Z dniem 1 września 2021 Liga Typerów została zamknięta. Informacja.

sobota, 23 październik 2021 19:45

Mecz sportów walki UFC Jeffrey Molina - Daniel Lacerda dnia 23 październik o godzinie 19:45. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: poniedziałek, 11 październik 2021 16:27.

Logo Jeffrey Molina

Jeffrey Molina

? - ?
Logo Daniel Lacerda

Daniel Lacerda

Zanim obstawisz mecz Jeffrey Molina - Daniel Lacerda sprawdź ofertę zakładów od legalnych bukmacherów. Przeczytaj o Pojedynek od Fortuny, Superbet legalny bukmacher i Fortuna dla aktywnych.

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo Superbet

Bonus 1500 zł

Superbet to nowy bukmacher dla Polaków. Posiada prosty bonus powitalny, szeroką ofertę na zakłady i świetną aplikację na telefon. Wypróbuj Superbet!

obstaw w Superbet
Logo Fortuna

Bonus 2720 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny support.

obstaw w Fortuna
Logo STS

Bonus 1459 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STSMecz zakończony

Ostatnie walki Jeffrey Molina i Daniel Lacerda

Mecz FT Mecz FT
Jeffrey Molina - Qileng Aori 1-0
Jeffrey Molina - Zarrukh Adashev -
Podsumowanie 1-0 1/1/0 Podsumowanie 0-0 0/0/0
Mecz FT Mecz FT
Jeffrey Molina - Qileng Aori 1-0
Jeffrey Molina - Zarrukh Adashev -
Podsumowanie 1-0 1/1/0 Podsumowanie 0-0 0/0/0

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w Lidze Typerów nie ma jeszcze typów na spotkanie Jeffrey Molina - Daniel Lacerda w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik meczu Sporty Walki Jeffrey Molina - Daniel Lacerda i walcz o prawdziwe pieniądze w konkursie typerskim! Co miesiąc do wygrania w konkursie dla typerów 100 EURO. Typowanie wyników meczy sportów walki.


sobota, 23 październik 2021
Wygra walkę Jeffrey Molina 1.60 Daniel Lacerda 2.35


Typujesz mecz piłki ręcznej Jeffrey Molina - Daniel Lacerda u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Problem z bukmacherem
Problem z bukmacherem

Typowanie zakładów bukmacherskich to połączenie pasji sportowej z umiejętnościami analitycznego myślenia, dobra zabawa oraz sposób na okazjonalny lub regularny zarobek. Regularne wygrywanie u bukmachera nie jest rzeczą łatwą, przy obstawianiu należy pamiętać, że każdy bukmacher to korporacja...

e-Sport
e-Sport

…e-sport, czyli dyscyplina sportowa XXI wieku. Szybciej, wyżej, mocniej – to przysłówki, które określają istotę sportu w standardowym ujęciu. Czasy jednak ewoluowały, a sport wykroczył daleko poza fizyczne zmagania. Jego nieodłącznym ludzkim elementem jest myślenie, które w sporcie przekłada się na...

Poker Pai Gow
Poker Pai Gow

Poker Pai Gow wywodzi się ze starożytnej chińskiej gry domino Pai Gow (co oznacza ‚zdobądź dziewięć’) i została wymyślona przez Freda Wolfa na początku lat osiemdziesiątych. [table-of-contents] Gra ta bardzo szybko znalazła swoje miejsce w kasynach w Las Vegas, gdzie natychmiast odniosła zanaczący...

Skoki narciarskie
Skoki narciarskie

Skoki narciarskie w Polsce mają wieloletnią tradycję i rzeszę wiernych odbiorców, w przeszłości głównie dzięki licznym sukcesom Adama Małysza, obecnie Kamila Stocha. Legalni bukmacherzy oferują zakłady także na tę dyscyplinę sportową. Dowiedz się, jak i gdzie typować skoki narciarskie. Zima za...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Jeffrey Molina - Daniel Lacerda? Obstawiasz, że wygra Jeffrey Molina czy może Daniel Lacerda?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole