LVbet opinie i informacje

  • Posiada licencję na zakłady w Polsce
  • Wygodny interfejs strony internetowej
  • Pomoc w języku polskim
  • Szeroka oferta zakłądów sportowych
  • Brak bonusu powitalnego

LVbet
ocena spryciarz.com 2/5 2
Odbierz bonus

LVbet to nowy bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. LVbet posiada licencje polskiego Ministra Finansów co oznacza, że w świetle obowiązującej ustawy hazardowej typowanie zakładów na jego stronie jest w pełni legalne.

Bukmacher LVbet posiada szeroką ofertę zakładów, dobrą pomoc w języku polskim i przyjazną stronę internetową dostosowaną do początkujących typerów.

LVbet działa od września 2016 roku i wśród polskiej konkurencji nie wyróżnia go nic specjalnego, zaś na tle bukmacherów zagranicznych wypada bardzo słabo. Nie oferuje nawet bonusu powitalnego.

Bukmacher należy do spółki LV BET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., która należy do tych samych właścicieli co popularny napój energetyczny Las Vegas Enegry Drink (jeden z oficjalnych sponsorów Reprezentacji Polski w piłce nożnej). Skrót LV w nazwie bukmachera zapewne pochodzi właśnie od "Las Vegas".

To że bukmacher LVbet działa w oparciu o polską licencje oznacza 12-procentowy podatek od każdego złożonego kuponu, który potrącany jest z konta gracza. Wygrane powyżej 2280 PLN (łącznie ze stawką) opodatkowane są dodatkowym 10% podatkiem od wygranych.

LVbet w przeciwieństwie do STS czy Totolotka swoją ofertę kieruje tylko przy użyciu internetu, a nie stacjonarnych punktów bumacherskich. Przez wzgląd na bardzo młody staż LVbet nie jest notowany w rankingu SBR, ale fakt uzyskania polskiej licencji oraz kapitał zakładowy o wartości 2 025 000 PLN pozwala klasyfikować go jako wiarygodnego bukmachera, który dysponuje płynnością finansową.

Przed startem na rynku zakładów online bukmacher ten promował się w internecie przy użyciu spotów wideo ze znanymi polskimi sportowcami m.in: Łukasz "Juras" Jurkowski czy Krzysztof Ignaczak. LVbet jest oficjalnym sponsorem portalu sportowego laczynaspasja.pl i klubu piłkarskiego Widzew Łódź.

Pieniądze na konto w LVbet można wpłacić przy użyciu wielu metod płatności internetowych: portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon oraz za pośrednictwem bankowości internetowej (Przelewy24, Dotpay, Tpay). Wypłaty dostępne są już tylko przez przelew bankowy i Paymenticon, gdzie minimalna kwota wynosi 25 PLN. Wpłaty i wypłaty są darmowe.

Zakłady sportowe w LVbet

LVbet posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe (piłka nożna, tenis, hokej). Typerzy lubujący się w bardziej niszowych sportach również powinni być usatysfakcjonowani gdyż LVbet oferuje sporo zakładów na rozgrywki e-sport, badminton, krykiet czy szachy.

Dużo gorzej w LVbet prezentują się zakłady na żywo, bukmacher ma bardzo okrojoną ofertę livebetting'u i mocno przegrywa z innymi bukmacherami.

Marża bukmachera jest wysoka i oscyluje w granicach 8-10%, przekłada się to na niskie kursy. Minimalna stawka zakładu w LVbet to 1 PLN. Przy zawarciu każdego kuponu gracz ma podane, ile maksymalnie może postawić na konkretny zakład.

Bonusy i promocje w LVbet

Jak na razie LVbet nie oferuje bonusu powitalnego dla nowych graczy. Jest to spory minus gdyż jak wiadomo nic nie przyciąga lepiej rekreacyjnych typerów niż dobry bonus. Klienci, którzy zostawili adres e-mail na stronie bukmachera przed jego startem otrzymali skromne bonusy po 20 PLN.

Będąc aktywnym graczem można liczyć jedynie na bonus lojalnościowy. Za każde postawione 25 PLN gracz otrzymuje 1 punkt do promocji, w której to punkty wymienia się na pieniądze.

100 punktów = bonus 5 PLN

Nasza opinia o LVbet

Bukmacher LVbet będzie dobrym wyborem dla początkujących graczy, dla których ważna jest łatwość w obsłudze strony internetowej i prostota obsługi w języku polskim. Plusem bukmachera jest zgodność z polskim prawem, jednak odbija się to na wysokości kursów.

Na tle konkurencji bukmacherów zagranicznych LVbet wypada słabo pod względem wysokości kursów, szerokości oferty, czy braku bonusu powitalnego. Nawet na polskim podwórku wśród licencjonowanych firm nie jest w stanie niczym zaskoczyć in plus.

Zarejestruj się w LVbet

LVbet

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.


Dodaj swoją opinię o LVbet

Posiadasz konto w LVbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem?
Przeczytaj opinie o LVbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat LVbet z innymi typerami.

Aby dodać komentarz zaloguj się w systemie Disqus.
Możesz komentować bez zalogowania jako gość, wpisz komentarz, "Nazwa","E-mail" i zaznacz pole "Wolę pisać jako gość" i kliknij strzałkę.