LVbet opinie i informacje

 • Bonus powitalny 1000 PLN
 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Posiada licencję na zakłady w Polsce
 • Szeroka oferta zakłądów sportowych
 • Wygodny interfejs strony internetowej
 • Pomoc w języku polskim

LVbet
ocena spryciarz.com 2.5/5 2.5
Odbierz bonus 1000 PLN

LV BET to nowy bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Nowym graczom oferuje na start atrakcyjny bonus powitalny 1000 PLN. LVbet posiada licencje polskiego Ministra Finansów co oznacza, że w świetle obowiązującej ustawy hazardowej typowanie zakładów na jego stronie jest w pełni legalne.

Bukmacher LV BET posiada szeroką ofertę zakładów, dobrą pomoc w języku polskim i przyjazną stronę internetową dostosowaną do początkujących typerów.

LV BET Zakłady Bukmacherskie działają na rynku polskim od września 2016 roku i miejmy nadzieję, że swoją ofertą zaczną się wyróżniać się wśród krajowych konkurentów. Z racji tego, że LV BET jest na rynku zakładów bukmacherskich dość krótko, oferta zagranicznych bukmacherów jest znacznie większa.

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie jest częścią grupy LV, która posiada również swój napój energetyczny LV Power Energy Drink (jeden z oficjalnych sponsorów Reprezentacji Polski w piłce nożnej). Firmy działają jednak osobno, jako dwie oddzielne marki. Skrót LV w nazwie bukmachera zapewne pochodzi właśnie od "Las Vegas".

Jak każdy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów LV BET działa w oparciu o polską licencję, co oznacza 12-procentowy podatek od każdego złożonego kuponu, który potrącany jest z konta gracza. Wygrane powyżej 2280 PLN (łącznie ze stawką) opodatkowane są dodatkowym 10% podatkiem od wygranych.

LV BET oprócz możliwości grania przez internet posiada w swojej ofercie stacjonarne punkty naziemnie w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Radom, Płock, Mszana Dolna, Oświęcim, Warka oraz Tomaszów Mazowiecki. Ze względu na bardzo krótki staż, LV BET nie jest notowany w rankingu SBR, ale fakt uzyskania polskiej licencji oraz kapitał zakładowy o wartości 2 025 000 PLN pozwala klasyfikować go jako wiarygodnego bukmachera, który dysponuje doskonałą płynnością finansową.

LV BET prężnie rozwija swoją działalność na rynku polskim. Od 10 marca 2017 roku jest głównym sponsorem Wisły Kraków. Po za tym kluby piłkarskie takie jak: Widzew Łódź, Wisła Płock, Arka Gdynia oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki są również sponsorowane przez LVbet. Dziś LV BET Zakłady Bukmacherskie przy współpracy z portalem laczynaspasja.pl , którego są głównym sponsorem, reklamują się za pomocą spotów video ze znanymi polskimi sportowcami m.in: Krzysztofem Ignaczakiem czy Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim.

Pieniądze na konto w LV BET można wpłacić przy użyciu wielu metod płatności internetowych: portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon oraz za pośrednictwem bankowości internetowej (Przelewy24, Dotpay, Tpay). Wypłaty dostępne są już tylko przez przelew bankowy i Paymenticon, gdzie minimalna kwota wynosi 25 PLN. Wpłaty i wypłaty są darmowe.

Zakłady sportowe w LVbet

LVbet posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe (piłka nożna, tenis, hokej). Typerzy lubujący się w bardziej niszowych sportach również powinni być usatysfakcjonowani, gdyż LV BET oferuje sporo zakładów na rozgrywki e-sport, badminton, krykiet czy szachy.

LV BET jako bukmacher oferuje również zakłady live na różne dyscypliny sportowe. W skali miesiąca jest to około 10.000 różnych spotkań, które gracz może obstawiać na żywo. Oferta zakładów na żywo nie jest imponująca ale pokrywa najpopularniejsze rynki, na polu livebettingu LVbet musi się jeszcze poprawić.

Marża bukmachera oscyluje w granicach 8-10%, kursy jakie oferuje LV BET są porównywalne wśród bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. Choć na mecze najlepszych lig europejskich (angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A czy hiszpańska La Liga) marża LV BET oscyluje w granicach 4-5%, co przekłada się na lepsze kursy.

Minimalna stawka zakładu w LV BET to 1 PLN. Przy zawarciu każdego kuponu gracz widzi, ile maksymalnie może postawić w konkretnym zakładzie.

Bonusy i promocje w LVbet

Bukmacher LV BET, jako bardzo aktywny sponsor klubów piłkarskich z polskiej Ekstraklasy, oferuje bonus w wysokości 50 PLN dla kibiców posiadających wykupiony karnet na mecze sponsorowanych drużyn. Kibice Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia i Lechii Tomaszów Mazowiecki mogą liczyć 50 PLN bonus za karnet, bonus ten łączy się z bonusem powitalnym. Aby otrzymać bonus należy przesłać zdjęcie karnetu na adres pomoc@lvbet.pl, w tytule wpisując nazwę drużyny.

