Tajemniczy wirus atakuje Wimbledon 2014, Serena Williams na kolanach!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Serena Williams po zaskakującym odpadnięciu kilka dni temu z gier singlowych (1-2 z Alize Cornet) dzisiaj dała popis w deblu.

Serena wraz z siostrą Venus grały z parą Kristina Barrois Stefanie Voegele, już na rozgrzewce dało się odczuć dziwną dyspozycję Sereny, która miała problem z zachowaniem równowagi, na korcie pojawiła się lekarka. Serena czuła się słabo mimo tego po 10 minutowej przerwie rozpoczął się mecz.

W pierwszym gemie siostry Williams zostały przełamane po słabej grze, drugi gem przegrały przy podaniu przeciwniczek, gdy w 3 gemie do serwisu przystąpiłą Serena... cała widownia wpadła w osłupienie...

Serena Williams nie potrafiła dobrze udeżyć w piłkę, jej nieskoordynowane ruchy aż razily swoją nieporadnością, w ciągu 8 prób serwisowych nie potrafiła ani razu poprawnie zaserwować, miała duże problemy aby złapać podawaną przez dzieci piłki a jakość serwisowych prób wyglądała jak u nieporadnego dziecka... zresztą sami zobaczcie... wygląda to tak żenująco, że aż nie można uwierzyć, że w rzeczywistości miało miejsce.

Przyczyną takiej złej dyspozycji Sereny jest podobno tajemniczy wirus, który niespodziewanie zaatakował młodszą z sióstr Williams. Wirus ten łudząco przypomina chorobę filipińską, która kilka lat temu męczyła Aleksandra Kwaśniewskiego.

Czy to faktycznie choroba czy Serena przed meczem walnęła sobie kilka głębszych dla rozluźnienia i była po prostu pijana?

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Tajemniczy wirus atakuje Wimbledon 2014, Serena Williams na kolanach!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner