STS – aktualne bonusy i nowości w ofercie

Ocena 4.63/8 głosów
Odbieram bonus! rejestracja STS

otwórz konto w STS i otrzymaj bonus powitalny 1259 zł

STS – lider branży bukmacherskiej w Polsce. Dla wielu graczy bukmacher, w którym postawili pierwszy kupon. Dziś to potężna firma działająca w wielu krajach, zatrudniająca ponad 1500 pracowników oraz największy sponsor polskiego sportu.

Nic dziwnego, że nawet w czasie kwarantanny STS ma niesamowicie szeroką ofertę i świetne promocje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych graczy.

 1. Akcja Rankingowa w STS
 2. Bonus STS - pewne 20 PLN na Betgames
 3. Bonus STS - bezpieczne 25 PLN na Betgames
 4. Bonus STS - bezpieczne 14 PLN na eSport
 5. Bezpieczne 25 PLN na esport
 6. Akcja Specjalnea STS - 25 000 PLN co tydzień
 7. Zacznij bez ryzyka – pewne 20 PLN na sporty wirtualne
 8. Promocja STS - ekstra 25 PLN na sporty wirtualne
 9. Sprawdzaj nowości, a trafisz coś dla siebie

Akcja Rankingowa w STS

Akcja rankingowa w STS

Pierwsza z nich skierowana jest przede wszystkim do tych użytkowników, którzy oprócz obstawiania zakładów bukmacherskich lubią także zdrową rywalizację. Akcja Rankingowa od STS to możliwość uzyskania podwójnej wygranej. W puli nagród jest aż 15 000 zł! Jak wziąć udział w Akcji Rankingowej?

Na początek należy dołączyć do akcji, logując się na swoim koncie i potwierdzając chęć udziału (klikając przycisk WEŹ UDZIAŁ). Następnie wystarczy obstawiać dowolne kupony za min. 5 zł z oferty na Sporty Wirtualne i zakłady Betgames. W ten sposób każdy użytkownik zbiera punkty. W jaki sposób są one naliczane? Za każdy wygrany kupon z kursem minimalnym 1.50 gracz otrzymuje liczbę punktów równą sumie: stawka X 0.88 X kurs. Natomiast za kupon przegrany dodawana jest liczba punktów równa stawce X 0.88.

Aby zdobyć nagrodę w Akcji Rankingowej STS, wystarczy znaleźć się wśród 100 graczy z największą ilością punktów. Wysokość przyznawanego bonusu uzależniona jest od zajętego miejsca. Za pierwsze gracz otrzymuje 3000 zł, za 2 miejsce – 2000 zł, a za 3 miejsce – 1250 zł. Tabelę ze wszystkimi nagrodami można znaleźć na stronie STS w dziale Bonusy.

Bonus STS - pewne 20 PLN na Betgames

Zainteresowały Cię Betgames w STS? Chciałbyś rozpocząć przygodę z grami symulowanymi i zagrać w pokera, wojnę lub bakarat, ale bez ryzyka? Nic prostszego! W STS otrzymasz pewne 20 zł na Betgames i sprawdzisz się w obstawianiu tego typu zakładów. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz rejestracyjny, a następnie przejdziesz do lobby Betgames na stronie bukmachera. W ciągu 24 godzin od zawarcia zakładu na gry karciane postaw pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90.

W przypadku wygranej otrzymujesz pieniądze na swoje konto. A jeśli przegrasz, STS zwróci Ci równowartość stawek przegranych kuponów do kwoty 20 zł.

Bonus STS - bezpieczne 25 PLN na Betgames

Bonus na BetGames w STS

To nie koniec promocji bukmacherskich na Betgames! Jeśli zakłady na gry karciane weszły Ci w krew, dzięki STS możesz wygrywać w nich podwójnie. Dołącz do akcji i obstawiaj kupony w Betgames w każdym tygodniu od poniedziałku (00:00) do niedzieli (23:59). Pamiętaj jedynie, aby kurs każdego kupony wynosił minimum 2.00. Wygrałeś?! Dostajesz więcej!

