Ranne Granie od forBET

Ocena 0/0 głosów

forBET bukmacher

forBET zakłady

forBET bonusy

forBET opinie

forBET rejestracja

Ranne Granie to promocja od forBET w której gracze mogą otrzymać bonus w postaci zwiększenia wygranej o aż 14%. Wystarczy w odpowiednim czasie zagrać kupon zawierający minimum 3 zdarzenia.

Odbieram bonus! forBET bonus powitalny

załóż konto w forBET | zyskaj bonus od depozytu

Kto rano wstaje, temu forBET daje! - głosi hasło legalnego bukmachera. Rzeczywiście, gracze, którym nie straszne jest obstawianie w godzinach porannych, mogą zwiększyć swoją wygraną o 14%. „Ranne Granie” to gra bez podatku u bukmachera forBET. Promocja przeznaczona jest oczywiście dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników bukmachera.

Ranne Granie – jak wziąć udział?

Na początku warto podkreślić, że określenie Ranne nie jest przypadkowe. Promocja forBET obejmuje zakłady postawione w godzinach od 8:00 do 12:00 w dni powszednie. Nie musisz więc zrywać się w weekend z łóżka.

Aby wziąć udział w tej promocji, musisz dodać do swojego kuponu specjalne zdarzenie o kursie 1.14 znajdujące się na stronie forBET w zakładce Ranne Granie +14%. Na Twoim kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, w tym jedno z nich musi być właśnie wspomnianym zdarzeniem Ranne Granie +14%. Pozostałe zdarzenia muszą mieć kurs minimalny 1.30.

Do promocji Ranne Granie +14% kwalifikują się wszystkie kupony zawierające zakłady przedmeczowe (prematch) oraz na żywo (live). Zaznaczamy: wszystkie kupony!

Dalej wszystko nadal jest bardzo proste. Jeśli spełnisz powyższe warunki, a Twój kupon postawiony w godzinach od 8:00 do 12:00 okaże się wygrany, otrzymasz bonus w postaci powiększenia Twojej wygranej o 14%! Oznacza to tym samym, że dzięki tej promocji od forBET Twój kupon będzie zakładem bez podatku. A to naprawdę znacząco wpływa na wysokość Twojej wygranej!

Kupony zawarte w ramach Ranne Granie +14% będą rozliczane każdego dnia trwania promocji do godziny 13:00. Nie będziesz zatem długo czekać na bonus od legalnego bukmachera.

Ranne Granie +14% - krok po kroku

Tak postawisz swój kupon kwalifikujący się do promocji forBET:

  1. Spójrz na zegarek. Jeśli jest między 8:00 a 12:00 wciąż możesz skorzystać z promocji Ranne Granie +14%.
  2. Przygotuj swój kupon. Dodaj do niego co najmniej 3 zakłady, w których jednym jest zdarzenie specjalne, dostępne w zakładce o nazwie Ranne Granie 14% znajdującej się na stronie forBET.
  3. Wygrałeś? Brawo! Otrzymujesz bonus w postaci zwiększenia Twojej wygranej o 14%, czyli nie płacisz podatku!
  4. Pamiętaj, że możesz zawrzeć dowolną liczbę kuponów przedmeczowych oraz na żywo w czasie obowiązywania promocji.

Ranne Granie +14% - co nie zalicza się do promocji?

W promocji Ranne Granie +14% od legalnego bukmachera forBET wyłączone są kupony postawione za środki bonusowe oraz zakłady systemowe. W Rannym Graniu nie biorą również udziału kupony zagrane na zdarzenia z oferty WIRTUALNE I i II. Ponadto promocja nie łączy się z inną promocją forBET, czyli 14 dni gry Bez Podatku, wchodzącej w skład Pakietu Bonusu Powitalnego.

Ranne Granie +14% - czy warto skorzystać?

Proste do spełnienia warunki i jasne zasady. Promocja Ranne Granie +14% jest naprawdę atrakcyjna. W ten sposób legalny bukmacher forBET daje Ci możliwość obstawienia zakładów bukmacherskich, które w razie wygranej będą powiększone o 14%, czyli o kwotę podatku od gier hazardowych. Nie trzeba chyba wspominać, że to jest to bardzo opłacalne. Warunkiem koniecznym jest zawarcie kuponu w godzinach od 8:00 do 12:00, ale mamy nadzieję, że do tej pory dasz radę już wstać...

W razie przedłużenia pobytu w łóżku pamiętaj, że kupony w ramach Rannego Grania w forBET możesz postawić również za pomocą aplikacji bukmacherskiej forBET!

Podziel się
  • facebook
  • twitter

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/ranne-granie

Oceń ten artykuł