Obstawiaj FIFA Ultimate Quaran-Team Bez Ryzyka w eWinner

Ocena 5/5 | 8 głosów

FIFA Ultimate Quaren-Team to wyjątkowy turniej, w którym udział bierze 128 drużyn. Klub z drugiej ligi angielskiej Leyton Orient, wpadł na pomysł zorganizowania takiego wydarzenia, po tym jak wszystkie rozgrywki w Wielkiej Brytanii zostały wstrzymane.

Na początku do turnieju przyłączyły się takie drużyny jak Manchester City oraz West Ham United, ale ostatecznie inicjatywę poparło 128 drużyn z Serie A, Eredivisie, La Liga oraz wszystkie 4 ligi z Wielkiej Brytanii.

Na stronie bukmachera eWinner znajdziesz pełną ofertę zakładów na wydarzenie FIFA Ultimate Quaren-Team. Obstawiaj spotkania FIFA Ultimate Quaren-Team bez ryzyka! Złóż swój pierwszy depozyt i odbierz zakład bez ryzyka do 150 PLN w ramach pakietu powitalnego.

Większość rozgrywek sportowych została wstrzymana, ale zawody e-sportowe ciągle się toczą! Najlepsze zespoły Counter-Strike mierzą się m. in w turniejach ESL: Pro League i ESEA, a emocje sięgają tam zenitu. Bukmacher eWinner podkręc je jeszcze bardziej i dajemy Wam FREEBET NA eSport do 25 PLN, który możecie odbierać CODZIENNIE! Czytaj o bukmacherach na eSport.

eWinner

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner