Dodatkowy bonus za pierwszy depozyt

Ocena 0/0 głosów

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Otwórz konto w Fortunie i zyskaj dodatkowy bonus za pierwszy depozyt do bukmachera. Dodatkowy bonus łączy się z bonusem powitalnym.

Odbieram bonus! bonus powitalny fortuna

dodatkowe 30 zł do bonusu bukmacherskiego 2230 zł dla nowych graczy

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może masz już zarejestrowane konto gracza, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszej wpłaty?

Nic straconego! Teraz oprócz standardowego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start każdy nowy użytkownik Fortuny otrzyma dodatkowy bonus za wykonanie pierwszego depozytu.

Dla kogo przeznaczona jest ta promocja?

Promocja „Bonus za pierwszy depozyt” dotyczy wszystkich nowych oraz zarejestrowanych klientów, którzy przed 2023 nie dokonali żadnego depozytu na konto gracza w Fortunie.

Bonus 40 zł za pierwszy depozyt w Fortuna

Co zrobić, by otrzymać dodatkowy bonus ?

Dokonaj depozytu dowolną metodą w dniach obowiązywania akcji bonusowej pierwszy depozyt w Fortunie. W następnym dniu roboczym otrzymasz bonus o wartości depozytu w pkt FKP.

Promocja jest dostępna przez stronę internetową bukmachera efortuna.pl, aplikację mobilną Fortuna oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.

W okresie obowiązywania danej edycji promocji Bonus Za Pierwszy Depozyt wpłać minimalną kwotę podaną w regulaminie akcji na konto gracza w Fortunie. Jeśli spełnisz ten prosty warunek, od legalnego bukmachera otrzymasz bonus w postaci punktów Fortuna Klub Plus w liczbie odpowiadającej minimalnej kwocie wpłaty. Co ważne, depozyt musi zostać wpłacony w ramach jednej transakcji. Jeśli w danej edycji Bonusu Za Pierwszy Depozyt podana jest minimalna kwota 30 zł, to musisz wpłacić co najmniej 30 zł jednorazowo, a nie np. dwa razy po 15 zł.

Bonus zostanie przypisany do Twojego konta w ciągu 24 godzin. Jest to promocja dla osób dokonujących pierwszego depozytu w Fortunie, dlatego każdy może z niej skorzystać tylko raz.

Na co mogę wykorzystać bonus?

Bonus w postaci punktów FKP możesz wymienić na dowolne nagrody w e-shopie Fortuna. Nie możesz natomiast wymienić ich na środki pieniężne czy inną nagrodę. Pamiętaj, by aktywować bonus w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Dodatkowy bonus za pierwszy depozyt

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Nie mam konta w Fortunie – czy mogę skorzystać z Bonusu Za Pierwszy Depozyt?

  Tak, jeśli założysz konto w okresie obowiązywania promocji, oprócz Bonusu Powitalnego od Fortuny otrzymasz także Bonus Za Pierwszy Depozyt.

 • Mam już konto w Fortunie – czy mogę skorzystać z tej promocji?

  Tak. Jeśli utworzyłeś konto przed datą wskazaną w regulaminie danej edycji, ale nie dokonałes wpłaty, otrzymasz Bonus Za Pierwszy Depozyt.

 • Jak dowiem się, że otrzymałem Bonus Za Pierwszy Depozyt?

  Informacja o przyznanym bonusie pojawi się na Twoim koncie gracza w sekcji Bonusy – Przegląd Bonusów. Nagrodę musisz aktywować w ciągu 7 dni od daty jej przyznania.

 • Gdzie wymienię punkty Fortuna FKP?

  Bonus w postaci punktów Fortuna Klub Plus wymienisz na nagrody w e-shopie gracza na stronie internetowej lub w aplikacji bukmacherskiej Fortuna.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/dodatkowy-bonus-pierwszy-depozyt

Oceń ten tekst