Interwetten opinie i informacje

Ocena 3/5 | 1 głos
  • Ranking SBR B-
  • Bonus startowy €50
  • Dostępne kasyno, poker, gry
  • Szeroka oferta zakładów
  • Mobilne obstawianie

Interwetten
ocena
3,5/5 3.5
Odbierz bonus €50

Interwetten to bukmacher austriacki założony w roku 1990 przez Wolfganga Fabiana. Zakłady online firma zaczęła oferować w roku 1997.

Interwetten działa na licencji Malta Gaming Authority i obecnie w rankingu SBR ma ocenę €50, a więc pod względem wiarygodności jest na równi z takimi firmami jak Betsson czy Expekt.

Strona internetowa Interwetten dostępna jest w 11 językach włączając język polski, gracz zakładając konto ma do wyboru polską walutę (PLN). W języku polskim skontaktujemy się także z supportem przez formularz znajdujący się w zakładce Kontakt.

Minimalna stawka w zakładach sportowych w Interwetten to 4 PLN. Poza tym rynkiem gracz ma możliwość skorzystania jeszcze z sekcji kasyna i gier wirtualnych. Z oferty Interwetten korzystać można także z poziomu urządzeń mobilnych z systemami Apple iOS, Android, Windows Phone, Windows Store.

Uwaga! Interwetten, pobiera 10% prowizji stawki zakładu w przypadku gdy zakład nie zostanie rozstrzygnięty (tzw. zwrot). Dotyczy to całkowitych handicapów azjatyckich np: 0:0 czy -1 czy Draw No Bet.

Wpłaty i wypłaty w Interwetten obarczone są prowizjami w wysokości 2-3% wartości depozytu w zależności od sposobu ich przeprowadzenia.

Zakłady bukmacherskie w Interwetten

Oferta sportowa Interwetten obejmuje ponad 5 tysięcy zakładów w ciągu tygodnia. Ogólnie mamy tu ponad sześćdziesiąt różnych dyscyplin sportowych zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i zakładów LIVE, co pod względem szerokości może budzić uznanie.

Gracze z terytorium Niemiec obarczeni są 5% podatkiem od każdego zakładu. Polskich typerów dotyczy tylko 10% podatek od zakładu ze zwrotem, np. Grając zakład DNB (draw no bet) za 100 PLN gracz w razie remisu otrzyma z powrotem na konto jedynie 90 PLN.

Kursy na zakłady bukmacherskie w Interwetten są bardzo słabe, średnia marża bukmacherska wynosi aż 8.51% co daje temu bukmacherowi ostatnie miesjca w rankingu względem marży.

Wielkim powodem do zmartwień są też limity, które na graczy nakładane są tu bardzo szybko, co w zasadzie uniemożliwia opłacalną i profesjonalną grę. Tym bardziej że dodatkowo bukmacher pobiera opłatę od wpłat i wypłat.

Bonusy i promocje w Interwetten

Bonus powitalny 25% do €50 w Interwetten

Interwetten swoim nowym klientom przygotował bonus powitalny w wysokości 25% do kwoty €50, który zostaje przyznany w pięciu krokach. Aby go uzyskać, musisz dokonać wpłaty minimum 10 EUR w ciągu 10 dni od rejestracji, a następnie w ciągu 14 kolejnych dni spełnić warunki obrotu.

Każdy zakład za równowartość pierwszej wpłaty po kursie minimum 2 uwalnia 5% bonusu. W praktyce, aby uzyskać całość (25%), zagrać musisz za pięciokrotność depozytu.

Nasza opinia o Interwetten

Interwetten to bukmacher wiarygodny i znany na rynku jendak daleko mu do najlepszych. Największym mankamentem firmy są prowizje przy wpłatach i wypłatach, niskie kursy oraz szybkie limity, które momentalnie nakładane są na konta graczy.

Skutkiem tego profesjonalista nie ma tu czego szukać. Bukmacher polecany jest tylko i wyłącznie początkującym graczom, którzy grają za stosunkowo niewielkie stawki.

Zarejestruj się w Interwetten

Interwetten

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o Interwetten

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Interwetten są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego €50. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Interwetten.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3/5 | 1 głos

Posiadasz konto w Interwetten? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Interwetten innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Interwetten z innymi typerami.

Powiększ pole