Bonus Lucky Loser w Totolotek

Bonus Lucky Loser to cykliczna promocja oferowana przez legalnego bukmachera Totolotek, dzięki której gracze mogą obstawić zakład na mecze piłki nożnej wybranej ligi za 25 zł bez ryzyka przegranej!

Ocena 2,75/5 | 71 głosów

Nie martw się o wynik! Jeśli zakład wejdzie to ciesz się wygraną, a gdy zakład będzie przegrany to bukmacher Totolotek zwróci Ci postawioną kwotę w postaci bonusu do dalszego obstawiania. Tak właśnie działa Lucky Loser w Totolotek.

Lucky Loser – jakie zasady?

Promocja Lucky Loser od Totolotka obowiązuje wyłącznie w określonych dniach. Może to być np. weekend lub wybrana kolejka danej ligi czy rozgrywek. Aby nie przegapić żadnej edycji Lucky Loser, warto śledzić stronę internetową Totolotka oraz kanały w mediach społecznościowych bukmachera, a także regularnie odwiedzać nasz portal. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszelkimi promocjami od Totolotka.

Bonus Lucky Looser w Totolotek

Same zasady Lucky Losera są bardzo proste. W dniu promocji obstawiasz wybrane rozgrywki za wskazaną kwotę minimalną. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany – brawo, odbierasz nagrodę! Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, Totolotek zwróci Ci określoną kwotę w postaci bonusu na kolejne zakłady bukmacherskie. Zazwyczaj stawka minimalna w Lucky Loser to 25 zł. Taką samą kwotę otrzymasz od bukmachera w razie przegranej – bonus 25 zł.

Tak otrzymany bonus jest ważny przez 14 dni. W tym czasie musisz wymagany jest jednokrotny obrót na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Możesz obstawić kupon na dowolne dyscypliny z oferty Totolotek. Bonus Lucky Loser nie obejmuje jednak zakładów systemowych. Z tej promocji od Totolotka możesz skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny). Nie ma znaczenia, czy jesteś stałym graczem Totolotka czy chcesz zarejestrować konto. Lucky Loser to promocja dla nowych i obecnych graczy.

Lucky Loser krok po kroku

Zobacz, jak w kilku prostych krokach obstawić zakłady w ramach promocji Lucky Loser:

 1. Wejdź na stronę bukmachera bądź zaloguj się do aplikacji bukmacherskiej Totolotek.
 2. Obstaw zakład SINGIEL, KOMBI lub MULTIWAY. Może to być dowolne zdarzenie z oferty danego Lucky Losera rozgrywane w czasie promocji. Np. jeśli jest to Lucky Loser na Primeira Liga, to obstawiasz spotkania ligi portugalskiej.
 3. Minimalna stawka zakładu to 25 zł.
 4. Wygrałeś? Super, kasa leci na Twoje konto. Przegrałeś? Nie martw się, 25 zł bonusu trafia z powrotem do Ciebie. Za te kwotę możesz obstawiać kolejne zakłady bukmacherskie.

Lucky Loser – o tym warto wiedzieć

Gdy już raz obstawisz zakład w ramach promocji Lucky Loser, zobaczysz, że to nic trudnego. Zaglądaj często do tej zakładki na naszym portalu, znajdziesz tu zawsze najnowszego Lucky Losera od legalnego bukmachera Totolotek. Pamiętaj też o kilku ważnych informacjach i warunkach dotyczących tej promocji.

Przede wszystkim miej na uwadze, że promocja Lucky Loser nie jest promocją stałą. Obowiązuje w dniach wyszczególnionych w komunikacie dotyczącym danej edycji promocji. Z Lucky Losera możesz skorzystać po jednym razie w każdym kanale Totolotka (strona internetowa/punkt naziemny).

Aby skorzystać z promocji Lucky Loser i uzyskać bonus online, musisz posiadać zweryfikowane konto gracza w Totolotek. Na kuponie kwalifikującym Cię do udziału w promocji mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty na mecze ligi piłkarskiej promowanej w danej edycji Lucky Losera. Mogą to być zakłady przedmeczowe i na żywo (pre-match i live) – pojedyncze (SINGIEL), wielozdarzeniowe (KOMBI) oraz zakłady wielodrogowe (MULTIWAY).

Stawka minimalna, za którą możesz postawić kupon w ramach Lucky Loser, to 25 zł. Aby otrzymać bonus, musisz obstawić zakład za prawdziwe pieniądze zgromadzone na koncie depozytowym. Zakłady zawarte za środki bonusowe nie kwalifikują się do tej promocji Totolotek.

W Lucky Loser kupon możesz postawić dowolną metodą – na stronie internetowej w wersji desktopowej, jej wersji mobilnej lub w aplikacji bukmacherskiej Totolotek. Jeśli zakład zostanie rozstrzygnięty pozytywnie, otrzymasz wygraną. Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, otrzymasz od Totolotka bonus. Jeśli chcesz uzyskać bonus retail, musisz posiadać nową kartę Bet Club i również przegrać zakład spełniający warunki promocji postawiony w punkcie stacjonarnym Totolotek.

Pamiętaj, bonus Lucky Loser przyznawany jest wyłącznie w przypadku przegranej! Jego maksymalna wysokość to 25 zł. Oznacza to, że nawet jeśli postawisz kupon za wyższą kwotę np. za 100 zł i okaże się on przegrany, to Totolotek zwróci Ci 25 zł.

Bonus online jest księgowany na Twoim koncie do 48 godzin od rozliczenia kuponu. W przypadku kilku przegranych kuponów spełniających warunki promocji Lucky Loser, bonus zostanie zaksięgowany na koncie w momencie rozliczenia pierwszego z nich. Kolejność obstawiania kuponów nie ma znaczenia. Aby uzyskać bonus retail, musisz zeskanować kupon spełniający warunki promocji nie później niż do końca trwania danej edycji Lucky Losera.

Lucky Loser w Totolotek Portugalia

Lucky Loser – jak wykorzystać bonus?

Przyznany bonus w ramach Lucky Losera możesz wykorzystać wyłącznie w tym kanale, w którym został on przyznany. Czyli jeśli zawarłeś kupon spełniający warunki promocji przez stronę internetową Totolotek, wówczas bonus możesz wykorzystać tylko w zakładach online. Jeśli natomiast obstawiłeś kupon w punkcie naziemnym, to również tylko w taki sposób możesz zrealizować swój bonus Lucy Loser.

W przypadku skorzystania z opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu, czyli Cashout lub w przypadku anulowania zakładu bonus nie zostanie Ci przyznany.

Bonus trafi na Twoje konto w ciągu 48 godzin od rozliczenia kuponu i będzie ważny przez 14 dni. Aby móc go wypłacić, musisz w tym czasie obrócić nim jeden raz na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Bonus otrzymany w ramach Lucky Loser możesz wykorzystać na zakłady z dowolnej kategorii i sportów znajdujących się w ofercie Totolotka. Dopuszczalne są wszystkie rodzaje zakładów z wykluczeniem zakładów systemowych.

Jeśli nie wykorzystasz środków z bonusu w wyznaczonym terminie, po jego upływie bonus zostanie anulowany, a wszystkie niewykorzystane kwoty wraz z wygranymi ze stawek zasilanych bonusem przepadają. Pamiętaj zatem o postawieniu kuponu za bonus z Lucky Loser w ciągu 2 tygodni, aby go nie stracić.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Lucky Loser?

Lucky Loser w prostym tłumaczeniu oznacza szczęśliwy przegrany. I dokładnie tak to wygląda! Jeśli przegrywasz zakład i tak otrzymujesz bonus w wysokości 25 zł na zakłady bukmacherskie. Promocja ograniczona jest zawsze do konkretnej ligi czy rozgrywek, ale edycji jest tak dużo, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do tej pory w ofercie Totolotek pojawiły się: Lucky Loser Primeira Liga (liga portugalska), Lucky Loser 1 Liga, Lucky Loser Serie A, Lucky Loser La Liga czy Lucky Loser Bundesliga. Jak widzisz, zawsze można trafić na swoją ulubioną ligę i postawić kupon w ramach Lucky Loser. Jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 25 zł na kolejne zakłady.

Wskazane rozgrywki to jedyne ograniczenie tej promocji. Możesz postawić na dowolne zakłady z oferty na dowolnych kuponach, oprócz kuponów systemowych. Aby wypłacić bonus, wystarczy obrócić nim jednokrotnie na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Te proste warunki sprawiają, że Lucky Loser to promocja dla każdego fana piłki nożnej!

Regulamin Lucky Loser

 • Promocja obowiązuje w dniach wyszczególnionych w komunikacie dotyczącym danej edycji promocji.
 • Z promocji użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale.
 • Aby uzyskać bonus online użytkownik musi posiadać zweryfikowane konto gracza i przegrać zakład spełniający warunki promocji postawiony w serwisie Totolotek.pl w wersji  desktop, mobile lub w aplikacji. Aby uzyskać bonus retail użytkownik musi posiadać nową kartę Bet Club i przegrać zakład spełniający warunki promocji postawiony w punkcie stacjonarnym Totolotek.
 • Na kuponie kwalifikującym do udziału w promocji mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty na mecze ligi piłkarskiej promowanej w danej edycji akcji.
 • Do udziału w promocji kwalifikują zakłady pre-match i live, pojedyncze, kombi oraz multiway.
 • Minimalna stawka zakładu kwalifikującego do udziału w promocji wynosi 25 zł.
 • Aby otrzymać bonus użytkownik musi postawić zakład za prawdziwe pieniądze, zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
 • Bonus jest przyznawany wyłącznie w przypadku przegranej.
 • Bonus online jest księgowany na koncie do 48 godzin od rozliczenia kuponu. W przypadku kilku przegranych kuponów spełniających warunki promocji, bonus zostanie zaksięgowany na koncie w momencie rozliczenia pierwszego z nich. Kolejność obstawiania kuponów nie ma znaczenia. Aby uzyskać bonus retail użytkownik musi zeskanować kupon spełniający warunki promocji nie później niż do końca trwania danej edycji.
 • Maksymalna kwota bonusu wynosi 25 zł.
 • W przypadku cashoutu lub anulowania zakładu bonus nie zostanie przyznany.
 • Przyznany bonus można wykorzystać wyłącznie w tym kanale, w którym został przyznany.
 • Przyznanym bonusem należy obrócić 1 raz po kursie minimum 2.00.
 • Bonus może być wykorzystany na dowolny sport.
 • Bonus może być wykorzystany na dowolny rodzaj zakładów z wykluczeniem zakładów systemowych.
 • Bonus jest ważny 14 dni.
 • W przypadku niewykorzystania środków z bonusu w wyznaczonym terminie, po jego upływie bonus jest anulowany, a wszystkie niewykorzystane kwoty wraz z wygranymi ze stawek zasilanych bonusem, przepadają.
 • W przypadku niewłaściwego wykorzystania bonusu (wielokrotne użycie przez tę samą osobę, adres IP lub urządzenie, lub w przypadku podejrzenia zorganizowanego użycia: kartele graczy, syndykaty, obstawianie surebetów) gracz zostanie wyłączony z udziału w tej i kolejnych promocjach.
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają zapisy Regulaminu Totolotek S.A.
Totolotek

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Bonus Lucky Loser w Totolotek

Lucky Loser w Totolotku Liga Narodów (04 wrzesień - 06 wrzesień 2020)

Startuje nowy sezon reprezentacyjny! Już w pierwszym pojedynku Biało-Czerwonych czeka trudne wyzwanie - w Amsterdamie zagrają z finalistą pierwszej edycji Ligi Narodów - Holandią. Jak poradzi sobie nasza kadra bez kapitana Roberta Lewandowskiego? Obstaw ten i wiele innych meczów w Totolotek za 25 zł, a w przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci Ci stawkę na konto bonusowe! Na kuponie wyłącznie zakłady z Ligi Narodów, mecze rozgrywane w czasie trwania promocji.

Ekstraklasa w Totolotek bez ryzyka (28 sierpień - 30 sierpień 2020)

Druga kolejka polskiej Ekstraklasy już w ten weekend! Po 24 latach Stal Mielec zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej na własnym boisku. Czy Jagiellonia Białystok wykorzysta zmęczenie Legii Warszawa po długim boju w kwalifikacjach Ligi Mistrzów? Ciekawie będzie również na stadionie w Gliwicach, gdzie Piast zmierzy się z Pogonią Szczecin. Emocje na pewno są gwarantowane! Już teraz obstaw w Totolotku mecze w promocji Lucky Loser za minimum 25 zł i nie martw się o wynik - jeśli przegrasz, otrzymasz od bukmachera bonus! Typuj zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę bez ryzyka. Mecze objęte promocją: Stal - Górnik Legia - Jagiellonia Pias - Pogoń

Lucky Loser w Totolotku Serie A (01 sierpień - 02 sierpień 2020)

Najważniejsze rozstrzygnięcia w Serie A już znamy, Juventus zapewnił sobie 9. mistrzostwo z rzędu. O kolejne miejsca na podium powalczą Inter, Atalanta i Lazio. Poprzednia kolejka obfitowała w bramki - w 10 meczach padło ich aż 34! Stawiając 25 PLN, że we wszystkich meczach ostatniej kolejki zobaczymy co najmniej 3 gole, możesz zgarnąć 1431,24 PLN! Jeżeli kupon nie wejdzie, Twoja stawka wraca na konto bonusowe do kwoty 25 PLN.

Lucky Loser Premier League 25-26 lipiec (25 lipiec - 26 lipiec 2020)

Przed nami ostatnia kolejka Premier League i atrakcyjne pojedynki o ogromną stawkę! O udział w Lidze Mistrzów powalczą w bezpośrednich meczach Leicester-Man Utd i Chelsea-Wolverhampton. O utrzymanie zagrają Aston Villa i Watford, w swoich wyjazdowych meczach zmierzą się kolejno z West Ham i Arsenalem. Na kuponie wyłącznie PREMIER LEAGUE (wszystkie mecze 26.07, ostatnia kolejka). 25-26 lipca online i w punktach stacjonarnych obstaw Premier League w promocji Lucky Loser. Postaw kupon za min. 25 PLN i nie martw się o wynik!

Totolotek Lucky Loser Primeira Liga bez ryzyka! (18 lipiec - 20 lipiec 2020)

Wprawdzie mistrza Portugalii już znamy, 29. triumf w ligowych rozgrywkach zapewniło sobie FC Porto, ale 33. kolejka może zdecydować o bezpośrednim awansie do Ligi Europy. W dniach 18-20.07.2020 postaw min. 25 zł na dowolne zdarzenie z oferty na PRIMEIRA LIGA rozgrywane w czasie trwania promocji (wyłącznie PRIMEIRA LIGA na kuponie).

Totolotek baner
Totolotek baner