Tniemy Ryzyko od forBET

Ocena 0/0 głosów

forBET bukmacher

forBET zakłady

forBET bonusy

forBET opinie

forBET rejestracja

Tniemy Ryzyko to promocja dla wszystkich fanów piłki nożnej. Dzięki niej w przypadku kuponu z jednym przegranym zdarzeniem legalny bukmacher forBET zwraca całą stawkę zakładu. Bonus można uzyskać także w przypadku dwóch lub więcej przegranych zakładów.

Odbieram bonus! forbet bonus powitalny

zakłady bez ryzyka u bukmachera forBET

Premier League, La Liga, a może Ekstraklasa – obojętnie, czy jesteś fanem najlepszych lig europejskich czy naszych rodzimych rozgrywek, koniecznie zwróć uwagę na promocję Tniemy Ryzyko w forBET. To doskonała szansa, by obstawiając swoje ulubione ligi, zabezpieczyć środki przed stratą spowodowaną jednym przegranym zakładem. Tniemy Ryzyko w forBET to nic innego jak zakład bez ryzyka.

Każdy typer zna to uczucie, kiedy jeden mecz nie wejdzie... Od teraz dzięki promocji legalnego bukmachera forBET możesz o tym zapomnieć. Nawet, jeśli na Twoim kuponie znajdzie się jeden błędnie wytypowany zakład, otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu, który możesz przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie.

Poszczególne edycje bonusu Tniemy Ryzyko dotyczą różnych lig piłkarskich lub nawet innych sportów, dlatego zawsze sprawdź, jaka oferta jest aktualna. Jeśli okaże się, że to interesujące Cię rozgrywki, możesz przejść do obstawiania.

Jak wziąć udział w Tniemy Ryzyko od forBET?

Tniemy Ryzyko w forBET

Bonus Tniemy Ryzyko jest zawsze ograniczony czasowo, dlatego sprawdź, do kiedy obowiązuje dana edycja i której ligi dotyczy. Aby wziąć udział w promocji, dodaj do swojego kuponu minimum 3 zdarzenia ze wskazanej ligi. Jeśli np. aktualnie dostępna jest promocja Tniemy Ryzyko na Premier League, to znaczy, że możesz wybierać spośród zakładów z oferty na rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy w Anglii.

Mogą to być dowolne zdarzenia przedmeczowe (prematch) lub/i na żywo (live). Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie akumulacyjnym (AKO) musi wynosić 1.30. W Tniemy Ryzyko obowiązują dwie dopuszczalne stawki kuponu. Możesz postawić swoje zakłady za dokładnie 49 zł, 99 zł, 101 zł lub 229 zł.

Obstawiłeś kupon i czekasz na rezultat. Wygrałeś? Brawo, wygrana wędruje na Twoje konto. Jeden mecz nie wszedł – bez obaw! Biorąc udział w promocji Tniemy Ryzyko w razie jednego przegranego zdarzenia na kuponie otrzymujesz bonus w wysokości całej stawki.

To nie wszystko. Jeśli na Twoim kuponie przegrane będą dwa lub więcej zdarzeń, wówczas także otrzymujesz zwrot od legalnego bukmachera forBET w wysokości połowy stawki.

Tniemy ryzyko – krok po kroku

  1. Wejdź na stronę forBET lub włącz aplikację mobilną bukmachera.
  2. Znajdź ofertę zakładów, których dotyczy dana edycja Tniemy Ryzyko, np. Tniemy Ryzyko na La Liga dotyczy zdarzeń z hiszpańskiej ligi piłki nożnej.
  3. Dodaj do swojego kuponu minimum 3 zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo. Możesz je ze sobą dowolnie mieszać. Pamiętaj tylko, aby każde zdarzenie miało minimalny kurs 1.30.
  4. Postaw kupon za dokładnie (!) 49 zł, 99 zł, 101 zł lub 229 zł. Ani mniej, ani więcej (chyba, że w danej edycji kwota zakładu bez ryzyka została zmieniona).
  5. Jedno zdarzenie nie weszło? Otrzymujesz zwrot całej stawki na konto bonusowe!

    Dwa lub więcej zdarzeń na kuponie jest przegranych? Zyskujesz połowę stawki w formie bonusu od legalnego bukmachera forBET.

Ile mogę zyskać dzięki promocji Tniemy Ryzyko?

Możesz zatem śmiało obstawiać swoje ulubione rozgrywki i nie martwić się o rezultat. Masz darmowy zakład bez ryzyka więc warto go wykorzystać. W przypadku niepowodzenia możesz liczyć na zwrot całej lub połowy stawki w formie bonusu.

Bonus od forBET zostanie przyznany tylko od pierwszego przegranego kuponu kwalifikującego się do promocji. W każdej edycji Tniemy Ryzyko możesz zatem wziąć udział tylko raz. Aby wypłacić w ten sposób przyznane środki, musisz dokonać czterokrotnego obrotu bonusem. Kupony kwalifikujące się do obrotu muszą zawierać min. 2 zdarzenia (AKO), a minimalny kurs każdego zakładu to 1.20. 14 dni – tyle czasu Twój bonus będzie czekał w kolejce na wykorzystanie i tyle samo czasu masz na dokonanie wspomnianego obrotu.

Przed spełnieniem warunków obrotu bonusem nie możesz zlecić wypłaty z salda głównego. W przeciwnym wypadku utracisz środki bonusowe. Pamiętaj, że każde wydarzenie znajdujące się na kuponie musi zostać rozliczone do końca ostatniego dnia obowiązywania promocji Tniemy Ryzyko.

Które zdarzenia nie kwalifikują się do Tniemy Ryzyko?

Do promocji Tniemy Ryzyko od legalnego bukmachera forBET nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe. Również kupony z zakładami typu - draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu - nie wezmą w niej udziału.

W przypadku obrotu przyznanym bonusem nie będą zaliczane zakłady systemowe, zakłady z oferty Sporty Wirtualne I i II, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne, Gry Karciane oraz Combo Expert.

Wszystkie środki przyznane w ramach bonusu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po zakończeniu promocji do godz. 16:00.

Tniemy Ryzyko na eSport w forBET

Dla kogo przeznaczona jest promocja Tniemy Ryzyko?

Tniemy Ryzyko w forBET to prawdziwa gratka dla każdego fana piłki nożnej. W zależności od danej edycji promocji możesz obstawiać zakłady dotyczące Premier League (liga angielska), La Liga (liga hiszpańska) czy Ekstraklasy (liga polska), a także innych rozgrywek futbolowych i nie martwić się o wynik. Zakład ze „ściętym ryzykiem” oznacza, że jeśli jedno lub więcej zdarzeń znajdujących się na kuponie okaże się przegranych, otrzymasz zwrot całej lub połowy stawki.

Nie ma znaczenia, czy wolisz zakłady przedmeczowe czy na żywo. Tniemy Ryzyko obejmuje wszystkie zakłady z danej ligi. Jeśli jesteś zarejestrowanym graczem forBET i obstawiasz piłkę nożną, ta promocja przeznaczona jest dla Ciebie!

Bonus Tniemy Ryzyko jest niezwykle atrakcyjny, w promocji tej zyskujesz zakład bez ryzyka na zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/tniemy-ryzyko

Oceń ten artykuł