W przypadku każdej wygranej w Betgames otrzymujesz na konto bonusowe 10% od sumy stawek wszystkich wygranych kuponów w tygodniu. Podczas trwania promocji w ramach jednego tygodnia łącznie możesz odebrać 25 zł.

Nie masz jeszcze konta w STS? Dowiedz się jak założyć konto w STS. Rejestracja jest banalnie prosta!

Bonus STS - bezpieczne 14 PLN na eSport

Nie ma co ukrywać, że świat esportu sporo zyskał w związku z pandemią koronawirusa i wstrzymaniem wielu rozgrywek na całym świecie. Ale nie ma w tym nic złego, gdyż esport to od lat dyscyplina zasługująca na uznanie. Turnieje w takich grach jak Counter Strike czy League of Legends przyciągają miliony zawodników i kibiców, a także widzów na całym świecie. A jeśli coś wzbudza tak duże zainteresowanie, to znaczy, że zapewnia niesamowitą dawkę prawdziwych emocji.

Dlatego także w Polsce wielu graczy szuka porad i informacji o tym, jak wygląda obstawianie meczy CS:GO czy LoLa, a także sprawdza, jacy są najlepsi bukmacherzy na esport. Każdy szybko zauważy, że STS plasuje się w czołówce bukmacherów z zakładami na tę dyscyplinę. Oferuje naprawdę bogatą ofertę, z najważniejszymi tytułami oraz turniejami. Oczywiście, bukmacher nie poprzestaje jedynie na zakładach, ale także wspiera esport na różne sposoby – STS był m.in. sponsorem wszystkich czterech turniejów Minora i jego europejskich etapów kwalifikacyjnych, a także finałów StarLadder Major – jednego z największych międzynarodowych turniejów w CS:GO. Wcześniej był również oficjalnym sponsorem AGO Esports, jednej z najlepszych drużyn CS:GO w Polsce, a także wspierał zawodników Pawła Innocenta Mocka (CS:GO) czy Damiana Nervariena Ziaji (LoL).

W ofercie STS gracze znajdą również wiele ciekawych promocji na esport. Bezpieczne 14 PLN to gwarancja zwrotu środków w przypadku przegranej. Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy dołączyć do akcji, klikając WEŹ UDZIAŁ, a następnie wrzucić na kupon co najmniej trzy zdarzenia esportowe. Tak przygotowany kupon postaw za m.in. 28 zł z konta depozytowego. Pamiętaj, że kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.50. W przypadku dobrego typu otrzymujesz wygraną. Jeśli jednak kupon okaże się przegrany, otrzymasz od STS 14 zł na konto bonusowe.

Bezpieczne 25 PLN na esport

Kolejna promocją przygotowaną dla fanów zmagań elektronicznych jest Bezpieczne 25 PLN na esport. Po dołączeniu do promocji, należy zagrać kupon SOLO na wydarzenie esportowe z kursem minimalnym 1.85. W przypadku przegranej do Twojego konta w STS zostanie dodane 10% wartości wkładu. Każdy kolejny zawarty kupon będzie sumowany. Bonus rozliczany jest do 3 dni od zakończenia etapu.

Maksymalnie możesz w ten sposób uzyskać 25 zł tygodniowo. Ale uwaga! W akcji można brać udział w każdym tygodniu jej trwania.

Zainteresowany bonusami? Zobacz pozostałe bonusy w STS.

Akcja Specjalnea STS - 25 000 PLN co tydzień

Akcja Specjalna w STS - Betgames 25 000 zł

Obstawiasz poważniejsze zakłady? Lubisz grę za wyższe stawki? W takim razie dołącz do Akcji Specjalnej STS, w której dla najlepszych graczy przygotowano aż 25 000 zł do podziału co tydzień! Po standardowym dołączeniu do akcji, przygotuj i obstaw z konta depozytowego kupon ze stawką minimalną 15 zł. Muszą znaleźć się na nim dokładnie 4 zdarzenia, a kurs każdego z nich musi wynosić co najmniej 1.50.

