Dodatkowy bonus za pierwszy depozyt

Otwórz konto w Fortunie i zyskaj dodatkowy bonus za pierwszy depozyt do bukmachera. Dodatkowy bonus łączy się z bonusem powitalnym.

Ocena 3,28/5 | 424 głosy
bonus powitalny fortuna
dodatkowe 30 zł do bonusu bukmacherskiego 2230 zł dla nowych graczy

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może masz już zarejestrowane konto gracza, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszej wpłaty?

Nic straconego! Teraz oprócz standardowego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start każdy nowy użytkownik Fortuny otrzyma dodatkowy bonus za wykonanie pierwszego depozytu.

Dla kogo przeznaczona jest ta promocja?

Promocja „Bonus za pierwszy depozyt” dotyczy wszystkich nowych oraz zarejestrowanych klientów, którzy przed 2022 nie dokonali żadnego depozytu na konto gracza w Fortunie.

Bonus 40 zł za pierwszy depozyt w Fortuna

Co zrobić, by otrzymać dodatkowy bonus ?

Dokonaj depozytu dowolną metodą w dniach obowiązywania akcji bonusowej pierwszy depozyt w Fortunie. W następnym dniu roboczym otrzymasz bonus o wartości depozytu w pkt FKP.

Promocja jest dostępna przez stronę internetową bukmachera efortuna.pl, aplikację mobilną Fortuna oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.

W okresie obowiązywania danej edycji promocji Bonus Za Pierwszy Depozyt wpłać minimalną kwotę podaną w regulaminie akcji na konto gracza w Fortunie. Jeśli spełnisz ten prosty warunek, od legalnego bukmachera otrzymasz bonus w postaci punktów Fortuna Klub Plus w liczbie odpowiadającej minimalnej kwocie wpłaty. Co ważne, depozyt musi zostać wpłacony w ramach jednej transakcji. Jeśli w danej edycji Bonusu Za Pierwszy Depozyt podana jest minimalna kwota 30 zł, to musisz wpłacić co najmniej 30 zł jednorazowo, a nie np. dwa razy po 15 zł.

Bonus zostanie przypisany do Twojego konta w ciągu 24 godzin. Jest to promocja dla osób dokonujących pierwszego depozytu w Fortunie, dlatego każdy może z niej skorzystać tylko raz.

Na co mogę wykorzystać bonus?

Bonus w postaci punktów FKP możesz wymienić na dowolne nagrody w e-shopie Fortuna. Nie możesz natomiast wymienić ich na środki pieniężne czy inną nagrodę. Pamiętaj, by aktywować bonus w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Dodatkowy bonus za pierwszy depozyt - najważniejsze pytania

 • Nie mam konta w Fortunie – czy mogę skorzystać z Bonusu Za Pierwszy Depozyt?

  Tak, jeśli założysz konto w okresie obowiązywania promocji, oprócz Bonusu Powitalnego od Fortuny otrzymasz także Bonus Za Pierwszy Depozyt.

 • Mam już konto w Fortunie – czy mogę skorzystać z tej promocji?

  Tak. Jeśli utworzyłeś konto przed datą wskazaną w regulaminie danej edycji, ale nie dokonałes wpłaty, otrzymasz Bonus Za Pierwszy Depozyt.

 • Jak dowiem się, że otrzymałem Bonus Za Pierwszy Depozyt?

  Informacja o przyznanym bonusie pojawi się na Twoim koncie gracza w sekcji Bonusy – Przegląd Bonusów. Nagrodę musisz aktywować w ciągu 7 dni od daty jej przyznania.

 • Gdzie wymienię punkty Fortuna FKP?

  Bonus w postaci punktów Fortuna Klub Plus wymienisz na nagrody w e-shopie gracza na stronie internetowej lub w aplikacji bukmacherskiej Fortuna.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Dodatkowy bonus za pierwszy depozyt

Bonus 30 zł za pierwszy depozyt w Fortunie (29 - 31 styczeń 2021)

Specjalnie na galę KSW wraca stara, znana i lubiana promocja Fortuny 30 za30! Zasady są banalnie proste – bukmacher przyznaje bonus w wysokości 30 zł (w punktach FKP) za pierwszy depozyt w kwocie min. 30 zł. Promocja dla nowych typerów oraz już zarejestrowanych, którzy nigdy nie dokonali depozytu. Kwota dotyczy wpłaty w ramach jednej transakcji. Wpłać depozyt do Fortuny i zyskaj bonus!

Dodatkowy bonus 30 zł za pierwszy depozyt w Fortunie (05 - 06 grudzień 2020)

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może masz już zarejestrowane konto, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start bukmacher Fortuna daje wszystkim nowym graczom DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT. Jest to idealny prezent na Mikołajki! Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Bonus 30 za 30 w Fortunie za depozyt (21 - 22 listopad 2020)

Kontynuacja stosowanych już kiedyś promocji dla nowych i już zarejestrowanych klientów, którzy nigdy nie zrobili depozytu: bonus 30 zł w pkt FKP za pierwszy depozyt za min. 30 zł. Bonus wypłacany automatycznie, od razu po spełnieniu warunków. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania. Powiększa to ew. sumę bonusu powitalnego o 30 zł! Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy Dodatkowy bonus za pierwszy depozyt. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę

Dodatkowy bonus 30 zł za pierwszy depozyt w Fortuna (30 - 31 październik 2020)

Promocja dotyczy wszystkich nowych graczy, którzy utworzą konto w Fortuna w dniach 30-31.10.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 30.10.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

Fortuna baner
Fortuna baner