Gwarantowany bonus w Fortuna

Ocena 0/0 głosów

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Dlaczego Gwarantowany Bonus? Ponieważ otrzymujesz go bez względu na rozstrzygnięcie kuponu! Obstawiaj zakłady z szerokiej oferty Fortuna i w prosty sposób zgarniaj gwarantowane dodatkowe środki na grę.

Odbieram bonus! Bonus w Fortuna

Odbierz gwarantowany bonus powitalny na eFortuna.pl

W ramach Gwarantowanego Bonusu od legalnego bukmachera Fortuna za postawione zakłady otrzymasz równowartość promocyjnej kwoty w punktach FKP, czyli programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus.

Gwarantowany Bonus może mieć różne oblicza. Fortuna regularnie przygotowuje kolejne edycje tej promocji. To tzw. pewniak! Wiesz, że otrzymasz go na pewno bez względu na wynik Twojego zakładu. Nie ma tu skomplikowanych regulaminów czy trudnych do spełnienia warunków.

Gwarantowany Bonus od Fortuny to jasne i przejrzyste zasady, które pozwolą Ci odebrać dodatkowe środki na kolejne zakłady. Zapamiętaj jedynie poniższe wskazówki, a będziesz przygotowany na każdą edycję Gwarantowanego Bonusu i zareagujesz odpowiednio szybko.

Jak zgarnę Gwarantowany Bonus?

Przede wszystkim Gwarantowany Bonus może obowiązywać w rożnych kanałach bukmachera. Na stronie internetowej i w mobilnej aplikacji Fortuna bądź tylko w jednym z nich. Zawsze sprawdź, w jaki sposób powinieneś obstawić promocyjne zakłady.

Aby otrzymać Gwarantowany Bonus od Fortuny, w czasie obowiązywania promocji po prostu obstaw zakłady uwzględniające warunki: liczby wymaganych kuponów, stawki kuponu, kursu minimalnego, rodzaju kuponu oraz oferty zdarzeń, które muszą się na nich znaleźć.

Gwarantowany bonus w Fortuna na tenis

Przykładowy Gwarantowany Bonus 30 zł:

  • 2 kupony AKO lub MAXIKOMBI we wskazanym terminie (np. 5 listopad 2022 – 7 listopad 2022)
  • kurs całkowity kuponu: minimum 2.5
  • Co najmniej 3 zdarzenia na kuponie
  • Stawka to minimum 30 zł
  • Warunek: minimum 1 zdarzenie musi dotyczyć zdarzeń z oferty rozgrywek wybranych w danej edycji (np. Fortuna 1 Liga, Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga czy La Liga)
  • Gwarantowany Bonus: 30 zł w punktach FKP

W jaki sposób trafi do mnie Gwarantowany Bonus?

Jeśli spełnisz warunki danej edycji Gwarantowanego Bonusu, otrzymujesz pewniaka w formie punktów FKP, które odpowiadają konkretnej kwocie. Rozstrzygnięcie kuponu nie ma znaczenia! Bonus obejmuje zarówno kupony wygrane jak i przegrane. Dodatkowe środki zostaną przypisane do Twojego iKonta gracza w terminie podanym w regulaminie Gwarantowanego Bonusu. Zazwyczaj trwa to maksymalnie 24h. Informacja o przyznanym bonusie pojawi się na Twoim koncie gracza w sekcji Bonusy – Przegląd Bonusów.

Pamiętaj, aby aktywować Gwarantowany Bonus w ciągu 7 dni od daty przyznania! Inaczej po prostu przepadnie i nie wykorzystasz przysługujących Ci punktów FKP.

Gwarantowany Bonus nie obejmuje zakładów specjalnych, anulowanych lub unieważnionych, a także nie łączy się z ofertą Hit Dnia oraz Ekspert+.

Czy warto skorzystać z Gwarantowanego Bonusu?

Bez dwóch zdań Gwarantowany Bonus to oferta godna polecenia! Obstawiasz zakłady z oferty Fortuna i otrzymujesz całą lub część stawki z powrotem w postaci punktów FKP! Nie ma znaczenia czy Twój kupon wejdzie.

Punkty FKP wymienisz na bonusy w specjalnym e-shopie Fortuna. Proste i pewne. Sprawdź, czy w tym momencie obowiązuje akcja i odbierz swój Gwarantowany Bonus. spryc

Podziel się
  • facebook
  • twitter

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/gwarantowany-bonus

Oceń ten artykuł