher zwróci Ci 100% zainwestowanej stawki aż do 500 zł. Jakby tego było mało darmowe środki bonusowe nie wymagają obrotu, lecz można je natychmiast wypłacić.

✅ Idę do PZBUK i odbieram bonus 🎁🎁🎁

Bukmacher eWinner - bonus powitalny krok po kroku

eWinnerPomimo niedługiego stażu bardzo dobre opinie wśród graczy zbiera inny legalny bukmacher, a mianowicie eWinner. Serwis, którego twarzą jest były gwiazdor NBA Marcin Gortat to znakomita propozycja dla “kreatywnych” typerów - dzięki doskonałej opcji Custom Bet gracz może zaproponować dowolny zakład, zaś bukmacher wystawi na niego kursy. Na każdego nowego klienta eWinner, który podczas rejestracji wykorzysta kod bonusowy o treści SPRYCIARZ czekają aż dwie promocje na start:

 1. Zakład bez ryzyka 155 zł - pamiętaj, aby w momencie rejestracji nowego konta gracza kliknąć checkbox “Chcę otrzymać bonus powitalny eWinner”. Wpłać pierwszy depozyt i zagraj pierwszy kupon za min. 20 zł, a jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas bukmacher zwróci Ci całość stawki zainwestowanej w pierwszy kupon (pomniejszoną o 12% podatek od obrotu), zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 155 zł. Otrzymany cashback bonus nie wymaga obrotu, lecz można go natychmiast wypłacić.
 2. Bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł - zakład bez ryzyka to nie jedyna niespodzianka na start dla nowych klientów eWinner. Wpłać drugi depozyt min. 20 zł, a bukmacher podaruje Ci bonus 50%, aż do 500 zł. Darmowy bonus wymaga obrotu 6x po kursie min. 2.50.

Bukmacher TOTALbet - bonus powitalny krok po kroku

TOTALbetBardzo mocno łokciami na rynku zakładów sportowych w Polsce rozpycha się kolejny nowy bukmacher w naszym kraju, serwis TOTALbet, który kusi nowych klientów nie tylko solidną ofertą na zakłady sportowe, ale i jednym z najwyższych pakietów na start, na który składają się aż trzy bonusy powitalne. Oto jak krok po kroku uzyskać w TOTALbet kompletny bonus:

 1. Bonus 100% od depozytu 5000 zł - ten bonus powitalny TOTALbet to prawdziwa wizytówka tego legalnego bukmachera. Aby go otrzymać należy dokonać wpłaty min. 10 zł, a bukmacher błyskawicznie podwoi tę kwotę, zaś darmowe środki znajdą się na saldzie bonusowym. Aby je odblokować należy stopniowo obracać bonusem na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego typu 1.25. Im wyższy obrót wykonasz, tym wyższy bonus pojawi się na Twoim koncie gracza, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych od TOTALbet to aż 5000 zł.
 2. Freebet bonus bez depozytu 25 zł - na darmowe środki na start mogą liczyć również nowi klienci TOTALbet, który niekoniecznie chcą wpłacać jakikolwiek depozyt. Wystarczy, że podczas procesu rejestracji nowego konta gracza wykorzystają oni kod promocyjny SPRYCIARZ i zweryfikują swoje dane osobowe oraz potwierdzą zgody marketingowe, a błyskawicznie na ich koncie gracza pojawi się freebet bonus 20 zł oraz freebet bonus 5 zł.
 3. Freebet bonus 20 zł - to nie koniec niespodzianek. Wpłać depozyt min. 10 zł, postaw pierwszy kupon na dowolne wydarzenie z oferty zakładów sportowych oraz postaw kupon na dowolne wydarzenie z oferty zakładów na sporty wirtualne, a otrzymasz kolejne cztery freebety o wartości 5 zł każdy. Wszystkie freebety należy wykorzystać na dowolnych zakładach po kursie min. 2.00.

