Martin Schmitt ambasadorem STS!

Ocena 4.60/5 głosów
Odbieram bonus! STS zakłady bukmacherskie

transmisje TV | szeroka oferta zakładów | atrakcyjne kursy na zakłady

Trzy medale olimpijskie, dziesięć medali mistrzostw świata, wicemistrzostwo w lotach narciarskich oraz dwukrotne zdobycie Pucharu Świata w skokach. To dorobek Martina Schmitta.

Legendarnego zawodnika, którego polscy kibicie kojarzą przede wszystkim z wieloletniej i pasjonującej rywalizacji z Adamem Małyszem. W piątek Niemiec został zaprezentowany, jako kolejny ambasador STS.

Dobrze wiesz, możesz obstawiać to hasło nowej kampanii reklamowej największego legalnego bukmachera w Polsce. Gracze z pewnością widzieli jej efekty w tv czy w internecie. STS przedstawił niedawno globalnego ambasadora kampanii – legendarnego byłego duńskiego bramkarza z polskimi korzeniami – Petera Schmeichela. Martin Schmitt także będzie globalnie współpracował z STS na wszystkich rynkach, w których działa bukmacher.

Według prezesa STS obecnego na prezentacji nowego ambasadora, wybór Schmitta nie jest przypadkowy. Jego osobowość i cechy, jak determinacja i odwaga w osiąganiu sukcesów, pasują do bukmachera.

To cechy, które charakteryzują STS m.in. w kwestii ekspansji zagranicznej, dlatego współpraca z trzykrotnym medalistą olimpijskim doskonale wpisuje się w naszą strategię globalnej komunikacji.

- dodaje Juroszek.

Nowa kampania, której bohaterami są Peter Schmeichel oraz Martin Schmitt, ma oddawać także wartości marki STS, którymi są nowoczesność, sportowy charakter oraz dynamika.

Trzeba przyznać, że wybór dotychczasowych ambasadorów wydaje się bardzo trafny. Peter Schmeichel zawsze cieszył się dużą popularnością w naszym kraju ze względu na swoje polskie korzenie (jego ojciec był Polakiem) i identyfikację z naszym krajem. Z kolei Martin Schmitt przez wiele lat toczył fascynujący bój o prym w świecie skoków narciarskich, rywalizując z najlepszym polskim zawodnikiem w historii tej dyscypliny – Adamem Małyszem. Mimo, że konkurował z naszym zawodnikiem, polscy kibice zawsze doceniali jego osiągnięcia. Dzięki ich współzawodnictwie przeżyli wiele wspaniałych i niezapomnianych emocji. Obaj mają zresztą podobną osobowość – zawsze uśmiechnięci i otwarci na innych.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/martin-schmitt-ambasadorem-sts

Oceń ten tekst