Jeśli wygrasz, nagroda trafia na Twoje konto. Ale oprócz tego na konto bonusowe otrzymasz środki z puli 25 000 zł. Bukmacher przy ich podziale bierze pod uwagę maksymalnie 5 wygranych kuponów z Twojego konta. Jeden etap promocji trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Czytaj więcej o Akcji Specjalnej od STS.

Zacznij bez ryzyka – pewne 20 PLN na sporty wirtualne

STS jako lider branży, w wielu aspektach zapewnia najlepsze, pionierskie rozwiązania i usługi na rynku bukmacherskim. Dotyczy to właśnie m.in. sportów wirtualnych. W naszym rankingu, w którym zestawieni zostali bukmacherzy na sporty wirtualne STS zajął pierwsze miejsce, a trzeba przyznać, że ofertę z takimi zakładami ma już praktycznie każdy bukmacher na polskim rynku. Virtuale w STS to szeroki zakres kursów, wszelkie pomocne przy analizie statystyki (drużyn czy zawodników) oraz świetne animacje. Dodatkowo wiele klubów ma podobne nazwy do rzeczywistych, co sprawia, że rozgrywka jest ciekawsza.

Dlatego warto spróbować swoich sił w sportach wirtualnych, biorąc udział w promocji Zacznij Bez Ryzyka i odbierając pewne 20 zł na grę. Jak to zrobić? W ciągu doby od zawarcia pierwszego kuponu na sporty wirtualne postaw kupon z kursem minimalnym 1.90. Możesz zagrać dowolną liczbę takich zakładów, jednak STS pod uwagę weźmie te z pierwszych 20 zł wydanych na sporty wirtualne. W przypadku wygranej odbierasz pieniądze. A jeśli Ci się nie powiedzie, bukmacher zwróci Ci równowartość przegranych stawek nawet do 20 zł.

Promocja STS - ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

Bonus w STS na sporty wirtualne

Spodobały Ci się sporty wirtualne? Zdobądź więc ekstra 25 zł na grę! Promocja Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne to stały, cotygodniowy bonus dla typujących zakłady z tej kategorii. Dołącz do akcji i dokonaj obrotu na koncie depozytowym na kwotę minimum 300 zł w ciągu tygodnia kalendarzowego. Do obrotu STS zalicza tylko kupony na sporty wirtualne z kursem minimalnym 2.00. Wystarczy, że spełnisz te proste warunki, a za swoja regularną grę otrzymasz od bukmachera 25 zł na konto bonusowe. Dzięki temu każdy tydzień możesz rozpoczynać z ekstra bonusem.

Poznaj pozostałe opcje do obstawiania w STS, zobacz ofertę od STS na zakłady bukmacherskie.

Sprawdzaj nowości, a trafisz coś dla siebie

W związku z kwarantanną STS regularnie wprowadza do swojej oferty jeszcze więcej nowości i promocji. Jedną z nich są np. Sporty Alternatywne, czyli hitowe mecze ligi angielskiej, niemieckiej czy hiszpańskiej. Te wirtualne rozgrywki ligowe generowane są przy pomocy algorytmu symulującego spotkania w oparciu o realne dane historyczne, a także statystyki klubów i zawodników. Sporty Alternatywne to świetna zabawa i szeroka oferta zakładów przedmeczowych oraz live. Wygodny tracker i 90 minutowa rozgrywka sprawiają, że emocje są naprawdę ogromne.

Na tych, którzy wolą tradycyjna piłkę, czekają zakłady na ligi z takich krajów, jak Białoruś (Wyszejszaja liha), Nikaragua (Primera División de Nicaragua) czy Korea Południowa (K League 1) oraz ligi elektroniczne, m.in. eSports Battle – Champions League, eSports Battle – Premier League czy eSports Battle – Euro 2020.

Pamiętajcie, że STS zapewnia naprawdę komfortową i stabilną aplikację bukmacherską zarówno na system Android, jak i iOS. Na nowych użytkowników czeka również pewne 1200 PLN na start oraz Pewne 25 PLN na start, czyli bonusy dla osób decydujących się na rejestrację u bukmachera. Warto skorzystać z promocji STS i być przygotowanym na powrót wszelkich rozgrywek!

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/sts-aktualne-bonusy-promocje-oferta

Oceń ten tekst