Bonus Lucky Loser w Totolotek

Ocena 5.00/1 głos

Totolotek bukmacher

Totolotek oferta

Totolotek bonusy

Totolotek opinie

Totolotek rejestracja

Bonus Lucky Loser to cykliczna promocja oferowana przez legalnego bukmachera Totolotek, dzięki której gracze mogą obstawić zakład na mecze piłki nożnej wybranej ligi za 25 zł bez ryzyka przegranej!

Odbieram bonus! Totolotek bonus

otrzymaj bonus powitalny 569 zł | lucky loser bez ryzyka

Nie martw się o wynik! Jeśli zakład wejdzie to ciesz się wygraną, a gdy zakład będzie przegrany to bukmacher Totolotek zwróci Ci postawioną kwotę w postaci bonusu do dalszego obstawiania. Tak właśnie działa Lucky Loser w Totolotek.

Lucky Loser – jakie zasady?

Promocja Lucky Loser od Totolotka obowiązuje wyłącznie w określonych dniach. Może to być np. weekend lub wybrana kolejka danej ligi czy rozgrywek. Aby nie przegapić żadnej edycji Lucky Loser, warto śledzić stronę internetową Totolotka oraz kanały w mediach społecznościowych bukmachera, a także regularnie odwiedzać nasz portal. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszelkimi promocjami od Totolotka.

Bonus Lucky Looser w Totolotek

Same zasady Lucky Losera są bardzo proste. W dniu promocji obstawiasz wybrane rozgrywki za wskazaną kwotę minimalną. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany – brawo, odbierasz nagrodę! Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, Totolotek zwróci Ci określoną kwotę w postaci bonusu na kolejne zakłady bukmacherskie. Zazwyczaj stawka minimalna w Lucky Loser to 25 zł. Taką samą kwotę otrzymasz od bukmachera w razie przegranej – bonus 25 zł.

Tak otrzymany bonus jest ważny przez 14 dni. W tym czasie musisz wymagany jest jednokrotny obrót na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Możesz obstawić kupon na dowolne dyscypliny z oferty Totolotek. Bonus Lucky Loser nie obejmuje jednak zakładów systemowych. Z tej promocji od Totolotka możesz skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny). Nie ma znaczenia, czy jesteś stałym graczem Totolotka czy chcesz zarejestrować konto. Lucky Loser to promocja dla nowych i obecnych graczy.

Lucky Loser krok po kroku

Zobacz, jak w kilku prostych krokach obstawić zakłady w ramach promocji Lucky Loser:

 1. Wejdź na stronę bukmachera bądź zaloguj się do aplikacji bukmacherskiej Totolotek.
 2. Obstaw zakład SINGIEL, KOMBI lub MULTIWAY. Może to być dowolne zdarzenie z oferty danego Lucky Losera rozgrywane w czasie promocji. Np. jeśli jest to Lucky Loser na Primeira Liga, to obstawiasz spotkania ligi portugalskiej.
 3. Minimalna stawka zakładu to 25 zł.
 4. Wygrałeś? Super, kasa leci na Twoje konto. Przegrałeś? Nie martw się, 25 zł bonusu trafia z powrotem do Ciebie. Za te kwotę możesz obstawiać kolejne zakłady bukmacherskie.

Lucky Loser – o tym warto wiedzieć

Gdy już raz obstawisz zakład w ramach promocji Lucky Loser, zobaczysz, że to nic trudnego. Zaglądaj często do tej zakładki na naszym portalu, znajdziesz tu zawsze najnowszego Lucky Losera od legalnego bukmachera Totolotek. Pamiętaj też o kilku ważnych informacjach i warunkach dotyczących tej promocji.

Przede wszystkim miej na uwadze, że promocja Lucky Loser nie jest promocją stałą. Obowiązuje w dniach wyszczególnionych w komunikacie dotyczącym danej edycji promocji. Z Lucky Losera możesz skorzystać po jednym razie w każdym kanale Totolotka (strona internetowa/punkt naziemny).

Aby skorzystać z promocji Lucky Loser i uzyskać bonus online, musisz posiadać zweryfikowane konto gracza w Totolotek. Na kuponie kwalifikującym Cię do udziału w promocji mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty na mecze ligi piłkarskiej promowanej w danej edycji Lucky Losera. Mogą to być zakłady przedmeczowe i na żywo (pre-match i live) – pojedyncze (SINGIEL), wielozdarzeniowe (KOMBI) oraz zakłady wielodrogowe (MULTIWAY).

Stawka minimalna, za którą możesz postawić kupon w ramach Lucky Loser, to 25 zł. Aby otrzymać bonus, musisz obstawić zakład za prawdziwe pieniądze zgromadzone na koncie depozytowym. Zakłady zawarte za środki bonusowe nie kwalifikują się do tej promocji Totolotek.

W Lucky Loser kupon możesz postawić dowolną metodą – na stronie internetowej w wersji desktopowej, jej wersji mobilnej lub w aplikacji bukmacherskiej Totolotek. Jeśli zakład zostanie rozstrzygnięty pozytywnie, otrzymasz wygraną. Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, otrzymasz od Totolotka bonus. Jeśli chcesz uzyskać bonus retail, musisz posiadać nową kartę Bet Club i również przegrać zakład spełniający warunki promocji postawiony w punkcie stacjonarnym Totolotek.

Pamiętaj, bonus Lucky Loser przyznawany jest wyłącznie w przypadku przegranej! Jego maksymalna wysokość to 25 zł. Oznacza to, że nawet jeśli postawisz kupon za wyższą kwotę np. za 100 zł i okaże się on przegrany, to Totolotek zwróci Ci 25 zł.

Bonus online jest księgowany na Twoim koncie do 48 godzin od rozliczenia kuponu. W przypadku kilku przegranych kuponów spełniających warunki promocji Lucky Loser, bonus zostanie zaksięgowany na koncie w momencie rozliczenia pierwszego z nich. Kolejność obstawiania kuponów nie ma znaczenia. Aby uzyskać bonus retail, musisz zeskanować kupon spełniający warunki promocji nie później niż do końca trwania danej edycji Lucky Losera.

Lucky Loser w Totolotek Portugalia

Lucky Loser – jak wykorzystać bonus?

Przyznany bonus w ramach Lucky Losera możesz wykorzystać wyłącznie w tym kanale, w którym został on przyznany. Czyli jeśli zawarłeś kupon spełniający warunki promocji przez stronę internetową Totolotek, wówczas bonus możesz wykorzystać tylko w zakładach online. Jeśli natomiast obstawiłeś kupon w punkcie naziemnym, to również tylko w taki sposób możesz zrealizować swój bonus Lucy Loser.

W przypadku skorzystania z opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu, czyli Cashout lub w przypadku anulowania zakładu bonus nie zostanie Ci przyznany.

Bonus trafi na Twoje konto w ciągu 48 godzin od rozliczenia kuponu i będzie ważny przez 14 dni. Aby móc go wypłacić, musisz w tym czasie obrócić nim jeden raz na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Bonus otrzymany w ramach Lucky Loser możesz wykorzystać na zakłady z dowolnej kategorii i sportów znajdujących się w ofercie Totolotka. Dopuszczalne są wszystkie rodzaje zakładów z wykluczeniem zakładów systemowych.

Jeśli nie wykorzystasz środków z bonusu w wyznaczonym terminie, po jego upływie bonus zostanie anulowany, a wszystkie niewykorzystane kwoty wraz z wygranymi ze stawek zasilanych bonusem przepadają. Pamiętaj zatem o postawieniu kuponu za bonus z Lucky Loser w ciągu 2 tygodni, aby go nie stracić.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Lucky Loser?

Lucky Loser w prostym tłumaczeniu oznacza szczęśliwy przegrany. I dokładnie tak to wygląda! Jeśli przegrywasz zakład i tak otrzymujesz bonus w wysokości 25 zł na zakłady bukmacherskie. Promocja ograniczona jest zawsze do konkretnej ligi czy rozgrywek, ale edycji jest tak dużo, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do tej pory w ofercie Totolotek pojawiły się: Lucky Loser Primeira Liga (liga portugalska), Lucky Loser 1 Liga, Lucky Loser Serie A, Lucky Loser La Liga czy Lucky Loser Bundesliga. Jak widzisz, zawsze można trafić na swoją ulubioną ligę i postawić kupon w ramach Lucky Loser. Jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 25 zł na kolejne zakłady.

Wskazane rozgrywki to jedyne ograniczenie tej promocji. Możesz postawić na dowolne zakłady z oferty na dowolnych kuponach, oprócz kuponów systemowych. Aby wypłacić bonus, wystarczy obrócić nim jednokrotnie na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Te proste warunki sprawiają, że Lucky Loser to promocja dla każdego fana piłki nożnej!

Regulamin Lucky Loser

 • Promocja obowiązuje w dniach wyszczególnionych w komunikacie dotyczącym danej edycji promocji.
 • Z promocji użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale.
 • Aby uzyskać bonus online użytkownik musi posiadać zweryfikowane konto gracza i przegrać zakład spełniający warunki promocji postawiony w serwisie Totolotek.pl w wersji  desktop, mobile lub w aplikacji. Aby uzyskać bonus retail użytkownik musi posiadać nową kartę Bet Club i przegrać zakład spełniający warunki promocji postawiony w punkcie stacjonarnym Totolotek.
 • Na kuponie kwalifikującym do udziału w promocji mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty na mecze ligi piłkarskiej promowanej w danej edycji akcji.
 • Do udziału w promocji kwalifikują zakłady pre-match i live, pojedyncze, kombi oraz multiway.
 • Minimalna stawka zakładu kwalifikującego do udziału w promocji wynosi 25 zł.
 • Aby otrzymać bonus użytkownik musi postawić zakład za prawdziwe pieniądze, zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
 • Bonus jest przyznawany wyłącznie w przypadku przegranej.
 • Bonus online jest księgowany na koncie do 48 godzin od rozliczenia kuponu. W przypadku kilku przegranych kuponów spełniających warunki promocji, bonus zostanie zaksięgowany na koncie w momencie rozliczenia pierwszego z nich. Kolejność obstawiania kuponów nie ma znaczenia. Aby uzyskać bonus retail użytkownik musi zeskanować kupon spełniający warunki promocji nie później niż do końca trwania danej edycji.
 • Maksymalna kwota bonusu wynosi 25 zł.
 • W przypadku cashoutu lub anulowania zakładu bonus nie zostanie przyznany.
 • Przyznany bonus można wykorzystać wyłącznie w tym kanale, w którym został przyznany.
 • Przyznanym bonusem należy obrócić 1 raz po kursie minimum 2.00.
 • Bonus może być wykorzystany na dowolny sport.
 • Bonus może być wykorzystany na dowolny rodzaj zakładów z wykluczeniem zakładów systemowych.
 • Bonus jest ważny 14 dni.
 • W przypadku niewykorzystania środków z bonusu w wyznaczonym terminie, po jego upływie bonus jest anulowany, a wszystkie niewykorzystane kwoty wraz z wygranymi ze stawek zasilanych bonusem, przepadają.
 • W przypadku niewłaściwego wykorzystania bonusu (wielokrotne użycie przez tę samą osobę, adres IP lub urządzenie, lub w przypadku podejrzenia zorganizowanego użycia: kartele graczy, syndykaty, obstawianie surebetów) gracz zostanie wyłączony z udziału w tej i kolejnych promocjach.
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają zapisy Regulaminu Totolotek S.A.
Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/bonus-lucky-loser

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Totolotek

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Totolotek. Nie popełnij ponownie tego błędu!

23 - 24 stycznia 2021

Lucky Loser na turecka Super Ligę

W dniach 23-24.01.2021 (sobota-niedziela) włączamy promocję  Lucky Loser na turecką SUPER LIG  na stronie internetowe, w aplikacji mobilnej i punktach stacjonarnych.

Jak skorzystać z bonusu Lucky Loser? Postaw w Totolotku minimum 25 zł, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 zł 

 • Na kuponie wyłącznie SUPER LIG (mecze rozgrywane 23-24.01.2021)
 • Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
 • Bonus ważny 7 dni do wykorzystania na dowolny sport
 • Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
 • Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale
 • Bonus zarówno dla nowych i obecnych graczy

Lucky Loser na ligę turecką w Totolotek

12 - 13 grudnia 2020

Lucky Loser w Totolotku

W ten weekend będzie co obstawiać! Trzecia paczka od Totolotka kryje w sobie bonus aż na 3 ligi! Decyzją Mikołaja 12 i 13 grudnia bez ryzyka zagrasz hiszpańską LaLigę, polską 1 Ligę oraz turecką Super Lig!

Obstaw mecze w promocji Lucky Loser w Totolotek za min. 25 PLN i nie martw się o wynik - jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 25 PLN!

Zasady:
- Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 12-13.12.20 (SB-ND)
- Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN
- Na kuponie wyłącznie  LALIGA, polska 1 LIGA  i/lub turecka SUPER LIG
- Bonus ważny 7 dni
- Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
- Bonus ważny na dowolny sport
- Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
- Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny)
- Promocja dla nowych i obecnych graczy

28 - 29 listopada 2020

Lucky Loser w Black Weekend Totolotek

Z okazji Black Weekend w Totolotku Lucky Loser trwa 3 dni ( piątek-niedziela) i obejmuje aż 3 ligi: włoską SERIE A, francuską LIGUE 1, portugalską PRIMEIRA LIGA

Black Weekend możesz obstawiać bez ryzyka aż 3 top ligi - włoską Serie A, francuską Ligue 1 i portugalską Primeira Liga!

Zasady promocji:

 • Zakład za min. 25 PLN na jedną, dwie lub wszystkie 3 wymienione ligi
 • Na kuponie wyłącznie Serie A i/lub Ligue 1 i/lub Primeira Liga
 • Mecze rozgrywane 27-29.11.20
 • Nie trafisz, dostaniesz bonus 25 PLN
 • Promocja online i w punktach stacjonarnych

AC Milan, mając na koncie 20 punktów po ośmiu meczach, zaliczył swój najlepszy start sezonu w Serie A od 17 lat. Ostatni raz zespół z Lombardii miał takie statystyki na początku rozgrywek 2003/04, które zakończył z mistrzostwem Włoch.

Występujący w barwach Montpellier 43-letni obrońca Vitorino Hilton to najstarszy piłkarz w czołowych ligach piłkarskich. W tym sezonie rozegrał już 449 minut na boiskach Ligue 1.

Spośród 29 piłkarzy będących w kadrze Benfiki Lizbona, aż 21 to obcokrajowcy! Rekordzistami ligi pod tym względem są Boavista i Maritimo, w których występuje tylko po czterech graczy urodzonych w Portugalii.

14 - 15 listopada 2020

Lucky Loser na Ligę Narodów w Totolotku

W sobotę i niedzielę Liga Narodów w promocji Lucky Loser w Totolotku.

Obstaw mecze w promocji Lucky Loser za min. 25 zł i nie martw się o wynik - jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 25 zł!

Zasady:
- Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 14-15.11 (SB-ND)
- Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN
- Na kuponie wyłącznie LIGA NARODÓW
- Bonus ważny 7 dni
- Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
- Bonus ważny na dowolny sport
- Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
- Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny)
- Promocja dla nowych i obecnych graczy

07 - 08 listopada 2020

Lucky Loser Premier League Totolotek

W sobotę i niedzielę Premier League w promocji Lucky Loser w Totolotku. Obstaw mecze w promocji Lucky Loser za min. 25 zł i nie martw się o wynik - jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 25 zł!

Lucky Loser

Zasady:
- Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 07-08.11 (SB-ND)
- Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 zł
- Na kuponie wyłącznie Anglia Premier League
- Bonus ważny 7 dni
- Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
- Bonus ważny na dowolny sport
- Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
- Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny)
- Promocja dla nowych i obecnych graczy

24 - 25 paĹşdziernika 2020

Lucky Loser Eredivisie w Totolotku

Goedemorgen! W ten weekend, razem z promocją Lucky Loser, bukmacher Totolotek zabiera was w podróż do Holandii! W szóstej kolejce Eredivisie najciekawiej zapowiada się mecz drużyn ze szczytu tabeli: Vitesse – PSV. Heerenven, z Pawłem Bochniewiczem w składzie, zagra z FC Emmen, a Arjen Robben postara się strzelić pierwszą bramkę po powrocie do ligi w pojedynku Sittard – Groningen.

Już teraz obstaw mecze w promocji Lucky Loser za min. 25 zł i nie martw się o wynik - jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 25 zł!

17 - 18 paĹşdziernika 2020

Ekstraklasa bez ryzyka w Totolotku

Po udanej dla naszej kadry przerwie na reprezentację, wraca polska Ekstraklasa! W 7. kolejce prawdziwy hit - mecz niespodziewanych liderów tabeli - Górnika  Zabrze z Rakowem Częstochowa. Ponad to hity w Białymstoku (Jagiellonia - Lech) i w Warszawie (Legia - Zagłębie Lubin). Zapowiada się weekend pełen emocji!

17 - 18 października Ekstraklasę obstawisz bez ryzyka w promocji Lucky Loser! Postaw kupon za 25 zł online i/lub w punkcie stacjonarnym Totolotka, w przypadku przegranej bonus 25 zł wróci na Twoje konto!

10 - 11 paĹşdziernika 2020

Lucky Loser Liga Narodów w Totolotku

Przed nami hitowe pojedynki 3. kolejki Ligi Narodów. Zaczynamy w sobotę meczami Hiszpania - Szwajcaria i Ukraina - Niemcy.

W niedzielę do czerwoności rozgrzeją nas największe gwiazdy europejskiej piłki, tego dnia: Anglia zmierzy się z Belgią, Francja z Portugalią, a Polska zawalczy o kolejne punkty z Włochami. Czy kadra Brzęczka potwierdzi świetną formę strzelecką?

Obstaw mecze w sobotę lub w niedzielę w Totolotku w promocji Lucky Loser za min. 25 zł i nie martw się o wynik - jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 25 zł!

04 - 06 września 2020

Lucky Loser w Totolotku Liga Narodów

Startuje nowy sezon reprezentacyjny! Już w pierwszym pojedynku Biało-Czerwonych czeka trudne wyzwanie - w Amsterdamie zagrają z finalistą pierwszej edycji Ligi Narodów - Holandią. Jak poradzi sobie nasza kadra bez kapitana Roberta Lewandowskiego?

Obstaw ten i wiele innych meczów w Totolotek za 25 zł, a w przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci Ci stawkę na konto bonusowe!

Na kuponie wyłącznie zakłady z Ligi Narodów, mecze rozgrywane w czasie trwania promocji.

Lucky Loser na Ligę Narodów

28 - 30 sierpnia 2020

Ekstraklasa w Totolotek bez ryzyka

Druga kolejka polskiej Ekstraklasy już w ten weekend! Po 24 latach Stal Mielec zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej na własnym boisku. Czy Jagiellonia Białystok wykorzysta zmęczenie Legii Warszawa po długim boju w kwalifikacjach Ligi Mistrzów? Ciekawie będzie również na stadionie w Gliwicach, gdzie Piast zmierzy się z Pogonią Szczecin. Emocje na pewno są gwarantowane!

Już teraz obstaw w Totolotku mecze w promocji Lucky Loser za minimum 25 zł i nie martw się o wynik - jeśli przegrasz, otrzymasz od bukmachera bonus! Typuj zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę bez ryzyka.

Mecze objęte promocją:

 • Stal - Górnik
 • Legia - Jagiellonia
 • Pias - Pogoń

Lucky Loser w Totolotek

01 - 02 sierpnia 2020

Lucky Loser w Totolotku Serie A

Najważniejsze rozstrzygnięcia w Serie A już znamy, Juventus zapewnił sobie 9. mistrzostwo z rzędu. O kolejne miejsca na podium powalczą Inter, Atalanta i Lazio. Poprzednia kolejka obfitowała w bramki - w 10 meczach padło ich aż 34! Stawiając 25 PLN, że we wszystkich meczach ostatniej kolejki zobaczymy co najmniej 3 gole, możesz zgarnąć 1431,24 PLN! Jeżeli kupon nie wejdzie, Twoja stawka wraca na konto bonusowe do kwoty 25 PLN.

Lucky Loser w Totolotek

25 - 26 lipca 2020

Lucky Loser Premier League 25-26 lipiec

Przed nami ostatnia kolejka Premier League i atrakcyjne pojedynki o ogromną stawkę! O udział w Lidze Mistrzów powalczą w bezpośrednich meczach Leicester-Man Utd i Chelsea-Wolverhampton. O utrzymanie zagrają Aston Villa i Watford, w swoich wyjazdowych meczach zmierzą się kolejno z West Ham i Arsenalem.

Na kuponie wyłącznie PREMIER LEAGUE (wszystkie mecze 26.07, ostatnia kolejka).

25-26 lipca online i w punktach stacjonarnych obstaw Premier League w promocji Lucky Loser. Postaw kupon za min. 25 PLN i nie martw się o wynik!

18 - 20 lipca 2020

Totolotek Lucky Loser Primeira Liga bez ryzyka!

Wprawdzie mistrza Portugalii już znamy, 29. triumf w ligowych rozgrywkach zapewniło sobie FC Porto, ale 33. kolejka może zdecydować o bezpośrednim awansie do Ligi Europy.

W dniach 18-20.07.2020 postaw min. 25 zł na dowolne zdarzenie z oferty na PRIMEIRA LIGA rozgrywane w czasie trwania promocji (wyłącznie PRIMEIRA LIGA na kuponie).

26 - 28 czerwca 2020

Totolotek Lucky Loser 1.Liga

Niezwykle ciekawie zapowiada się 28. Kolejka 1. Ligi. Podbeskidzie po serii trzech remisów podejmie Stomil Olsztyn, Warta Poznań pojedzie do Legnicy na trudny mecz z Miedzią, a Stal Mielec  zagra u siebie z Radomiakiem, który nie stracił jeszcze szans na awans do Ekstraklasy. Będzie się działo!

Te 3 mecze i nie tylko, można zagrać w ramach stałej promocji Lucky Loser w Totolotek. Postaw kupon, za 25 zł np na zwycięstwa pierwszej trójki i wygraj 203,92 zł, a w przypadku niepowodzenia, odzyskasz 25 zł na konto bonusowe gracza.

20 - 22 czerwca 2020

Włoski weekend z promocją Lucky Loser

Mamma mia – Serie A odmrożona! Już w ten weekend kolejna liga powróci na murawę i to ze zdwojoną siłą – przed nami zaległe mecze 25. kolejki, a zaraz po nich cała 27. runda Serie A!

W dniach 20-22 czerwca obstawiaj mecze Serie A i nie martw się o wynik – jeśli przegrasz, dostaniesz bonus 25 zł od Totolotek.

Lucky Loser na weekendowe mecze Serie A online i w punktach stacjonarnych:
- wystarczy kupon za min. 25 zł na mecze Serie A rozgrywane 20-22.06.20
- wyłącznie Serie A na kuponie
- w razie niepowodzenia bonus jest Twój!

11 - 14 czerwca 2020

La Liga w promocji Lucky Loser

Wraca już jutro, hiszpańska La Liga! Na początek trzęsienie ziemi - czwartkowe derby Sewilli, w piątek kolejne derby - Valencia vs. Levante. W sobotę Barcelona zagra na wyjeździe z Mallorcą, dzień później Real Madryt podejmie Eibar, a Athletic Bilbao zagra z Atletico. Będzie się działo!

Obstawiaj 28. kolejkę La Liga,  jeśli nie wejdzie Ci kupon, bonus 25 PLN wróci na Twoje konto!


Lucky Loser online i w punktach stacjonarnych 11 - 14 czerwca:
- kupon za min. 25 PLN na dowolne zdarzenia z oferty na 28. kolejkę La Ligi
- wyłącznie La Liga na kuponie

16 - 18 maja 2020

25 zł w promocji na start Bundesligi w Totolotek

Powraca Bundesliga! Weź udział w promocji Lucky Loser w Totolotek. Promocja w Totolotek obowiązuje wyłącznie w dniach 16-18.05. Muszi postawić co najmniej 25 zł, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 zł. Na kuponie musza być zakłądy na wyłącznie Bundesligę.