Dodatkowy bonus za pierwszy depozyt

Otwórz konto w Fortunie i zyskaj dodatkowy bonus za pierwszy depozyt do bukmachera. Dodatkowy bonus łączy się z bonusem powitalnym.

Ocena 2,59/5 | 106 głosów

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może masz już zarejestrowane konto gracza, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszej wpłaty?

Nic straconego! Teraz oprócz standardowego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start każdy nowy użytkownik Fortuny otrzyma dodatkowy bonus za wykonanie pierwszego depozytu.

Dodatkowy bonus 30 zł za pierwszy depozyt w Fortuna

Aktualna edycja promocji (30 - 31 październik 2020)

Promocja dotyczy wszystkich nowych graczy, którzy utworzą konto w Fortuna w dniach 30-31.10.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 30.10.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

Dodatkowy bonus w Fortuna za pierwszy depozyt

Idź do Fortuna

Dla kogo jest tak promocja?

Promocja „Bonus za pierwszy depozyt” dotyczy wszystkich nowych oraz zarejestrowanych klientów, którzy przed 2020 nie dokonali żadnego depozytu na konto gracza w Fortunie.

Bonus 40 zł za pierwszy depozyt w Fortuna

Co zrobić, by otrzymać dodatkowy bonus ?

Dokonaj depozytu dowolną metodą w dniach obowiązywania akcji bonusowej pierwszy depozyt w Fortunie. W następnym dniu roboczym otrzymasz bonus o wartości depozytu w pkt FKP.

Promocja jest dostępna przez stronę internetową bukmachera efortuna.pl, aplikację mobilną Fortuna oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner