Mecz+ od Fortuny

Mecz+ w Fortuna to wyjątkowa okazja, by postawić zakłady na zdarzenia z tego samego spotkania w ramach jednego kuponu. Dzięki takiemu połączeniu w ofercie legalnego bukmachera Fortuna w łatwy sposób można podwyższyć kurs i wygrywać dużo więcej.

Ocena 3,28/5 | 424 głosy
fortuna bukmacher opinie
Fortuna otrzymuje bardzo dobre opinie za jakość oferty zakładów

Jesteś kibicem, który śledzi konkretne rozgrywki? Masz swój ulubiony klub, o którym wiesz wszystko i jesteś na bieżąco ze każdym newsem? A może interesujesz się wieloma ligami i znasz stan przygotowania drużyn do danego spotkania? We wszystkich tych przypadkach Mecz+ w Fortuna to promocja skierowana do Ciebie.

Na pewno zdarza się, że przygotowując kupony, analizujesz dokładnie wiele statystyk i danych. Z pewnością o wielu aspektach gry, rozgrywkach czy samych klubach masz ponadprzeciętną wiedzę, co charakterystyczne dla typerów, którzy potrafią inaczej patrzeć na piłkę nożną i wychwytywać różne niuanse. Pewnie nie raz spotkałeś się z tym, że masz wiele pomysłów na obstawienie kilku zakładów w ramach jednego meczu. Zdarza się jednak, że ze względu na ograniczenia narzucone przez bukmachera nie możesz ich wszystkich uwzględnić na swoim kuponie.

W takim przypadku zawsze warto sprawdzić ofertę Mecz+ od Fortuny. W ramach tej promocji możesz łączyć zdarzenia z jednego meczu na tym samym kuponie. Wszystkie dostępne zakłady dotyczące jednego spotkania są podzielone są na 4 grupy. Z każdej z nich możesz wybrać tylko jeden typ.

Jak obstawiać kupon w Mecz+?

Korzystanie z oferty Mecz+ od Fortuny jest bardzo proste. Stwórz kupon akumulacyjny (AKO) na jedno spotkanie, wybierając po jednym typie z 4 grup zakładów:

  • główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu
  • kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli
  • rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych
  • spalone: liczba spalonych

Mecz+ krok po kroku:

  1. Wejdź na stronę bukmachera lub zaloguj się do aplikacji bukmacherskiej Fortuny.
  2. Wybierz interesujące Cię spotkanie z całej oferty.
  3. Sprawdź, czy po wybraniu danej kategorii na samej górze w widoku oferty widnieje informacja, że w tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu... Jeśli tak, możesz śmiało obstawiać kupon w ramach promocji Mecz+.
  4. Dodaj do swojego kuponu 4 typy, wybierając po jednym zakładzie z każdej grupy: główne zdarzenia, kartki i faule, rzuty rożne, spalone.
  5. Ustal stawkę i obstaw kupon.
  6. Dzięki Mecz+ zawarłeś kupon AKO z zakładami dotyczącymi tego samego spotkania, co daje dużo wyższą wygraną, niż np. kupon SOLO.

Co warto wiedzieć o Mecz+?

Obstawiając zakłady w ramach promocji Mecz+, nadal masz możliwość korzystania z innych atrakcji i udogodnień legalnego bukmachera Fortuna. W przypadku kuponów AKO oraz MAXIKOMBI jako gracz Fortuny możesz skorzystać z promocji Mecz+ na więcej, niż tylko jedno spotkanie. Co więcej, Mecz+ dostępny jest również na kuponie bezpiecznym.

Mecz+ nadal nie wyklucza typowania zdarzeń z SUPEROFERTY lub HITU DNIA – innych świetnych promocji od Fortuny. Wówczas nie możesz jedynie obstawiać PODGIER na to samo spotkanie na jednym kuponie.

Pamiętaj, że minimalna stawka zakładu na Mecz+ to tylko 2 zł.

Mecz plus

Dla kogo przeznaczona jest promocja Mecz+?

Promocja Mecz+ od legalnego bukmachera Fortuna to świetna propozycja dla wszystkich, którzy patrzą na piłkę nożną nieco szerzej, niż standardowy kibic. Jeśli potrafisz zauważyć przewagę jednego zespołu w pewnych aspektach, która powtarza się od kilku spotkań lub odwrotnie – widzisz, że dana drużyna ma problem np. z wieloma błędami popełnianymi w polu karnym, które skutkują licznymi rzutami karnymi, to na pewno stworzysz świetny kupon w ramach Mecz+.

Czasem zdarza się również, że o danym meczu po prostu wiesz praktycznie wszystko. Wiesz, kto zagra, a kto nie, gdzie są słabe punkty klubu, a gdzie mocne. Widzisz, czy piłkarze są w formie lub jak gra na wyjeździe wpływa na ich postawę. Zamiast zatem w celu podwyższenia kursu tworzyć kupon akumulacyjny z meczami, o których nie masz pojęcia, co może popsuć zakład, wybierasz Mecz+.

Po prostu wskazujesz wybrane spotkanie i obstawiasz zakłady z każdej z 4 grup. Taki kupon jest o wiele mnie ryzykowny, gdyż stawiasz na jeden mecz, o którym masz dużą wiedzę. Tak robi doświadczony typer!

Jakie korzyści daje Ci Mecz+?

Mecz+ to przede wszystkim łatwy sposób na stworzenie kuponu akumulacyjnego (AKO) o wysokiej wygranej. Cztery zakłady z różnych grup mogą dać naprawdę spory zwrot, nawet przy mniejszych stawkach. Skoro i tak chcesz wybrać zakład na dany mecz, nie powinno sprawić Ci kłopotu dodanie również innych typów.

Pamiętaj, że w przypadku Mecz+ nadal masz prawo typować spotkania z SUPEROFERTY lub HITU DNIA (oprócz PODGIER na to samo spotkanie). Minimalna stawka kuponu z MECZ+, czyli 2 zł, czyni tę promocję wyjątkowo atrakcyjną!

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner