Gigantyczny bonus od bukmachera STS na finał Ligi Mistrzów!

Ocena 5.00/5 głosów

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera STS i wytypuj dokładny wynik finałowego meczu w Lidze Mistrzów, a jeśli będziesz miał rację i Twój kupon okaże się zwycięski wówczas bukmacher podwoi Twoją wygraną, zaś na Twoim koncie pojawi się darmowy bonus aż do 2280 zł.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Bogata oferta zakładów na finał Ligi Mistrzów od STS

Co prawda większość kibiców piłkarskich żyje już zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Europy, jednak zanim rozpocznie się tak długo wyczekiwane Euro 2021 najpierw musimy poznać odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań mijającego sezonu, a mianowicie dowiedzieć się, kto zwycięży w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Na placu boju pozostały dwie angielskie drużyny, czyli Manchester City oraz Chelsea Londyn. Kto okaże się górą? Przekonamy się w późny sobotni wieczór. Szeroka oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was jak zwykle na stronach najlepszych bukmacherów internetowych w naszym kraju, natomiast my postanowiliśmy się przyjrzeć tej od legalnego bukmachera STS, który przygotował mnóstwo ciekawych rynków zakładów oraz atrakcyjnych kursów na mecz Man City vs Chelsea.

To nie wszystkie niespodzianki jakie czekają na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który poza bogatą ofertą zakładów proponuje graczom także gigantyczny bonus na finał Ligi Mistrzów.

Wygraj kupon i zgarnij gigantyczny bonus STS

Zasady tej promocji są proste. Aby mieć szansę na bonus należy zalogować się na swoje konto gracza i kliknąć button WEŹ UDZIAŁ na stronie tego bukmachera. Następnie należy postawić pojedynczy kupon SOLO, na którym znajdzie się przedmeczowy typ Correct Score dotyczący dokładnego wyniku meczu Man City vs Chelsea.

Jeśli Twoje przewidywania się sprawdzą i Twój typ będzie prawidłowy, wówczas bukmacher podwoi Twoją wygraną i poza kwotą wynikającą z kuponu otrzymasz również darmowy bonus, którego maksymalna wartość może wynieść aż 2280 zł.

Przykładowo - jeśli kombinacja stawki oraz kursu sprawi, że Twoja wygrana na kuponie wyniesie 2000 zł, wówczas bukmacher rzecz jasna Ci ją wypłaci, zaś poza tym na Twoim koncie gracza pojawi się również darmowy bonus 2000 zł. Bonus STS wymaga obrotu 3x, zaś do obrotu zaliczają się wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91.

Dołącz do STS i zgarnij trzy bonusy na start

Bonus na finał Ligi Mistrzów to nie jedyna niespodzianka jaka czeka na klientów STS. Każdy nowy gracz, który zdecyduje się na rejestrację konta w tym serwisie z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego SPRYCIARZ otrzyma na starcie aż trzy bonusy powitalne:

  • Bonus STS 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Przypominamy, że każda z tych promocji dostępna jest wyłącznie dla graczy, którzy wpiszą nasz specjalny STS kod promocyjny SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Więcej informacji o tym i pozostałych bonusach znajduje się na stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/gigantyczny-bonus-od-bukmachera-sts-na-final-ligi-mistrzow

Oceń ten tekst