LVbet bonus 1000 PLN w zakładach bukmacherskich

LVbet oferuje nowym typerom bonus w wysokości 100% pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN. Bonus przyznawany jest natychmiast po pierwszej wpłacie i możliwy jest do wykorzystania jako zakład bez ryzyka. Przed wypłatą kwotę depozytu należy obrócić 2-krotnie po kursie minimum @2.00.

Bonus 1000 PLN w LVbet krok po kroku:

 1. Przejdź na serwis LV BET i zarejestruj się.
 2. Wpłać minimum 50 PLN, maksimum 1000 PLN.
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 1% depozytu z możliwość zawarcia 1 zakładu po kursie pomnożonym x 100. Jest to równoznaczne z freebetem/zakładem bez ryzyka w wysokości 100% depozytu. Aby wykorzystać cały bonus należy wpłacić 1000 PLN wtedy otrzymamy freebet 1000 PLN.
 4. Masz 30 dni do momentu wpłaty na zagranie zakładu za bonusową stawkę, pamiętaj:
  • zakład musi być akumulatorem i zawierać co najmniej 3 zdarzenia,
  • łączny kurs zakładu musi posiadać kurs minimum @2.50,
  • każda składowa zakładu musi mieć kurs minimum @1.25,
  • zakład bonusowy musi mieć na kuponie zaznaczoną opcję "Wykorzystaj bonus".
 5. Bez względu na rezultat bonusowego zakładu kwota depozytu podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie @2.00 (single lub AKO) w zakładach 3-drogowych (np. 1X2).

Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji.

Nasza opinia o bonusie startowym

Bonus powitalny w LV BET jest atrakcyjny, bukmacher daje 100% pierwszego depozytu aż do wysokości 1000 PLN i jest to obecnie najwyższy bonus dostępny na rynku.

Minusem jest fakt, że nie jest to bonus od depozytu tylko freebet i całą kwotę bonusu trzeba zaryzykować w jednym zakładzie, który w dodatku obwarowany jest wymogiem kursowym @2.50 i 3 zdarzeniami na kuponie. Niemniej jednak bonus powitalny w LV BET jest warty wykorzystania. Warunki obrotu bonusu są przyzwoite depozytem należy obrócić jedynie 2-razy po kursie @2.00.

LVbet bonus 20 PLN bez depozytu!

Bonus bez depozytu to w świecie zakładów bukmacherskich wielka rzadkość więc gdy jakiś bukmacher oferuje no-deposit bonus to nie można przejść koło tego faktu obojętnie. Aby wykorzystać bonus bez konieczności wpłaty i ryzykowania własnych pieniędzy należy postępować według tych kroków:

Bonus 1000 PLN w LVbet krok po kroku:

 1. Przejdź na serwis LV BET i zarejestruj się.
 2. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując "Bonus bez Depozytu".
 3. W ciągu 48h pracownik LV BET powinien dodać do konta gracza bonus.
 4. Otrzymasz bonus w wysokości 1 PLN z możliwość zawarcia 1 zakładu po kursie pomnożonym x 20. Jest to równoznaczne z freebetem/zakładem bez ryzyka w wysokości 20 PLN.
 5. Masz 30 dni do momentu wpłaty na wykorzystanie darmowego zakładu, pamiętaj:
  • zakład musi być akumulatorem i zawierać co najmniej 3 zdarzenia,
  • łączny kurs zakładu musi posiadać kurs minimum @2.50,
  • każda składowa zakładu musi mieć kurs minimum @1.25,
  • zakład bonusowy musi mieć na kuponie zaznaczoną opcję "Wykorzystaj bonus".
 6. Wygrana kwota z darmowego zakładu podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie @2.00 (single lub AKO) w zakładach 3-drogowych (np. 1X2).

Opcja postawienia darmowego zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji.

Bonus lojalnościowy

Będąc aktywnym graczem można liczyć jedynie na bonus lojalnościowy. Za każde postawione 25 PLN gracz otrzymuje 1 punkt do promocji, w której to punkty wymienia się na pieniądze.

100 punktów = bonus 5 PLN

Nasza opinia o LVbet

Bukmacher LV BET będzie dobrym wyborem dla początkujących graczy, dla których ważna jest łatwość w obsłudze strony internetowej i prostota obsługi w języku polskim. Plusem bukmachera jest zgodność z polskim prawem, jednak odbija się to na wysokości kursów. LVbet posiada bardzo wysoki bonus startowy 1000 PLN z niskim wymogiem obrotu i bez kruczków w regulaminie. Cieszy też dodatkowy bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN, bonusy bez wymogu wpłaty są bardzo rzadkie wśród bukmacherów.

Na tle konkurencji bukmacherów zagranicznych LV BET wypada słabo pod względem wysokości kursów i szerokości oferty. Na polskim podwórku, wśród licencjonowanych firm bukmacherskim wygląda przyzwoicie, ale jednocześnie jest w stanie niczym zaskoczyć in plus i wybić się ponad konkurencję.

Zarejestruj się w LVbet

LVbet

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.


Dodaj swoją opinię o LVbet

Posiadasz konto w LVbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem?
Przeczytaj opinie o LVbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat LVbet z innymi typerami.

Aby dodać komentarz zaloguj się w systemie Disqus.
Możesz komentować bez zalogowania jako gość, wpisz komentarz, "Nazwa","E-mail" i zaznacz pole "Wolę pisać jako gość" i kliknij strzałkę.