Skandal w Copa del Rey!

Ocena 0/5 | 0 głosów

To mocno nietypowej sytuacji doszło wczoraj w ramach spotkania o Puchar Króla w Hiszpanii. Piłkarze Racingu Santander odmówili gry w czwartkowym meczu przeciwko Realowi Sociedad w ramach protestu. Tuż po pierwszym gwizdku ustawili się na środku boiska i oddali mecz rywalowi. Piłkarze z San Sebastian wymienili kilka podań między sobą i wybili piłkę na aut, w tym momencie zakończył się mecz po zaledwie 42 sekundach.

Typuj Puchar Hiszpanii w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

Nikogo jednak nie powinno to szczególnie dziwić, bowiem piłkarze Racingu zapowiadali taką sytuację już kilka dni wcześniej. W ten sposób chcieli wyrazić swój protest przeciwko włodarzom klubu, którzy od kilku miesięcy nie wypłacali im pensji.

 

 

Dzisiaj rano władze rozgrywek przyznały walkowera baskijskiemu zespołowi, a w przypadku graczy Racingu Santander nie obyło się bez kar mimo że mało jest ludzi w Hiszpanii, którzy potępiają ich za to zachowanie. Tam raczej występuje ogólnie zrozumienie dla graczy tego zespołu. Ci zostali ukarani dyskwalifikacją z z kolejnych rozgrywek o Puchar Króla oraz grzywną w wysokości 3006 euro.  

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , MMateusz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Skomentuj aktualność Skandal w Copa del Rey!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner