Fortuna – najlepsze oferty na kwarantannę

Ocena 4.33/6 głosów
Odbieram bonus! fortuna zakłady bukmacherskie

obstawiaj zakłady na efortuna.pl | najlepsza oferta zakładów

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo wrócą rozgrywki większości lig europejskich. Takie zaawansowane plany dotyczące ich wznowienia mają już włodarze Bundesligi czy naszej rodzimej PKO Ekstraklasy. To oznacza, że wrócą również najpopularniejsze zakłady bukmacherskie.

Zanim jednak to nastąpi, warto zwrócić uwagę na aktualną ofertę Fortuny, w której nie brakuje atrakcji.

 1. Bezpiecznik na Ligi Wirtualne
 2. Klasyczne sporty wirtualne
 3. Piłkarski Pewniak
 4. Nowe Happy Hours
 5. Wypłacaj wcześniej i łatwiej
 6. AKO Bonusy prematch
 7. E-mocje!
 8. Coś więcej, niż zakłady
 9. Zostań graczem w minutę!

Jako kibice z Polski znów doświadczamy tego samego uczucia, czyli paradoksalnej tęsknoty za PKO Ekstraklasą. W trakcie rozgrywek narzekamy na nią, śmiejemy się z umiejętności piłkarzy czy oglądamy kompilacje z kiksami kolejki. Ale kiedy jej nie ma, szybko zaczyna nam jej brakować. Jednym z ulubionych bukmacherów kibiców Ekstraklasy jest Fortuna. Nie ma się co dziwić, gdyż zapewnia ona szeroką ofertę na wiele krajowych rozgrywek oraz naprawdę atrakcyjne promocje, w tym niezwykle popularny Pewniak na Ekstraklasę. W dodatku jest również sponsorem 1 Ligi piłki nożnej w Polsce.

PKO Ekstraklasa ma wznowić rozgrywki wraz z końcem maja. Raport spółki zarządzającej ligą został już przedstawiony władzom państwowym. Załączono w nim również rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa, m.in. testów na obecność koronawiursa u piłkarzy, sztabu i pracowników klubu czy procedur przebywania na obiekcie. Oczywiście, mecze na razie będą rozgrywane bez udziału publiczności. Powrót do gry nastąpi fazami. Piłkarze powoli będą wracać do wspólnych zajęć, by po przymusowej przerwie jak najszybciej wrócić do formy. To samo powinni zrobić typerzy, którzy chcą być gotowi i rozgrzani już na pierwsze kolejki. W ramach treningu warto spojrzeć na ofertę Fortuny i skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Bezpiecznik na Ligi Wirtualne

Bezpiecznik na wirtualne ligi w Fortuna

Najważniejsza informacja dotycząca Bezpiecznika – z nim nie przegrywasz. Jeśli kupon gracza okaże się przegrany i tak otrzymuje on bonus na dalszą grę. Tym razem Fortuna przygotowała Bezpiecznik na Ligi Wirtualne. To komputerowa symulacja meczów, dzięki której można poczuć emocje znane z prawdziwych rozgrywek. Czym Ligi Wirtualne różnią się od sportów wirtualnych? Te pierwsze oddają charakter konkretnych rozgrywek, gdyż symulator bierze pod uwagę historyczne statystyki drużyn, ich dotychczasową formę oraz wartość piłkarzy. Wynik nie jest zatem całkiem przypadkowy.  

Bezpiecznik na Ligi Wirtualne zabezpiecza każdy kupon zagrany na Ligi Wirtualne za min. 10 zł. W przypadku triumfu inkasujesz wygraną, w przypadku przegranej środki wracają na Twoje konto Fortuny w postaci punktów FKP (bonus w wysokości 10 zł). Oferta dotyczy jedynie zakładów przedmeczowych, a dopuszczalne typy kuponów to: SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Warunkiem promocji jest umieszczenie minimum 1 zdarzenia na kuponie, który będzie związany z wydarzeniami z kategorii Ligi Wirtualne (oznaczane są one jako SRL przy nazwie ligi w dziale piłka nożna). Punkty stacjonarne Fortuny wciąż są zamknięte, zatem kupony z Bezpiecznikiem na Ligi Wirtualne możecie obstawiać przez stronę internetową. A jeśli lubicie aplikacje bukmacherskie, to ściągnijcie apkę Fortuny i cieszcie się komfortowym obstawianiem wprost ze swojego urządzenia mobilnego.

Klasyczne sporty wirtualne

Poszukiwacze alternatywy na popularne zakłady bukmacherskie z pewnością trafili już właśnie na sporty wirtualne. Fortuna, jako lider branży, również dysponuje nimi w swojej ofercie. Trzeba przyznać, że w przypadku tego bukmachera sporty wirtualne są odpowiednio dopracowane, w cały dział wyróżnia pozytywnie rozumiana prostota.

Player i zakłady działają sprawnie, bez żadnych zacięć. Kto lubi szybką rozrywkę umilającą czas, powinien tam zajrzeć. Wiele dyscyplin, dobre animacje, a także polski komentarz! To wszystko znajdziecie w ofercie sportów wirtualnych w Fortunie. Spora dawka emocji na życzenie.

