LVbet opinie i informacje

  • Bonus powitalny 100 zł
  • Posiada licencję na zakłady w Polsce
  • Wygodny interfejs strony internetowej
  • Szeroka oferta zakłądów sportowych
  • Pomoc w języku polskim

LVbet
ocena spryciarz.com 2/5 2
Odbierz bonus 100 zł

LVbet to nowy bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Nowym graczom oferuje na start atrakcyjny bonus powitalny 100 zł. LVbet posiada licencje polskiego Ministra Finansów co oznacza, że w świetle obowiązującej ustawy hazardowej typowanie zakładów na jego stronie jest w pełni legalne.

Bukmacher LVbet posiada szeroką ofertę zakładów, dobrą pomoc w języku polskim i przyjazną stronę internetową dostosowaną do początkujących typerów.

LVbet działa od września 2016 roku i wśród polskiej konkurencji nie wyróżnia go nic specjalnego, zaś na tle bukmacherów zagranicznych wypada bardzo słabo.

Bukmacher należy do spółki LV BET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., która należy do tych samych właścicieli co popularny napój energetyczny Las Vegas Enegry Drink (jeden z oficjalnych sponsorów Reprezentacji Polski w piłce nożnej). Skrót LV w nazwie bukmachera zapewne pochodzi właśnie od "Las Vegas".

To że bukmacher LVbet działa w oparciu o polską licencje oznacza 12-procentowy podatek od każdego złożonego kuponu, który potrącany jest z konta gracza. Wygrane powyżej 2280 PLN (łącznie ze stawką) opodatkowane są dodatkowym 10% podatkiem od wygranych.

LVbet w przeciwieństwie do STS czy Totolotka swoją ofertę kieruje tylko przy użyciu internetu, a nie stacjonarnych punktów bumacherskich. Przez wzgląd na bardzo młody staż LVbet nie jest notowany w rankingu SBR, ale fakt uzyskania polskiej licencji oraz kapitał zakładowy o wartości 2 025 000 PLN pozwala klasyfikować go jako wiarygodnego bukmachera, który dysponuje płynnością finansową.

Przed startem na rynku zakładów online bukmacher ten promował się w internecie przy użyciu spotów wideo ze znanymi polskimi sportowcami m.in: Łukasz "Juras" Jurkowski czy Krzysztof Ignaczak. LVbet jest oficjalnym sponsorem portalu sportowego laczynaspasja.pl i klubów piłkarskich: Widzew Łódź, Wisła Kraków, Wisła Płock, Arka Gdynia i Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Pieniądze na konto w LVbet można wpłacić przy użyciu wielu metod płatności internetowych: portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon oraz za pośrednictwem bankowości internetowej (Przelewy24, Dotpay, Tpay). Wypłaty dostępne są już tylko przez przelew bankowy i Paymenticon, gdzie minimalna kwota wynosi 25 PLN. Wpłaty i wypłaty są darmowe.

Zakłady sportowe w LVbet

LVbet posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe (piłka nożna, tenis, hokej). Typerzy lubujący się w bardziej niszowych sportach również powinni być usatysfakcjonowani gdyż LVbet oferuje sporo zakładów na rozgrywki e-sport, badminton, krykiet czy szachy.

Dużo gorzej w LVbet prezentują się zakłady na żywo, bukmacher ma bardzo okrojoną ofertę livebetting'u i mocno przegrywa z innymi bukmacherami.

Marża bukmachera jest wysoka i oscyluje w granicach 8-10%, przekłada się to na niskie kursy. Minimalna stawka zakładu w LVbet to 1 PLN. Przy zawarciu każdego kuponu gracz ma podane, ile maksymalnie może postawić na konkretny zakład.

Bonusy i promocje w LVbet

Bukmacher LVbet jako bardzo aktywny sponsor klubów piłkarskich z polskiej Ekstraklasy oferuje bonus w wysokości 50 PLN dla kibiców posiadających wykupiony karnet na mecze sponsorowanych drużyn. Kibice Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia i Lechii Tomaszów Mazowiecki mogą liczyć 50 PLN bonus za karnet, bonus ten łączy się z bonusem powitalnym. Aby otrzymać bonus należy przesłać zdjęcie kartnetu na adres pomoc@lvbet.pl, w tytule wpisując nazwę drużyny.

LVbet bonus 100 PLN w zakładach bukmacherskich

LVbet oferuje nowym typerom bonus w wysokości 100 zł. Bonus przyznawany jest natychmiast po pierwszej wpłacie i wraz z kwotą depozytu dostępny jest do typowania. Przed wypłatą bonus wraz z depozytem należy obrócić 4-krotnie po kursie minimum @1.75.

Bonus 100 zł w LVbet krok po kroku:

  1. Przejdź na serwis LVbet i zarejestruj się.
  2. Wpłać minimum 10 PLN, maksimum 100 PLN.
  3. LVbet automatycznie powiększy pierwszy depozyt o kwotę bonusu.
  4. Obstawiaj zakłady po kursie minimum @1.75 (single lub AKO).
  5. Masz 30 dni na wypełnienie obrotu (100+100) * 4 = 800 zł.

Nasza opinia o bonusie startowym

Bonus powitalny w LVbet jest atrakcyjny, bukmacher daje 100% pierwszego depozytu aż do wysokości 100 zł. Warunki obrotu bonusem są przyzwoite bonus wraz depozytem należy obrócić jedynie 4 razy po niewygórowanym kursie @1.75.

Bonus lojalnościowy

Będąc aktywnym graczem można liczyć jedynie na bonus lojalnościowy. Za każde postawione 25 PLN gracz otrzymuje 1 punkt do promocji, w której to punkty wymienia się na pieniądze.

100 punktów = bonus 5 PLN

Nasza opinia o LVbet

Bukmacher LVbet będzie dobrym wyborem dla początkujących graczy, dla których ważna jest łatwość w obsłudze strony internetowej i prostota obsługi w języku polskim. Plusem bukmachera jest zgodność z polskim prawem, jednak odbija się to na wysokości kursów. LVbet posiada przyzwoity bonus startowy 100 zł z niskim wymogiem obrotu i bez kruczków w regulaminie.

Na tle konkurencji bukmacherów zagranicznych LVbet wypada słabo pod względem wysokości kursów i szerokości oferty. Nawet na polskim podwórku wśród licencjonowanych firm nie jest w stanie niczym zaskoczyć in plus.

Zarejestruj się w LVbet

LVbet

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.


Dodaj swoją opinię o LVbet

Posiadasz konto w LVbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem?
Przeczytaj opinie o LVbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat LVbet z innymi typerami.

Aby dodać komentarz zaloguj się w systemie Disqus.
Możesz komentować bez zalogowania jako gość, wpisz komentarz, "Nazwa","E-mail" i zaznacz pole "Wolę pisać jako gość" i kliknij strzałkę.