Gwarantowany bonus w Fortuna

Dlaczego Gwarantowany Bonus? Ponieważ otrzymujesz go bez względu na rozstrzygnięcie kuponu! Obstawiaj zakłady z szerokiej oferty Fortuna i w prosty sposób zgarniaj gwarantowane dodatkowe środki na grę.

Ocena 3,16/5 | 397 głosów
Bonus w Fortuna
Odbierz gwarantowany bonus powitalny na eFortuna.pl

W ramach Gwarantowanego Bonusu od legalnego bukmachera Fortuna za postawione zakłady otrzymasz równowartość promocyjnej kwoty w punktach FKP, czyli programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus.

Gwarantowany Bonus może mieć różne oblicza. Fortuna regularnie przygotowuje kolejne edycje tej promocji. To tzw. pewniak! Wiesz, że otrzymasz go na pewno bez względu na wynik Twojego zakładu. Nie ma tu skomplikowanych regulaminów czy trudnych do spełnienia warunków.

Gwarantowany Bonus od Fortuny to jasne i przejrzyste zasady, które pozwolą Ci odebrać dodatkowe środki na kolejne zakłady. Zapamiętaj jedynie poniższe wskazówki, a będziesz przygotowany na każdą edycję Gwarantowanego Bonusu i zareagujesz odpowiednio szybko.

Jak zgarnę Gwarantowany Bonus?

Przede wszystkim Gwarantowany Bonus może obowiązywać w rożnych kanałach bukmachera. Na stronie internetowej i w mobilnej aplikacji Fortuna bądź tylko w jednym z nich. Zawsze sprawdź, w jaki sposób powinieneś obstawić promocyjne zakłady.

Aby otrzymać Gwarantowany Bonus od Fortuny, w czasie obowiązywania promocji po prostu obstaw zakłady uwzględniające warunki: liczby wymaganych kuponów, stawki kuponu, kursu minimalnego, rodzaju kuponu oraz oferty zdarzeń, które muszą się na nich znaleźć.

Gwarantowany bonus w Fortuna na tenis

Przykładowy Gwarantowany Bonus 30 zł:

  • 2 kupony AKO lub MAXIKOMBI we wskazanym terminie (np. 5 lipiec 2022 – 7 lipiec 2022)
  • kurs całkowity kuponu: minimum 2.5
  • Co najmniej 3 zdarzenia na kuponie
  • Stawka to minimum 30 zł
  • Warunek: minimum 1 zdarzenie musi dotyczyć zdarzeń z oferty rozgrywek wybranych w danej edycji (np. Fortuna 1 Liga, Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga czy La Liga)
  • Gwarantowany Bonus: 30 zł w punktach FKP

W jaki sposób trafi do mnie Gwarantowany Bonus?

Jeśli spełnisz warunki danej edycji Gwarantowanego Bonusu, otrzymujesz pewniaka w formie punktów FKP, które odpowiadają konkretnej kwocie. Rozstrzygnięcie kuponu nie ma znaczenia! Bonus obejmuje zarówno kupony wygrane jak i przegrane. Dodatkowe środki zostaną przypisane do Twojego iKonta gracza w terminie podanym w regulaminie Gwarantowanego Bonusu. Zazwyczaj trwa to maksymalnie 24h. Informacja o przyznanym bonusie pojawi się na Twoim koncie gracza w sekcji Bonusy – Przegląd Bonusów.

Pamiętaj, aby aktywować Gwarantowany Bonus w ciągu 7 dni od daty przyznania! Inaczej po prostu przepadnie i nie wykorzystasz przysługujących Ci punktów FKP.

Gwarantowany Bonus nie obejmuje zakładów specjalnych, anulowanych lub unieważnionych, a także nie łączy się z ofertą Hit Dnia oraz Ekspert+.

Czy warto skorzystać z Gwarantowanego Bonusu?

Bez dwóch zdań Gwarantowany Bonus to oferta godna polecenia! Obstawiasz zakłady z oferty Fortuna i otrzymujesz całą lub część stawki z powrotem w postaci punktów FKP! Nie ma znaczenia czy Twój kupon wejdzie.

Punkty FKP wymienisz na bonusy w specjalnym e-shopie Fortuna. Proste i pewne. Sprawdź, czy w tym momencie obowiązuje akcja i odbierz swój Gwarantowany Bonus. spryc

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Gwarantowany bonus w Fortuna

Gwarantowany bonus na LIVE (10 luty 2021)

Okres promocji: 08.02 – 10.02 w godz. 7:00 – 13:00 (przedział dotyczy depozytu – bonus jest ważny 12h) W dowolny dzień trwania promocji dokonaj depozytu w godz. 7:00 – 13:00 w kwocie min. 50 zł korzystając z kodu promocyjnego „50live”, a otrzymasz „bonus za zakład LIVE” o wartości 20 zł w punktach FKP. Kwota depozytu dotyczy wpłaty w ramach jednej transakcji. Bonus można wykorzystać wyłącznie na dowolne zdarzenia zoferty LIVE, zawarte poprzez stronę WWW lub aplikację mobilną z min. stawką 40zł netto (46 zł bsrutto). Bonus ważny jest przez 12 godzin od momentu pojawienia się na koncie. Ważne: pierwszy kupon zawarty po pojawieniu się ofertybonusowej na koncie zostanie objęty bonusem, o ile spełnia warunki. Bonusy nie łączą się ze sobą tj. jeśli klient posiada nakoncie taki sam rodzaj bonusu (bonus od obrotu) aktywowany wcześniej, to kupon zostanie zaliczony najpierw do wcześniejszego bonusu a dopiero następny kuponzostanie zaliczony do bonusu uzyskanego w ramach promocji – również jeślispełnia jego warunki. Do bonusu nie zaliczają się zakłady anulowane, unieważnione,postawione w punkcie sprzedaży lub w ramach oferty prematch.

Fortuna baner
Fortuna baner