Piłkarski Pewniak

Piłkarski Pewniak na zakłady w Fortunie

Choć Ekstraklasa jeszcze nie gra, to nie znaczy, że z oferty Fortuny zniknął Piłkarski Pewniak. Nadal można przecież obstawiać wiele rozgrywek i korzystać z tej promocji bukmachera. Do dyspozycji graczy są zakłady na ligę białoruską, tadżycką czy nikaraguańską (dobrze, że wystarczy to przeczytać). I właśnie dla osób interesujących się tymi ligami, jak i dla fanów rozgrywek FIFA 20 Fortuna przygotowała Piłkarskiego Pewniaka. Aby z niego skorzystać, wystarczy dodać do swojego kuponu co najmniej jedno dowolne wydarzenie z kategorii piłka nożna z oferty przedmeczowej. Dopuszczalne typy kuponów to SOLO, AKO i MAXIKOMBI, a min. stawka to 10 zł brutto. Nie ma znaczenia, czy zakłady będą wygrane czy przegrane – każdy otrzymuje bonus. Jego wysokość uzależniona jest od liczby zagranych kuponów:

 • 1 kupon za min. 10 zł postawiony w trakcie trwania promocji = bonus 5 zł (w punktach FKP)
 •  2 kupony za min. 10 zł każdy, postawione w 2 różne dni trwania promocji = bonus 10 zł (w punktach FKP)
 •  3 kupony za min. 10 zł każdy, postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł (w punktach FKP)

Nowe Happy Hours

Nowe happy hours w Fortuna

Co powiecie na nową formułę Happy Hours od Fortuny? Od teraz bonus kursowy podwyższający wygraną o 14% gracze mogą dodawać do każdego kuponu prematch oraz live z min. 3 zdarzeniami. Stawka jest dowolna!

Happy Hours w Fortunie trwają 24/7. Do promocji kwalifikuje się cała dostępna oferta przedmeczowa, dopuszczalne typy kuponów to AKO i MAXIKOMBI. Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to zaś 1.3. Pamiętajcie, że bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym, a kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli Early Cash Out.

Wypłacaj wcześniej i łatwiej

A jeśli o Early Cash-Out mowa, to również należy wspomnieć o nowości od Fortuny. Wcześniejsze wypłacanie kuponów jest teraz jeszcze łatwiejsze, niż wcześniej. Nowa formuła Early Cash-Out pozwala zamykać zakłady, gdy kurs zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza, a przebieg typowanego zdarzenia sprzyja postawionemu kuponowi. Wystarczy przyjąć propozycję wcześniejszej wypłaty od Fortuny, która pojawi się na kuponie. Early Cash-out dostępny jest w zakładach SOLO, AKO w ofercie prematch oraz live.

AKO Bonusy prematch

Ako bonusy w Fortuna

Fortuna na wiele sposobów umożliwia swoim graczom powiększanie wygranych. Jednym z nich jest promocja AKO Bonusy prematch. Dzięki niej każdy użytkownik obstawiający kupony AKO lub MAXIKOMBI może podwyższyć swoją wygraną nawet o 50%! Wystarczy pamiętać jedynie o dodaniu odpowiedniego bonusu kursowego. Na kuponie musi znaleźć się co najmniej 5 zdarzeń, a minimalny kurs każdego z nich to 1.15. Wysokość bonusu w AKO bonusy od Fortuny zależy od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie. Np.

 • 5 zdarzeń – 7%
 • 6 zdarzeń – 10%
 • 7 zdarzeń – 15%
 • 8 zdarzeń – 20%
 • 9 zdarzeń – 25%

Całość tabeli można znaleźć na stronie internetowej Fortuny w dziale promocje.

E-mocje!

W czasie kwarantanny olbrzymie zainteresowanie przeżywa właśnie branża sportów elektronicznych. Wiele osób odkrywa wspaniały świat esportu i zauważa, że to dyscyplina, w której można poczuć naprawdę wielkie emocje oraz podziwiać niesamowite umiejętności poszczególnych graczy czy całych teamów.

Wiele spotkań trzyma w napięciu do ostatniego rozegrania, a zaciętość w turniejach można porównać do rozstrzygających meczów Ligi Mistrzów. Spora część graczy interesuje się tym, jak wygląda obstawianie meczów CS:GO i przekonuje się, że jest to banalnie proste.

Coś więcej, niż zakłady

Fortuna dba o swoich graczy, nie tylko stale poszerzając swoją ofertę zakładów bukmacherskich. Współpracując ze znanymi dziennikarzami i ekspertami ze świata sportu (m.in. z Tomaszem Ćwiąkałą czy Andrzejem Twarowskim) na swoich kanałach prezentuje zapowiedzi, porady oraz wszelką publicystykę.

Jeśli zastanawiasz się, na kogo warto postawić lub szukasz wysokich kursów, nieoczywistych typów czy po prostu inspiracji, warto zajrzeć na stronę internetową Fortuny i do jej mediów społecznościowych. W jednym z najnowszych felietonów pt. Europa różnych COVID-owych prędkości Przemysław Iwańczyk, dziennikarz Polsatu Sport, opisuje swoje spojrzenie na nową, sportową rzeczywistość.

Zostań graczem w minutę!

Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem Fortuny, możesz stać się nim w minutę. To wszystko dzięki szybkiej rejestracji u bukmachera i możliwości otwarcia konta tymczasowego. Na początek wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe i już można zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich. Oczywiście, takie konto należy zweryfikować, ale masz na to aż 28 dni. To wystarczająco dużo czasu, by znaleźć chwilę by na przesłanie skanu dokumentu.

Ale to nie wszystko, co czeka na graczy otwierających konto w Fortunie. Każdy może skorzystać teraz z wyjątkowego bonusu, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł, 20 zł na start oraz bonusu od depozytu aż do 1000 zł! Warto być przygotowanym i w pełni wyposażonym typerem na wznowienie rozgrywek.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-najlepsza-oferta-kwarantanna

Oceń ten tekst