Skandal w Copa del Rey!

Ocena 5.00/1 głos

To mocno nietypowej sytuacji doszło wczoraj w ramach spotkania o Puchar Króla w Hiszpanii. Piłkarze Racingu Santander odmówili gry w czwartkowym meczu przeciwko Realowi Sociedad w ramach protestu. Tuż po pierwszym gwizdku ustawili się na środku boiska i oddali mecz rywalowi. Piłkarze z San Sebastian wymienili kilka podań między sobą i wybili piłkę na aut, w tym momencie zakończył się mecz po zaledwie 42 sekundach.

Nikogo jednak nie powinno to szczególnie dziwić, bowiem piłkarze Racingu zapowiadali taką sytuację już kilka dni wcześniej. W ten sposób chcieli wyrazić swój protest przeciwko włodarzom klubu, którzy od kilku miesięcy nie wypłacali im pensji.

https://www.youtube.com/watch?v=Nce5DvHDroA

Dzisiaj rano władze rozgrywek przyznały walkowera baskijskiemu zespołowi, a w przypadku graczy Racingu Santander nie obyło się bez kar mimo że mało jest ludzi w Hiszpanii, którzy potępiają ich za to zachowanie. Tam raczej występuje ogólnie zrozumienie dla graczy tego zespołu. Ci zostali ukarani dyskwalifikacją z z kolejnych rozgrywek o Puchar Króla oraz grzywną w wysokości 3006 euro.  

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/hiszpania/puchar-hiszpanii/skandal-w-copa-del-rey-n157

Oceń ten tekst

Podobne artykuły