✅ Idę do TOTALbet i zgarniam bonus 🎁👍🎁

Bukmacher LV Bet - bonus powitalny krok po kroku

LV BETSerwis LV Bet to bukmacher o ugruntowanej pozycji na rynku zakładów internetowych w naszym kraju. Tytularny sponsor Wisły Kraków, którego twarzą jest były kapitan Reprezentacji Polski Kuba Błaszczykowski kusi graczy bogatą ofertą na zakłady, handicapami azjatyckimi oraz ciekawym pakietem na start. Oto szczegóły bonusu powitalnego LV Bet:

 1. Bonus 100% od pierwszego i drugiego depozytu 3000 zł - bukmacher podwoi nie tylko kwotę pierwszego, ale i drugiego depozytu. Wartość darmowych środków bonusowych wynosi 2000 zł dla pierwszej oraz 1000 zł dla drugiej wpłaty na konto gracza. Wszystkie darmowe środki bonusowe wymagają obrotu 4x po kursie min. 2.00.
 2. Zakład bez ryzyka 333 zł - również za trzeci depozyt można otrzymać darmowy bonus powitalny od LV Bet. Wystarczy, że wpłacisz min. 25 zł i obstawisz dowolny kupon po kursie min. 1.75, a jeśli zabraknie Ci szczęścia bukmacher zwróci Ci całość stawki aż do 333 zł.
 3. Bonus bez depozytu 20 zł - wpisz kod promocyjny SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a bukmacher podaruje Ci darmowy bonus 20 zł.

✅ Idę do LV BET i odbieram bonus 💡💻🎁

Bukmacher Totolotek - bonus powitalny krok po kroku

TotolotekNiespodzianka na start czeka również na każdego nowego klienta bukmachera Totolotek. Bonus powitalny od tego serwisu przewiduje podwojenie kwoty pierwszego depozytu, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 500 zł, a także bonus bez depozytu 20 zł. Oto szczegóły:

 1. Bonus 100% od depozytu 500 zł - aby otrzymać ten bonus należy zaznaczyć odpowiednie pole podczas rejestracji nowego konta gracza (“Tak, chcę otrzymać bonus powitalny Totolotek”), a następnie wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł. Bukmacher błyskawicznie podwoi kwotę depozytu aż do 500 zł, zaś aby wypłacić bonus należy dokonać obrotu 3x na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego typu 1.35.
 2. Bonus bez depozytu 20 zł - aby otrzymać kolejny bonus gracz nie musi nawet wpłacać depozytu. Wystarczy, że w momencie rejestracji konta na stronie bukmachera Totolotek wykorzysta kod bonusowy SPRYCIARZ, a otrzyma darmowy freebet bonus 20 zł, na wykorzystanie którego ma 14 dni.

✅ Idę do Totolotka i biorę bonus 🎁👍👀

Jesteś nowy? Zobacz co to takiego kod powitalny do bukmachera oraz czym jest zakład bez ryzyka u bukmachera.

FAQ Bonus powitalny - krok po kroku

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Który legalny bukmacher oferuje bonus powitalny?

  Pakiet promocji na start czeka na każdego nowego klienta wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju, zaś rekordziści mogą zgarnąć nawet 5000 zł darmowych środków bonusowych.

 • Jakie rodzaje bonusów powitalnych proponują legalni bukmacherzy?

  Najpopularniejsza promocja na start to bonus od pierwszego depozytu - oferuje ją niemalże każdy legalny bukmacher w Polsce. Niektórzy proponują również darmowe środki bonusowe od drugiej, a nawet trzeciej wpłaty. Równie popularna promocja powitalna to zakład bez ryzyka zapewniający zwrot stawki w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie. Coraz więcej bukmacherów oferuje także bonus bez depozytu.

 • Czy mogę od razu wypłacić darmowe środki uzyskane w ramach bonusu powitalnego?

  To kwestia indywidualna dla każdego bukmachera, jednak niestety zazwyczaj firmy bukmacherskie żądają obrotu bonusem, czyli postawienia zakładów za określoną kwotę

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/bonus-powitalny-krok-po-kroku-246

Oceń ten tekst

Podobne artykuły